Veejpark.

libejs | 07.11.2022, 08:38:23 | 3164

Jus vietejas doms pakalpini, vai tiesam nezin ka mus novadaa ir blakam juur kur buuvet propelers kaa to dar ta pas piemineta Danij, bet jus labak izcert mezs, paardot koks un sacakare skat. Jau sogad par Dokups ciem neviens gajputns paar vairs nelido. Ar necien un pretigum par Jus veertibu meeraukl.

Komentāri (34)

  • -4
    Neko 12.01.2023, 14:20:53

    Ja nuslinkums lasit ,vismaz ,jutubē butu apskatijies.Tur nutev soreiz taisnība ,sprauslu ,neizgudroja krievs.Bet tavs amerikānis pat bija tik stulbs,.Sakuma nepieņemt dīz ,dzineju bruņojuma.Tad kad krievu tanka ,pirms Liela tevijas karā,jaustāveja diz dzinejs.Tavam amerikanim bija tanks ar 6 bendzina dzinejiem.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 12.01.2023, 14:37:55

    Neko ! Debils esi tu , kas neko nezina , bet melo , kā puņķains puišelis ,

  • -4
    Neko 12.01.2023, 15:02:02

    Ta vari rakstīt ko gribi.Man nav mērkis ,tev kaut ko pieradīt ,jeb karot ar tevi.Varbut pamēģini iegut info no vairakiem avotiem .Lai air ar ko nodarbinat savas smadzenes.Ne tikai skatiities vienu propogandu.Varbut paskaties arī otru.Melo vini abi.Bet tev būs iepēja ,izdarīt savus secinājums.Kā viņi ar tevi manipulē.

  • -5
    Neko 12.01.2023, 14:57:27

    Jā viss ir skaidrs.Kur esi mācijies un kur ko abguvis.A ko Latvietis ir izgudrojis.pakaļbučojamo aparatu lielvarām.Redzi pat te tu ārdiss un nepieņemi ,to kas ir pret tavam interesēm .Tev tikai amerikozi un ES.Tas jau viniem ,tikai uz rokas,mus sadalīt.Dali un valdi.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 12.01.2023, 16:40:26

    Neko ! Esmu mācījies CCCP , tu arī ! Tu domā kā CCCP, bet es atrodu informācijas, bet tu nekam netici , jo esi nopuņķojies puišelis ar pionieru kaklautu!

  • -5
    Neko 12.01.2023, 18:23:56

    Jā ,nu ir smiekligi ar tevi.Par tavu diz ,dzinēju.Ka tagad to ražo amerikozi krievijā.Vienkarsi tev pieradu ,ka tas ir fufelis.No ko atšķirās dīz ,dzinējs no benzdzīna.Ar sprauslām,un ar augstpiediena sūkni.Pat tagad jaunām am,suknis ir baka.Vai pat to funkciju pilda sprauslas.Un tas ari viiss.Pirms lasi kaut kadu stulbumu,vismaz būtu kaut ko papētijis.Vecvectētiņ.Vismaz būtu salīdzinajis ,ka tu dzīvoji pie psrs un ka tagad.Kas ir komunisti,tavam vectētiņam īpašumu atņēma,kura viņš parastos cilvēkus verdzinaja.Un sibīriju aizsutija.Tāpēc tev ,jau nobērnības iestāstija ka ccp vis bija slikti.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 12.01.2023, 23:13:31

    Neko ! Tu taču esi āksts ! Sakcijas uzliktas uz Krieviju! Krievija neko neražoja , bet saņēma preci , un uz konveijer stelleja ! Kamaz ir ku kū , visa mašīnu ražotne apstājusies ! Manu ģimeni izsūtīja uz Sibīriju 1941 gadā , nodeva latvieši ! Tu laikam esi tāds pats mēsls ! Neko tu nezini pionier , neko tu nesaproti jampampiņ !

  • -4
    Neko 13.01.2023, 14:33:40

    Tikai skaties ponoramu,un viss būs kartība.Klausies ko globālisti tev melo un tu svēti tici.Nevajadzeja ekspluotēt stradniekus,nebutu bijusi sibīrija.Neesmiu vēl dzirdejis ,ka tos kuri godīgi strādaja ,uz kaut kada kakla kunga,butu izsūtījuši.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 13.01.2023, 16:23:48

    Neko ! Tu esi smirdīgs komunists , necilvēks , muļkis .....

  • -3
    Neko 13.01.2023, 19:41:33

    Nu ,re ,kā.kad jums pasaka taisnibu .Tad es esmu komunists ,un necilvēks.Ekspluotēt citu cilveku,un maksat vinam kapeikas.Tad tāesot norma.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 14.01.2023, 11:57:00

    Neko ! Iemācies raksti latviešu valodā , čekist !

  • -2
    Neko 14.01.2023, 20:12:52

    Tā jau vienmēr,tiem kam argumenti beidzās.Un nu nekā ,nevar savu taisnību pierādīt un atzīt savas kļudas.Tad nu tiem es rakstu angliski.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: