Esu neizpratnē?????

Tīģeris | 20.08.2020, 11:26:52 | 2609

Nesaprotu kapēc normālās valstīs tērē naudu ,gar lielceļa malām žogiem.pat dubultiem,bet Latvijā audzē krūmus, un visi apmierināti?

Komentāri (15)

  • -2
    Tīģeris 20.08.2020, 11:34:57

    PSRS laikos grāvji bija iztīrīti ,ka krūmiņu neredzēja,tagad visis ir visiem .pofig,tikai nodokļus ceļ.

  • -7
    gg65 21.08.2020, 13:33:31

    PSRS laikos grāvjos lēja lielo degvielu, vecās eļļas un turpat izmeta vecās riepas un citus atkritumus. Ko tu fantazē? Gudrona dīķi un Sarkandaugavas piesārņotās teritorijas, lai tev paliek par piemēru PSRS laiku sakārtotībai :D

  • 0
    Bardaks 20.08.2020, 11:35:27

    Tāpēc, ka naudas par maz, lai uzturētu valsts aparātu. Paskaties cik nauda tiek ceļiem no nodokļiem, nodevām...

  • -1
    Bardaks 20.08.2020, 11:36:55

    Nodokļus arī vēl ceļš, jo vairāk izbraukušo, jo vairāk cels nodokļus un aspiedis pēdējos palikušos.

  • 0
    Eeeeeeeeee 21.08.2020, 12:35:58

    Es a i neizpratnē...uh kā neizpratnē!

  • -5
    <>^<> 21.08.2020, 13:07:09

    tā viš i
    es a pa tem krūiem pēras,sāv laik
    bet tas bij lāb laik atpakļam
    tagac es pa cēļ brauc
    nav nemazam tig sligt

  • 0
    Alberts 05.09.2020, 23:43:46

    Tev nesanāk.......nemoces....:)))

  • -9
    Vidējais Kretīns 05.09.2020, 11:26:06

    Es ceru, ka ar laiku cilvēki arvien vairāk pieskarsies spiritual awakening tematam un sapratīs, ka nav jādzīvo pēc noteiktas prāta zombēšanas, bet, ka tu vari apskatīties uz lietām ar autentisku skatu un saprast, ka visam nav jābūt tikai pēc tavas perspektīvas. Ir dažādi seriāli un man vienkārši izraisa izbrīnu fakts, ka kāds tiek trigerots gaysex dēļ. Domāju, katram ir izvēle darīt ko grib, neatkarīgi vai feministe, vegān, gay, lesbian, animal rights saver. Cilvēki ir dažādi un tas ir labi. Liekas 90 gadu joprojām brainwashings ir no vecākiem/sabiedrības/skolas par lietām. Laiks nomest filtrus un saprast, ka kaut kas citādāks kā visu dzīvi esmu domājis nav sliktāks. Tas vienkārši ir citādāks. Bet bieži vien savu ego esam uzbūvējuši tik lielu, ka ir sāpīgi to nomest nost un apskatīties uz lietām no sava skatupunkta, nevis sabiedrības brainwash

  • -7
    peace 05.09.2020, 20:35:21

    Es gribetu lai Ventspili butu vairak transeksuāļu, kā arī citas seksuālās minoritātes. Mēs tomēr dzīvojam demokrātijā ar cilvēktiesībām un es izmantošu savas iespējas uz runas un pulcēšanās brīvību, lai atbalstītu centienus migrācijai no attīstības valstīm ziemeļāfrikā un tuvajos austrumos, kā arī LGBTQ attīstību pilsētvidē

  • 0
    Beshenij Karasj 07.09.2020, 15:10:56

    Tieši tāpēc mācu saviem berniem ka visi transpidergejpretekļi ir slimi no kuriem javairās,jāignorē un ka pienāks laiks kad izsniegs licenzes medībām uz šiem perversi slimajiem lopiem !Kāmēr viņi drāž viens otru šokolādes cehā klusītiņām un nelien ielās ar absurdām prasībām,vai vienkārši parādīt-re,mēs te esam tikmēr ir ok.Bet ja lien ielās ar saviem karogiem-Baltkrievijas stilā jānovās tas gaļas klucis no trotuāra!

  • -4
    T.Montāns 05.09.2020, 17:58:25

    Žogus ceļ tikai gar automaģistrālēm. LV tādu nav. Žogs traucē meža dzīvnieku migrācijai un neveicina populācijas attīstību.

  • -2
    Optika 05.09.2020, 21:34:02

    Uz valsts iedzīvotāju skaitu - mums ceļu kilometrāžas ziņā ir krietni par daudz - PSRS laikos nekas nepiederēja privātpersonām, vai juridiskām personām. Tāpēc valsts arī nav tiesīga privātajiem norādīt kā jāizskatās viņu īpašums - aizaudzis, vai izzāģēts līdz celmiem.

  • 0
    Latvija pāri visām! 07.09.2020, 09:50:26

    Būtu tikai normāli ja tādi 'vajag' raudzītos rūtainā saulītē par aicināšanu uz sex perversiju popularizēšanu.
    Šobrīd pasaulē viņam līdzīgais lgtb lobijs gan ir guvis zināmu iespaidu, tomēr to, tāpat kā komunismu un nacismu, reiz aizslaucīs vēstures mēslainē.

  • -1
    Beshenij Karasj 07.09.2020, 15:14:09

    Jo ātrāk aizslaucīs kopā ar visiem perversajiem ,,vajag,,jo labāk!Esmu savā dzīvē vismaz pāris pidarus pārmācijis par pretīgu uzvedību sabiedrībā un nekaunos par to ka viņi iespejams palikuši invalīdi uz mūžu-varēs savās biedrībās no ratiņkrēsla stāstīt jaunpienācējiem cik pretīgi un bīstami ir homofobi,hehe!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: