Hokejs

Ventspilnieks333 | 03.12.2017, 19:36:22 | 1206

Hokeja spēle Venta 2002 – Daugavpils/LDz Cargo tika atcelta.Kurš atbildēs, ka neviena no divām ledus tīrāmajām mašīnām nebija darba kārtībā? Kā tas vispār iespējams mūsu tik sakārtotajā pilsētā?

Komentāri (18)

 • -4
  еs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Te runa ir par halles pārvaldnieka atbildību, nevis abstraktu pilsētas sakārtotību.

  Olimpiskā centra "Ventspils" Ledus halle
  Addrese: Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

  Ledus halles pārvaldnieks:
  A. Zablovskis: 29476966
  E-pasts: halle@ocventspils.lv

  (avots: http://www.ocventspils.lv/lv/kompleksi/ledus-halle-un-vieglatletikas-maneza )

 • 0
  Kukurūza Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kāda jēga no Zablovski, ja viņš strādā brīvostā un tur laiku pavada vairāk nekā OC, tāpēc nav brīnums ka viss tur plīst un lūzt

 • -1
  Artūrs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ea domāju , ka śeit noteikti bez tabu jāpiesaista.

 • -1
  Gints Linde Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Sasaistot šo nolaidību arī ar OC notiekošo krāpniecību - nodokļu optimizāciju (LTV demonstrētais fakts), jācer, ka daudziem nokritīs rozā brilles, izdarot secinājumus par daudzu pilsētas varas kungu īsto seju.

 • 0
  Anita Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tā iet ,kad cilvēki "strādā" vairākās vietās , tad neizbēgami kaut kur rodas brāķis.

 • -8
  keda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Da kāda starpība , cik vietas? Vienkārši ir lietas, kas jāizdara un viss.

 • 0
  Anita Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Keda, starpība ir liela , būt vienā darba vietā , nozīmē izdarīt savu darbu, bet, ja skraida no vienas darba vietas uz otru un pat trešo , tad nevienā vietā neizdarīs visu kā nākas.Diennaktī ir tikai 24 stundas un pat ,ja nemaz neguļ, trīs vietās pa 8 stundām nevar atļauties būt, bet Latvijā jau tas ir iespējams, jo daudzi augstie kungi paspēj ne tikai trīs ,bet pat 8 vietās pastrādāt un kas nav mazsvarīgi , pelna ļoti pieklājīgas naudas summas , pareizāk , saņem , jo pelnīt var tikai tas ,kas reāli strādā.

 • -4
  keda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tāds pārvaldnieks reāli ir administrators, kuram jāzina, kas kur vajadzīgs, un kur kas notiks. Sēdēt uz vietas nekādas vajadzības nav, bet nu šitā situācija ar Ledus halli, protams, ir liela izgāšanās. Ne jau hokejisti ir vienīgie. Ja ledus ir slikts, nekādi citi slidotāji arī nevar patrenēties, un kerlinga akmens arī slīd, kur pagadās.

 • -4
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Olimpiskais centrs “Ventspils” atvainojas abu komandu, “Venta 2002” un “Daugavpils/LDz Cargo”, spēlētājiem un līdzjutējiem par situāciju, kad tehnisku iemeslu dēļ tika atcelta 3.decembra hokeja spēle. Šāda situāciju Ledus halles 17 gadu pastāvēšanas laikā gadījās pirmo reizi un Olimpiskais centrs “Ventspils” darīs visu iespējamo, lai turpmāk tas neatkārtotos.

  Viena no divām ledus tīrīšanas mašīnām spēles dienā bija darba kārtībā, diemžēl tieši pirms paša mača tai radās tehniskas problēmas, kuru dēļ ledus tīrīšanu nebija iespējams nodrošināt un hokeja spēle bija jāatceļ. Olimpiskā centra “Ventspils” darbinieki nekavējoties uzsāka tehnikas remontu un pēc aptuveni 4 stundām ledus mašīna bija salabota.

 • -4
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Otrai ledus tīrīšanas mašīnai tikko bija veikts elektromotora remonts Rīgā, pēc atjaunotā elektromotora piegādes un montāžas Ventspilī, ledus mašīna tomēr nedarbojās kā bijām plānojuši, lai nodrošinātu hokeja spēļu kvalitatīvu norisi. Esam sazinājušies ar Somijas speciālistiem un risinām jautājumu par speciālistu iespējami ātrāku ierašanos Ventspilī, lai nodrošinātu šīs ledus mašīnas remontu.

 • -2
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  https://www.ventasbalss.lv/zinas/sports/34707-nestradajosas-tehnikas-del-atcel-latvijas-cempionata-speli

 • 0
  janis girgensons Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  labvakar.man butu tads jautajums cik vispar maksa jauna ledus tirama masina.un vel iedomasimies kas notiktu ja butu tada pati situacija ar RIGAS DINAMO.ka jus domajiet kadas butu sankcijas no khl puses.paldies

 • 0
  No malas Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  https://www.kijiji.ca/b-winnipeg/ice-resurfacers/k0l1700192

 • -2
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jauna ledus tīrīšanas mašīna ar elektromotoru maksā ap 150 000 EUR, tās ir salīdzinoši lielas izmaksas. Olimpiskais centrs “Ventspils” ir atvainojies abu komandu spēlētājiem un līdzjutējiem par situāciju un darīs visu iespējamo, lai turpmāk tāda neatkārtotos.

 • -1
  Kuzmičš Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Paldies OC par skaidrojumu. Rodas jautājums par pārējām OC sporta būvēm, kas sabūvētas Ventspilī. Vai nesāksies "domino efekts" un pārējos OC sporta kompleksos nebūs nepieciešami lieli izdevumi, kas saistīti ar remonta darbiem, iekārtu atjaunošanu, u.t.t.

 • -2
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kaut ko tak visu laiku dara. Arī ledus halli ne tik sen kapitāli remontēja, pieķeroties arī iekārtām. Bet tā domā pareizi - ir iemesls kārtīgi pārskatīt saimniecību.

 • -1
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Remontdarbi un jauna inventāra iegāde Olimpiskajā centrā notiek plānveidīgi un regulāri. 2017.gadā sporta nozarē infrastruktūras modernizācijas darbi veikti 2 miljonu eiro apmērā: ekspluatācijā nodots jauns pludmales volejbola stadions, sporta kompleksā “Pārventa” atklātas jauna atlētikas zāle un aerobikas zāle, nomainīts futbola laukuma segums pie šī kompleksa, Ūdens Piedzīvojumu parkā izremontēta un paplašināta trenažieru zāle, Ledus hallē uzstādīts jauns elektroniskais tablo, iegādāti šorttreka borta aizsargi, Basketbola hallē iegādāti jauni basketbola groza statīvi, veikts remonts ģērbtuvēs, uzsākti remontdarbi pie fizioterapijas kabineta izveides, sporta vingrošanas zāle papildināta ar jaunu aprīkojumu, augstas klases sportistu sagatavošanas centra dalībniekiem uzlaboti sadzīves apstākļi, uzsākts darbs pie jauna 50m peldbaseina būvniecības ieceres īstenošanas, veikti projektēšanas darbi BMX ziemas sporta bāzes ierīkošanā, kā arī veikti citi infrastruktūras pilnveidošanas darbi.

 • -1
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Par veiktajiem darbiem regulāri informējam arī iedzīvotājus, tādēļ aicinām sekot mūsu kontiem sociālajos tīklos, kā arī par jaunumiem uzzināt mūsu mājas lapā. Labprāt atbildēsim uz jautājumiem gan telefoniski, gan e-pasta sarakstē, gan personīgi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: