Pludmales kafeinīca pie jūras,vai koka konteiners?

krustmateflorence | 02.10.2017, 13:17:06 | 2564

Nedēļu pie manis dzīvoja draudzene no Itālijas.
Patika pilsētas centrs un vecpilsēta ,ar savu sakoptību .
Laiks bija visu nedēļu burvīgs,protams aizgājām arī līdz jūrai.
Man bija kauns ,jo man ārzemju viešņa bija domājusi ka mums pludmalē ir vieta kur patērzēt pie kafijas tases,un pabaudīt jūras skaistumu.
Diemžēl to piedāvāt nevarēju.Bet pludmalē ir vieta, ko mēs te vietejie saucam tomēr par kafeinīcu,taču manai ārzemju viešņai,tā diemžēl atgādināja lielu koka kasti ,kura izskalota no jūras krastā ,vai pat no kāda kuģa izmests konteiners.
Diemžēl vietejie uzņēmēji nav līdz galam padomājuši,nauda atkal plūst garām pilsētai.
Bijām spiesti aizbraukt uz Jūrmalu ,tur darbojas viss ,lai intresanti pavadītu laiku.

Komentāri (43)

  • -4
    Novadnieks 02.10.2017, 13:40:47

    Neteikšu,ka viņiem tur Itālijā dzīves līmenis būtu augstāks par mūsējo.Būtiska atšķirība varētu būt Sicīlijas sala,jo pie teikšanas ir mafija,tiešā tā vārda nozīmē,nevis kā pie mums-neizdevešies pēpuki,kuri no sevis atlaiž krutos štelmaņus,kurus periodiski ievēl stulbākā tautas daļa.

  • -5
    Jans 03.10.2017, 07:43:00

    Kopš kura laika štelmaņus ievēl??? Un beidz vienreiz izteikt apvainojumus. Varbūt tautas stulbākā daļa ir tā mazākā daļa, kuru pārstāvi tu???

  • -3
    šašliks 03.10.2017, 19:38:22

    Paklau, tu, jans tāds. Nebūt netaisos aizstāvēt Novadnieku, bet šinī jautājumā esmu ar viņu vienisprātis bez iebildumiem - ik pēc četriem gadiem daļa tautas kolektīvi pieceļ pakaļas, izlien no alām, un aiziet ievilkt krustiņu rāmītī uz lapeles. Kas notiek pirms tam? Esi ievērojis? Visur - uz ielas, kafejnīcā, veikalā, internetā, visur dzirdi visus sakām - nost ar esošo valdību, nebalsoju/nebalsošu par tiem kas tagad pie varas. A kādi rezultāti spīd nākošā dienā?
    Tā kā ieslēdz vien beidzot savu smadzeņmasu, un pamēģini kādreiz padomāt - tas var atmaksāties. Stulbākā daļa, he... :)

  • -2
    arcus 04.10.2017, 12:25:04

    Nu ko lai dara, ja lielākā tautas daļa dažu komentētāju izpratnē ir stulba! Lai būtu, daži neapmierinātie atradīsies vienmēr, bet uzvar vairākums, lai arī stulbeņi!

  • -2
    Novadnieks 06.10.2017, 06:48:34

    Nu,tad jau tas vairākums arī ir tā stulbākā daļa.Un kas tad tur ko izrādīt sašutumu,ja tas vairākums ir stulbāki par pārējiem.Stulbuma dominējošā loma jebkurā sabiedrībā nav nekas neparasts.Un ja stulbeņi ir vairākumā,tad viņi arī uzvar.Par šādu elementāru realitāti sašust arī var tikai stulbenis.

  • -1
    Krievlauks 02.10.2017, 13:43:25

    Augstos italijas viesus vaidzeja vest uz Liedags pie Veltinas. Tur nav ne kaste ne kontejners ko izmet kugjis. Italijas augsta viesna laikam bija no kadas vertesanas komisijas.

  • -1
    Nif nifs 02.10.2017, 13:50:38

    Blakus Liedagam bija kafejnīca Bolers. Vai tad vairs nav? Tad acīmredzot tai tukšā vietā nevar pastāvēt, te arī atbilde autorei.

  • -4
    krustmateflorence 02.10.2017, 13:52:33

    Iesaku jaunajiem uzņēmējiem,nelaidiet naudu vējā,ja tā pati rokās krīt.
    Pie jūras mums,patiesi pietrūkst restorāna un kafeinīca,arī par augstas klases viesnīcu laiks padomāt.
    Vietas brīvas pa pilnam ,atliek vien uzsākt darbus,un mazināsies bezdarbs,un rezultātā kļūsim visi no tā ieguvēji.
    Piedodiet,tas ko redzam tagad jūras piekrastē,nevar saukt par kafeinīcu,tā ir suņa būda.

  • -2
    Novadnieks 02.10.2017, 16:46:26

    Šodien turēju rokas uz augšu ilgi,bet neviens cents neiekrita rokās.Tas laikam dēļ stiprā vēja.Jāpagaida,lai nomierinās,varbūt kļūšu miljonārs,un būs man limuzīns ar personīgo šoferi un zelta pulkstens ar briljantiem.

  • 0
    Kuzmičš 02.10.2017, 14:55:57

    Flocernce ir tik aprobežota, ka nezin, kur atrodas Itālija un kāds tur ir klimats.

  • -1
    Dajūsko 02.10.2017, 15:20:16

    florence, nu tak tev visas durvis vaļā ar taviem miljoniem! Ņem un uzbliez kruto kafejnīcu jūras krastā tā, lai taviem itāļu viesiem acis izkrīt. Kur problēma? Tik sūdzies un sūdzies. Pacel pati pakaļu un dari, ja jau nekas nav labi.

  • -2
    Novadnieks 02.10.2017, 16:48:12

    Esot korpulenta.Tad ar to pakaļas pacelšanu var būt problēmas-var arī sirsniņa neizturēt.

  • -5
    krustmateflorence 03.10.2017, 08:53:09

    Esmu visu pasauli redzējusi,un dažādus cilvēkus satikusi,un es zinu ko runāju.
    Ja nespējat ar rokām kļūt pie bagātības,tad domājiet ar galvu,un nečīkstiet ka jums ir maz naudas,arī par miljonāru ir jāmācās kļūt.

  • -5
    Novadnieks 03.10.2017, 09:09:38

    Kāda mērķa vadīta tu te uzdodies par miljonāri?Ja tev melošana sagādā prieku un kaut kādu slimīgu eiforiju,tad tev vajag pakonsultēties ar psihiatru.Grūtu būs tev pēc kaut kādiem gadiem samierināties ar domu,ka šitā ampelēšanās tev nav devusi gaidīto rezultātu.Un tā lielākā vilšanās tev vēl ir priekšā,jo tu neesi miljonāre un sāpīgi būs pēc kāda laika to visu apzināties.
    Lai tev veicas ar tām loterijas biļetēm,bet pārāk neaizraujies.Nopērc sev labāk veselīgus produktus un izmanto laiku vairāk svaigā gaisā.Labāk būs arī smadzenēm.
    Vari jau tādā garā turpināt,bet visam ir sava robeža ar nopietnību un realitāti-arī muļķībai.

  • 0
    Dajūsko 03.10.2017, 09:15:00

    Nea, Novadniek, kā teica Einšteins - tikai divām lietām nav robežu,- Visumam un cilvēku stulbumam.

  • -1
    Persona 03.10.2017, 09:17:06

    Padomājiet jau tagad, cik Ventspilī ir ēdināšanas iestādes, esošās jau knapi velk dzīvību-Zītari, pils, Windau, mazie kafūži.
    Un manis minētie ir pilsētas centrs.
    Tad es sevi iedomājos pludmales kafejnīcas īpašnieku.
    Par produktiem jāmaksā, darbiniekiem algas, man nodokļi, rēķini. Bet no 12 000 ventiņiem, cik varēs atļauties kautru dienu nākt pie manis un vidēji man atstāt 20 eur, lai es nebankrotētu?
    Tāpēc mīļie, nebrīnieties, ka te ir kā bedrē. Ja jau mums algas līmenis būtu augstāks tad jau mēs varētu visi arī kaut kur aiziet un atpūsties!

  • -3
    Novadnieks 03.10.2017, 11:07:03

    Iesaku braukt uz Rīgu un ieturēties Saeimas ēstuvē,jo tur viss esot pa lēto.

  • 0
    Anita 03.10.2017, 10:30:17

    Nu tur jau ir tas jautājums, cik ir ventspilnieku ,kuri var sēdēt kafejnīcās un garlaikoti baudīt dzīvi , vairums strādā , pensionāri nevar atļauties , bet tie ,kas var - tie sēž Rīgas un Jūrmalas krogos. Mūsu miljonāre var sev atļauties iedzert kafiju pa ceļam no Rīgas Jūrmalā un nemaz nav viesis jāved uz Ventspils pludmali. Tur tik tiešām neviens negrib turēt kafejnīcu , kura var izdzīvot sezonas laikā , bet tādā vasarā ,kā šogad arī pa sezonu neko nenopelnītu .

  • -3
    Novadnieks 03.10.2017, 11:09:51

    Kafiju var iebaudīt un kaut ko uzēst arī savās mājās.

  • 0
    Dajūsko 03.10.2017, 11:20:17

    Nu ja, arī termoss gan jau katrā mājā atradīsies... bet šitādām korpulentām cacām jau gribas izrādīt publikai (lasi: plebejiem) savus miljonus un zelta pulksteņus ar briljantiem.

  • -2
    Kuzmičš 03.10.2017, 11:29:49

    Kā florence kļuvusi par miljonāri? Spriežot pēc sastādītiem teikumiem un gramatiskām kļūdām, viņa 6 klases nav beigusi.

  • -4
    Novadnieks 03.10.2017, 13:11:40

    Tad,kad Ventspilī sāks aplaupīt resnas vecenes,ar cerībām zelta pulksteni novilkt,tad visa atbildība būs jāuzņemas tai florencei,jo pašreklamējas (fleitē) uz nebēdu.

  • -7
    krustmateflorence 03.10.2017, 15:42:27

    šeit kā redzams forumā ,ir daudz tādu ,kuriem aiz garlaicības nav nekas cits ko darīt,kā jau garā nabagiem ... .

  • -2
    Dajūsko 03.10.2017, 17:04:09

    Trīspunkts jau ir pieturzīme, nevajag vēl punktu galā bāzt. Tas tā, le zinat, kā cien Baronkungs izsakās.

  • -2
    Dajūsko 03.10.2017, 21:25:57

    Un, ko tad tu pati šeit, garā nabagā, tupi, meklē?

  • -1
    Spīdola 04.10.2017, 06:20:51

    Divas lietas esot mūžīgas : stulbums un nabadzība.

  • -6
    krustmateflorence 04.10.2017, 12:53:58

    TUR JAU TĀ SĀPE,KA TO ĒDINĀŠANAS UZŅĒMUMU DAUDZ,BET STIPRI KLIBO SERVISS ,VIENVEIDĪGA ĒDIENKARTE, DAUDZVIET TRŪKST MĀJĪGUMA SAJŪTAS.
    VIENĪGĀ VIETA VENTSPILĪ,KUR PATIEŠĀM IR PRIEKS MAN PAŠAI AR DRAUDZENĒM PASĒDĒT UN SAVUS ĀRZEMJU DRAUGUS AIZVEST,IR KAFE-MŪSUMĀJAS.
    PA RESTORĀNIEM UN BĀRIEM NEMAZ NERUNĀSIM,TĀS VIENKĀRŠI IR DĀRGAS DZERTUVES ,KURĀS SMALKA UN INTELIĢENTA PUBLIKA NEAPGROZĀS.

  • -3
    Krievlauks 04.10.2017, 15:58:11

    Ja nu gan pateica. lai nu kas bet musmajas. tur tas vienmer pukstosas tantes aiz letes. no kuras afrikas valsts ir tie arzemju draugi? uganda, ziemelkoreja, krievija?

  • 0
    Solvita 04.10.2017, 14:40:29

    Tā jau ir. Pusdienas laikā šad tad aizbraucu uz Liedagu paēst. Un jābrīnās, cik daudz ventspilnieku tur ēd! Un visdažādāko sociālo slāņu cilvēki. Neskatoties uz t.s. interjeru un visu pārējo. braucot atpakaļ, var redzēt, kur ēd tie, kuri saņem lielas algas. Pēc mašīnām pie šīm ēstuvēm to var redzēt.

  • -6
    krustmateflorence 04.10.2017, 15:51:00

    Liedags-- ir kā dzīva leģenda-- īsi sakot-kā no lugas Revidents,es pati to ēdnīcu neapmeklēju jau sen, jo man mājās personīgais pavārs gatavo lieliski.

  • -2
    Anita 04.10.2017, 16:23:46

    Ja jau krustmātei ir ne vien personīgais šoferis ,bet pat pavārs , ko tad vandās pa ēstuvēm un kafejnīcām , aicini ciemos uz savu villu un baro savus ciemiņus ar visu to labāko un dzirdi ar pasaules labākajiem konjakiem, kur problēma , nevajag te forumā lielīties un saukāt citus par skauģiem, dzīvo savu miljonāres dzīvi un basta.

  • -4
    krustmateflorence 05.10.2017, 09:33:43

    ES BAROJU GAN NABAGUS,GAN DZĪVNIEKUS KURI PALIKUŠI BEZ MĀJĀM,ES SAVUS MILJONUS TĒRĒJU AR PRĀTU.
    ES VARU ATĻAUTIES VISU KO KĀROJU,BET NE VISU ES DARU.
    ES NEKAD NEVIENU NEAPSKAUŽU UN NEKAD NELIELOS,TĀPĒC VISAUGSTĀKIE SPĒKI ARĪ NOLĒMA,MAN BŪT MILJONĀREI,KATRS PATS SAVU LIKTENI VEIDO,DODIET UN JUMS TIKS DOTS DIVKĀRŠI.

  • -2
    Novadnieks 05.10.2017, 09:40:16

    Vai nav laiks tev algot personīgo psihiatru?Varu piestrādāt pa 1000 eiro uz rokas -mēnesī.

  • -5
    arcus 05.10.2017, 11:32:22

    Diez vai sanāks, jo psihiatrus vajag jums abiem!

  • -1
    prof.Preobraženskis. 05.10.2017, 12:07:36

    Novadniekam.
    Man liekas,ka tai apdauzītajai vajag kārtīgas sulfazīna potes.
    Un aminazīns ar neskādētu.

  • -2
    aivars 05.10.2017, 10:58:55

    Novadniekam liels +.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: