Zivju tīkli Ventā

Kiriks | 10.06.2024, 10:59:27 | 1903

Vai rajonā ir arī zivju inspektori ? Standzes ciemā vairs nav iespējams ar laivu pārvietoties neuztinot kāda darboņa tīklus. Šovasar jau otrais tīkls uz skrūves. Vai tiešām nav neviena, kas šo var kaut kā ierobežot ??? It kā tak resursu pietiek, cilvēki ar esot, bet rezultātā Ventā pilnīgs bardaks ! Pieceliet savas pakaļas no krēsliem un sāciet kaut ko darīt !

Komentāri (10)

 • 0
  tery Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Standzes ciemā vispār varētu paviesoties gan novada pašvaldības pārstāvji, gan novada pašvaldības policijas pārstāvji un apsekot, kādēļ ir uzradušies darboņi, kuri ir uzlikuši piekaramās atslēgas žogam, kas ved lejā uz Ventas krastu. Tādas ir uzstādītas divās vietās. Vai ir kāds dokuments, kas apliecina kādas personas īpašumtiesības uz to teritoriju? Vai ir mainījušies īpašnieki pašai piekrastei? Konkrēti - Kaijas teritorijā.

 • -3
  yolo Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ventspils kravu pārvadātājs ar kompāniju salikuši tīklus atkal?

 • 0
  Piciš Pirms 3 dienām, 8 stundām

  Ē, kompitentais primāt, nezini kurš salika? - ej tak noskaidro. Nokaunies!

 • 0
  Piciš Pirms 3 dienām, 8 stundām

  Tava viszinība un citu nolikšana būs beigusies.

 • -5
  yolo Pirms 3 dienām, 7 stundām

  Dusmīgs vienšūnis :))

 • -2
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Senāk cilvēki noslīka dēļ tīkliem neatzīmētiem. Tīkli, manuprāt, nav nekas nelāgs, kamēr neapdraud citus. Pat bail Ventspilī pludmalē peldēeties- makšķernieki pajoliņi savus āķus paazaudē, MP makšķernieku tur neaiztur- esot atļauts. Viņi (MP)vispār dzīvo kaut kādā savā iedomu valstībā. Ko vajag, pieķer, piemēram pensionāri, kurai nav kur pačurāt, bet ar pliku P-impi staigājošu nav par ko sodīt. Vispār jau tautas savstarpējā attiecība Ventspilī ir īpaša.

 • 0
  Simia Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Krievlaukos ,Graudu ielas galā pie Ventas, tiltiņu pāri grāvim arī kāds demontejis,lai cilvēki nestaigātu ,pirms tam tur metāla caurules mētājas,lai cilvēkiem apgrūtinātu tiksanu uz peldvietu,tika arī auto krustām novietots,lai tik netiktu garām! Būvinspekcija varētu paskaidrot,kur palika šis tiltiņš,tauvas zonā Graudu ielas galā,pāri notek grāvim?

 • -1
  Kiriks Pirms 3 dienām, 12 stundām

  Bardaks turpinās ! Sestdien atkal uztināmies ! Laikam šeit bez kāda televīzijas sižeta neiztikt. Uzrakstīsim, varbūt žurnālistiem būs lielāka interese par šo nostūri. Tad pie reizes varēs parādīt visai LV kā ventiņos klusām dārzu mājiņas ir pārtapušas par dzīvojamiem gigamoniem, gan arī par sistemātisku kanalizācijas nopludināšanu Ventā. Varbūt tad kāds sāks kustināt savas kājeles un tomēr parādīsies arī Standzes ciemā.

 • 0
  tery Pirms 2 dienām, 2 stundām

  Pilnīgi piekrītu. Un pie reizes arī par tām priekškarāmajām atslēgām, lai citi nevarētu nokļūt pie Ventas, par notekūdeņu grāvju aizrakšanu, par tualetes un traukūdeņu grāvju ierīkošanu līdz ar kaimiņu žogu, jo kanalizāciju jau nav. Un nevienam gar to nav daļa. Tādi jautājumi jārisinot pārrunu ceļā ar kaimiņiem... Man tā arī pateica pirms pāris gadiem un nekas nav mainījies līdz šai dienai.

 • -4
  Trauklupata Pirms 2 dienām

  Yolo
  Tu gadījumā neesi karlovica reinkarnācija

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: