Autobusi

Sikaa | 30.01.2017, 19:04:46 | 758

Tiešām tas ir normāli k,a autobusam pilsētas robežas ir tikai viena pietura? Kāda jēga no tam daudzajām pieturas vietām ,ja autobusam ir tikai jāuzņem cilvēki autoosta .. Varbūt vajadzētu to ka risināt?

Komentāri (13)

  • -2
    TK 30.01.2017, 19:15:14

    Vispār jābrīnās, ka pa dienu, kāds pa šo izmirušo mazpilsētu miljons maršrutiem vēl ar autobusiem brauc.

  • -1
    P SIA "Ventspils reiss" 30.01.2017, 22:05:54

    Nevajag muldēt tukšu.Nosauc kaut vienu maršrutu pilsētā, kam pilsētas robežās ir tikai viena pietura.Konkrētus faktus, lūdzu! Bet ja domā par tālsatiksmi, tad šite vari necepties-par tiem maršrutiem jāsūdzas Rīgā-ATD....

  • -3
    Maija Kļaviņa 30.01.2017, 22:25:29

    To gogn, Dažiem vienmēr glāze ir pustukša. Vai tie, kas iet Pilsētas svētku gājienā kādi citplanētieši jeb kuldīdznieki? Iznāc vienreiz cilvēkos. Var arī Piektdienas vakara pastaigā.

  • -1
    TK 30.01.2017, 22:50:17

    Un ko tu domā ar gājienu -t os cilvēkus, kas piedalās gājienā, vai visus cilvēkus pilsētas svētkos? Ja gājienā, tad nu tiešām daudz :D Tāpat, nedaudz vairāk kā Kuldīgā un vairāk tehnikas. Ja visus cilvēkus kopā, tad nevajag aizmirst, ka puse no tiem cilvēkiem ir ventspilnieki, kas uz vasaras brīvdienām atgriezušies no citurienes, pilsētas viesi no citām pilsētām, tūristi (pārsvarā no Lietuvas vai no citām valstīm pa drusciņam). Kad visi svētki galā un tā sauktā Ventspils tūrisma sezona beigusies, kas tad te ir palikuši? Esmu izgājis arī piekdienas pastaigās - tie cilvēki uzrodas tik uz neilgu laiku un vēlāk nozūd.
    Gribi redzēt tiešām reālo situāciju, ''izej cilvēkos'' sestdienas pēcpusdienās vai svētdienās cauri pilsētas centram un citām vietām, tad arī redzēsi vairāk nekā pustukšu glāzi.

  • -3
    P SIA "Ventspils reiss" 30.01.2017, 23:18:33

    Ko var darīt, ka visi tik slinki un dirn savos dīvānos pie teļļuka....logos tak gaisa spīd!

  • -1
    Nezināmā 31.01.2017, 02:38:12

    Kam gribas cilvēku masu, tam jādodas dzīvot uz Rīgu vai vislabāk kādu lielo valstu pilsētu.
    Toties man patīk, ka Ventspilī nav cilvēku burzma, klusi, mierīgi, rindu arī visur nav nez kādu:)
    Dīvaina tā daudzu vēlme pēc cilvēku masas... Ko tas jums dos, ka Ventspilī būs pilnas ielas cilvēku, ko?

  • -3
    TK 31.01.2017, 06:57:48

    Kapēc man kaut kur būtu jābrauc, ja esmu šeit dzimis un dzīvojis visu mūžu? Braukt vari pats.
    Kā jums nepielec, ka nejau tā pilsēta palikusi tāda tāpat vien, bet cilvēki bez maz vai sāk mukt no šenienes? Ok, darbs kaut kāds te ir, bet ne vienmēr, vidējā alga smieklīga, darīt te nav ko ar visu sportošanu (24/7 jau nesporto neviens, gribas arī atpūtu), pilsēta smird pēc sūdiem un pat normālas drēbes vai citas lietas te nopirkt nevar. Pilns ar humpalām un ķīnas krāmiem.

  • -2
    Anita Lepinska 31.01.2017, 07:41:58

    Ko jūs visu laiku sūkstaties- nav cilvēku ielās. Kāpēc viņiem ir jābūt uielās? Vai tad māju nav? Lielajiem kritizētājiem vajadzētu padzīvot kādā no Anglijas mazpilsētām (ar to nedomāju Londonu). Vakaros pēc darba ieliņas ir kā izmirušas- tikai tik iziet kā suni izved pastaigā. Arī bērnus, uz ielas rotaļājoties, neredz. Un klusums reizēm ir pat nomācošs. Nemēģiniet tagad mani pārliecināt par ko citu. Esmu nodzīvojusi vismaz 10 gadus TUR un ne jau tikai vienā vietā. Ventspils ir tīra, skaista, sakopta. Ir riteņbraucēju celiņi. Ir dažādi kultūras un sporta pasākumi. Jā, piekrītu, ka ir ļoti daudz vecu ēku uz sabrukšanas robežas, ka pilsētā ik pa laikam smird- kā veca eļļa-, ka reizēm palodzes melnas no ogļu putekļu nosēdumiem, ka vienkāršajai tautai ir maz naudas un grūti ar to izdzīvot. Bet esmu sapratusi arī to, ka mūsu cilvēkiem NEKAD NEBŪS LABI...

  • -1
    P SIA "Ventspils reiss" 31.01.2017, 08:10:15

    gogn - ja reiz es šejienietis -tad pārstāj nīdēt.Cilvēku visā Latvijā paliek mazāk. Diemžēl. Un nav nozīmes Rīga, Ventspils vai kāda cita pilsēta. Nav ko darīt? Vajag pašam gribēt kaut ko darīt!

  • -1
    Nif nifs 31.01.2017, 09:26:29

    Es arī brīnos par tiem mūžīgajiem čīkstētājiem, nekad nekas nav labi. Šķiet, tas ir atkarīgs no paša cilvēka, cik pilnvērtīgi viņš grib un prot pats sev atrast interesantas nodarbes vai veidot savu dzīvi tā, lai tā pašam ir patīkama. Savu laiku varu aizpildīt pilnvērtīgi un tāpēc man nav jāatrodas uz ielas! Pat nepietiek laika visu paspēt. Laikam tā problēma tomēr ir pašos čīkstniekos.

  • -1
    tā viš i 31.01.2017, 11:28:26

    brīnies vien tālāk Nif nifs. Ja reiz esi šeit,arī tev ir problēmas ar lietderīgu laika izlietošanu. tā viš i

  • -1
    Ventspilsreiss 31.01.2017, 10:16:24

    Lai varētu sniegt objektīvu atbildi, lūdzam norādīt konkrēti, par kuru no maršrutiem sākta diskusija.

  • 0
    reku 31.01.2017, 11:24:14

    Izskatās,ka tēmas aizsācēja(-s) sūdzas par starppilsētu maršrutiem ,ne pilsētas.Kāda vella pēc tiem būtu jāapstājas katrā pilsētas pieturā?
    Kad tad nonāks galapunktā,ja tādu sliņķu dēļ,kas nevīžo aiziet līdz autostacijai,pieturēs pie katra staba?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: