Dušmaņi ar privātajiem busiņiem

es | 14.03.2017, 14:24:09 | 985

Vai atceraties tos laikus?

''Toreiz lielāko daļu pārvadājumu no pilsētas uz Pārventu apkalpoja tā saucamie dušmaņi ar saviem privātajiem busiņiem, kas kursēja bieži.'' (http://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/32429-ventspils-reisam-aprit-20)

Komentāri (3)

  • 0
    No malas 14.03.2017, 15:17:02

    Par dušmaņiem gan sauca taksistus.

  • -2
    Jāzeps 14.03.2017, 16:47:01

    Par dušmaņiem neko nezinu, bet lūdzu neizmantojiet Vladimira P.... pakalpojumus, kas apkrāpa nevarīgus cilvēkus ! Mums ar draugu bija 4 lielas somas. Nonākot pie takša , taksists atvēra bagāžnieku, kad norādījām, ka somas jāliek bagāžniekā, taksists torādīja ar rokām uz koferiem un izteica frāzi " ...čto vi vezjote? Naverno bogatie..."? Visu laiku viņš vaicāja no kurienes mēs nākam un kurp ejam... Galapunktā šoferis pieprasījis nepamatoti augstu samaksu par pakalpojumu - 45 eiro no Andreja ielas līdz Staldzenes ielai.. Man nepatīk strīdēties un pierādīt savu taisnību, bet mani tas sašokēja un viss labais garastāvoklis bija pa galam!

  • 0
    asd 14.03.2017, 20:04:59

    Dušmaņi gan tie nebija,kas pārvadāja cilvēkus ar"RAF" Latvija busiņiem.Bija vairākas lielākas firmas un daži individuālie uzņēmēji.Viss bija normāli,pasažieri no punkta A līdz punktam B tika samērā ātri,kamēr dome neuzlika savu ķepu uz šo nodarbošanos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: