Sniega Pulkstenīši

tā viš i | 07.04.2017, 20:44:06 | 2584

Rīt,tas notiks rīt! Ventspils iedzīvotāju atlikums tiek vervēts uz Ventspils Domes ambiciozo pasākumu.Pirms steigsimies atsaukties uz (nevainīgo pasākumu),padomājiet par organizātoru motivāciju. Tās ir politisko pedofīlu konfektes. tā viš i

Komentāri (64)

  • -18
    JoZi 07.04.2017, 21:25:51

    Tā viš i var neiet stādīt sniegpulksteņus. Viš var aiziet nokrāsot olas uz jauno biroju. Tur pirms olu krāsošanas būs hipnozes seanss ar politisko psiholoģi.

  • -6
    Arnis 08.04.2017, 10:06:47

    Tu, jefiņ, jau esi Lemberga nohipnotizēts, Tevi cita hipnoze vairs neskars. Tev būs arī tajā saulē jāņem līdz savas izvarotās smadzenes! Vot, tā viš i ...

  • -2
    Ņurka 07.04.2017, 23:38:05

    Negribu ne stulbās sniehpulkstenes stādīt, ne olas krāsot. Ko man darīt?
    Tagad ir vai nu AL cilvēki vai Kristovska cilvēki, un nekādi nekādi ne citādāk? Divas frontes un viss? Baigi pretīgi sāk palikt.

    Forsi, ka dome kko dara, tas ir savu spalvu spodrināšanai, jā, bet nu lai tak spodrina. Forsi, ka jaunā apvienība kko dara, jā, arī spalvas spodrina, bet kas tur slikts? Tak ejat kur gribat, beidzat savus ikdienas sūdus izgāzt šeit.

  • 0
    domāju 11.04.2017, 13:57:43

    Tikai ne Kristovska, bet Meroni cilvēki... Kā varējām lasīt, Meroni būs laimīgs, ja laimīgi būs ventspilnieki.... :)

  • -4
    Arnis 08.04.2017, 10:09:29

    Ja nopietni, tad pasākums jau it kā foršs un jauks... Ir daudz cilvēku, kas grib tajā piedalīties un vēlas izdarīt savai pilsētai labu, bet DEGRADĒ šo pasākumu tas, ka SKOLĒNIEM tas ir OBLIGĀTS. Ja skolnieks neies, viņam JĀRAKSTA paskaidrojums. Absurds! Tāpat arī - domes darbiniekiem. Ja neies uz stādīšanu, var pazaudēt darbu. Domes darbiniekiem vienai daļai šis arī ir OBLIGĀTS pasākums! Žēl, ka labas idejas tiek diktatoriski degradētas!!!

  • -1
    Novadnieks 08.04.2017, 12:45:55

    Skolnieks jau nu mierīgi var pasūtīt ellē un pie krievu mātes visus tos paskaidrojumu rakstīt licējus,jo viņu nav no kurienes atlaist.

  • -5
    Virsliga 09.04.2017, 14:30:51

    Komandā vajadzēja 25 cilvēkus. Nezinu, par kuru skolu ir runa, bet nekādi nespēju noticēt, ka mums ir skola, kur ar piespiedu metodēm būtu jāmeklē 25 cilvēki!!! Ja tā ir bijis, tad lielais fui skolotājai, kas šādi un pilnīgi nevajadzīgi to pasniegusi!

  • -3
    Riebīgais 08.04.2017, 11:13:32

    Tu ko, nopietni??

  • -19
    P SIA "Ventspils reiss" 08.04.2017, 11:44:03

    Nu nevajag runāt aplamības. Man trīs bērni skolā mācās, bet neviens neteica, ka obligāti jāiet. Muļķības.Arī manā darba vietā veidoja komandu. BRĪVPRĀTĪGI!

  • -4
    Arnis 08.04.2017, 12:31:29

    Es saku tikai to, ko zinu. K'a jau teicu vienai da'lai 'sis pas'akums ir BR"IVPR"AT"IGS, bet vienai da'lai br'ivpr'at'igs - PIESPIEDU k'art'a... Lai atsaucas pa'si, kuriem tas bijis k'a oblig'ats pas'akums. T'apat k'a tu, Kurmi, zini, ka ir br'ivpr'at'igie, ko saprotu un tas ir pozit'ivi, tik pat es zinu, ka ir ar'i OBLIG"ATIE pas'akumi (domes strukt'uras un skolu nenosauk'su), lai nosauc pa'si.

  • -18
    Opaps 08.04.2017, 14:25:19

    Arni ! Ko tu ( spec. ar mazo burtu) dirš ? Nekas šajā pasākumā nav piespiedu kārtā. Individuālie gribetāji pat nevarēja tikt, vajadzēja atrast komqandu ,kas viņus pieņems. Ja tev nepatīk pilsēta , tad ej kopā Kristovska bandu dzīvot uz Rīgu vai citur.

  • -15
    kaimiņiene 08.04.2017, 14:28:31

    Nu mani gan neviens neko nespieda darīt. Super pasākums! Laiks arī palutināja. Ar meitas darbabiedriem kopā piedalījos. Pati pieteicos un mani pieņēma :) Man liekas, ka bija cilvēki, kas gribēja, bet vairs nepaspēja tikt, labi, ka bija arī tās rezerves dobes līdzjūtējiem.

  • -6
    tā viš i 08.04.2017, 14:55:48

    Sniega pulkstenīši! Šie jaukie pavasara vēstneši mums paliks atmiņā, no skolas laikiem,uz visu mūžu. Mazs puika,priecīgs skrien majās no skolas.Mazam žiperim ir dāvana rokā-karsti sasvīdušajā saujā,viņš nes trauslus pavasara vēstnešus .Tā būs dāvana no sirds,mammai protams.Šeit nu nav svarīgi,no kuras dobes un par kādu cenu.Tas ir pavasaris manai mammai! Tajā laikā,mazais puika nevarēja iedomaties,cik dārgi izmaksās,šie mazie ziedu zvaniņi un kādu slavu iegūs viens negausīgs vīrs ,tālajā 2017 gadā... tā viš i

  • -17
    Dzērvene 08.04.2017, 15:02:26

    Tikai nevajag ,obligāts tas pasākums nebija.mums palika kolēģi daudzi ārpus strīpas.Bet kam patīk vemt tas jau vems par visu ko ka tik iemesls būtu.

  • -5
    tā viš i 08.04.2017, 15:10:56

    Saved kārtībā savas smadzenes,ja tādas tev vispar ir,un tad parunasim. Ok

  • -2
    Spīdola 08.04.2017, 15:40:59

    Tikai nevajag idealizēt, ja nezin virtuvi. Ja arī nevisur to nostādīja kā obligātu, tad kaut kā "dabiski" veidojās konkrētas partijas atbalstītāju grupas. Katram savs funktieris, kādēļ labāk iet, nekā neiet. Pilnīgi ekskluzīvā situācijā bija tie, kuri ar smaidu viens otram teica: šoreiz nē.

  • -4
    Dzērvene 08.04.2017, 15:50:35

  • -12
    Dzērvene 08.04.2017, 15:55:58

    Obligāts tas pasākums bija tehniskajiem darbiniekiem kuri sagatavoja to laukumu stādīšanai,raka,grāba,lika nummuriņus utt.Tad vēl pašiem organizatoriem. Bet stādītājiem nu es nezinu.No manas komandas piemēram neviens ar varu netika vilkts.

  • -11
    Dzērvene 08.04.2017, 15:59:10

    Tā kā ārstē tik savas smadzenes pats.Vai arī tu esi tehniskais darbinieks,nu tad man tevis žēl.Pirms tam nedēļu vai divas bija ja'f'isas ar to ginesa un tad vēl sestdienā mierā nav.

  • -5
    tā viš i 08.04.2017, 16:07:59

    Lai komunicētu ar tevi,ir jāievēro tavs līmenis. Tā kā,priecājies. Ar tevi komunicē!

  • -15
    Adata 08.04.2017, 17:52:13

    Laikam uz olu krāsošanu neieradās tik daudz kā bija cerēts. Kādam jāpamācās kā taisīt labus pasākumus! Visa pilsēta čalo, kā gāja un, ka patika.
    Samierinieties ar to, ka dažreiz cilvēkiem patīk būt kopā un kaut ko darīt savas pilsētas labā, un neviens neliek to darīt, tas nāk no sirds!

  • -11
    Dzērvene 08.04.2017, 17:55:57

    Jā jā protams tie kas piedalījās un stādīja bija idioti un debīli.kur nu tikt līdzi taviem pārgudrajām smadzeņu šūnām.
    Manis pēc man var neatbildēt neviens,varu arī parunāt pats ar sevi.

    Gribi apmainīties domām ar gudru cilvēku parunā ar sevi !

  • -15
    KārIis 08.04.2017, 18:29:13

    Zinot ka iepriekšējais rekords bija 850 cilvēki un šodien bija gandrīz 1300 dalībnieki, tad nav nekādas loģikas cilvēkus ar varu vest. Vismaz 400 cilvēki vairāk jau pats par sevi liecina, ka gāja brīvprātīgi. Un kas par jocīgu ideju par paskaidrojumu rakstīšanu? Nu nebūtu aizgājis kāds, vēders sāpēja.. Un tad?

  • -2
    Arnis 08.04.2017, 19:18:20

    Tev pilnībā piekrītu. Vēlreiz saku, ka pasākums jau foršs, vieniem patīk, kādam ne, bet, ja šis piespiedu moments nebūtu izteikts manam puikam 4.vidusskolā, tad tādas muļķības nerakstītu.

  • -15
    P SIA "Ventspils reiss" 08.04.2017, 19:28:08

    Nu tad ar skolu arī jāsāk. Vajadzēja pie klases audzinātas, mācību pārzines, direktores, bet ne klačoties te. Tas nu vairs neko nemanīs.
    Tik jautājums - kāpēc neziņoji pirms pasākuma?

  • -13
    Ilze Grinfogele 08.04.2017, 19:58:10

    to Arnis
    Ne jau pasākums ir vainīgs, bet gan konkrētas komandas organizators. Tāpēc iesaku pārmetumus izteikt konkrētai personai. Pasākums bija izdevies, paldies visiem, ka ieguldīja darbu un laiku. Mēs kopā esam vislabākie!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: