A
A
Arnis007
Dadzis novadā neko neesot darījis visus 8 gadus

Interesanti gan, ka šādu komentāru izsaka cilvēks, kurš 8 (!!!) gadus bijis novada domes priekšsēdētāja vietnieks!

Tātad 8 gadus viņš tikai kampaņveidīgi vai papīra formātā risinājis visu. Noteikti mums viņu vajag vēl uz 8 gadiem!

"Ar to mūsu saraksts atšķiras. Jau pēc pirmajām kopā sanākšanām, diskusijām un ideju vētrām, redzam, ka īstenojas tas, kas līdz šim Ventspils novadā iztrūcis. Tā ir savstarpēja komunikācija, domu apmaiņa starp pagastiem, nozarēm un paaudzēm. Tajā izgaismojas problēmas un rodas risinājumi, kas pie biroju galdiem Ventspilī tikai papīru formātā vai kampaņveidīgi tiekoties, nav rodami," secina Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Dadzis.

(Tā rakstīts jaunās partijas facebookā)

Comments
40
Views
2606
16.09.2017, 08:51
Komentāri (40)
Rādīt vispirms:
KaijaMaija
16.09.2017, 08:51:42

Brrrrr......................

0
Ziņot redaktoram
B
bruns.valdis
18.05.2017, 13:58:55

Ka ta palas ko ta Meiers kundziit sak, jasaak domat, ka ta Vashuk i zelt cileeks, tikai es nesaprot, ja jau tik laab bij, ka staast, ko ta laid prom no aviiz? Jums laikam cenzuuret versij ir izstaastiit. Cileek runaaj pavisam ko cit, pa vinjs aizieshan. Mums pagasta a vinjs nevaig, njem tik apakalj sev. Un nevaig parslavet citreiz, citaad neviens neticees.

1
Ziņot redaktoram
IlzeMeiere
20.05.2017, 16:33:00

Jā, Meiers kundzīt' saslavēja Vašuku, jo dzīve ir kā šūpoles - tajā darbojas līdzsvara spēki. Ja nebūtu apzinātu un nekrietnu melu, nebūtu Meier' kundzītes teiktā.

Vašuka ir cilvēks ar jaudu, - par to ir mans stāsts. Vai jums visā plašajā novada domē viņu vajag, to uzzināsim pēc trešā jūnija. Redzēsim, ko un kā domās vēlētājs. Bet jau tagad zinām - mums POPĒ viņu ĻOTI vajag. Un IR LABI, ka viņa mums ir.

0
Ziņot redaktoram
G
Godajamais
18.05.2017, 13:49:08

Re kā, lien politikā, bet kritiku nepanes, tad uzreidz jaskrien kādam aizstāvēt. Nez kāpēc, tad savus bērnus uz pilsētas skolu aizsūtījusi, ja jau tādi projekti un idejas. Vai priekš saviem nebūs pietiekami laba skola? Varbūt, ka tik tukšas runas. tā jau saka, ka salda mēle visos laikos bijis labs kapitāls.

0
Ziņot redaktoram
tā viš i
17.05.2017, 13:26:06

Tu esi šakālis,un apēd,to kas atlicis. Tevi Nif Nif,neesmu nekad cienījis. Tev nav sava nostāja.Tu tik laizi putiņas,no svešiem komment. Novadnieks ,lai arī mums domas šķeļas,ir ar mugurkaulu. A tu esi zutis-lunkans un glumšs. vairāk koment neveltīšu tev.priecajies par to pašu.. tā viš i

2
Ziņot redaktoram
tā viš i
17.05.2017, 12:57:30

Novadnieks. Tavi domu gājieni ir ok,tomēr-ja sprauksies visās tēmās,paliksi par muļķi. tā viš i

1
Ziņot redaktoram
Nif nifs
17.05.2017, 13:17:17

Bet tu pats dari to pašu! Tātad - ? paliec par.... (lasi sava komenta beigas) :))

2
Ziņot redaktoram
Novadnieks
17.05.2017, 13:26:32

Tev es padomu un atļauju neprasīšu.

0
Ziņot redaktoram
tā viš i
17.05.2017, 12:53:06

Nebāz degon svešas lietas! Ja nezin Novadniek liets,kur ta lien,ko

2
Ziņot redaktoram
S
skolotaja-p
17.05.2017, 12:14:43

nu ja, jasak man baidities par darbu, jo augstak mineta kadidate Pope skola kliedz, ka ja vinai butu teiksana, vina skolu slegtu. Zel, negribas piedzivot to :(

0
Ziņot redaktoram
Novadnieks
17.05.2017, 12:39:51

Kāda kandidāte?!!!va vellos!!!

0
Ziņot redaktoram
IlzeMeiere
17.05.2017, 21:38:44

Kā 2016. gada martā dibinātās biedrības "POPES MUIŽA" valdes locekle informēju Jūs, ka informācija, kura nonākusi Jūsu rīcībā ir tikusi apzināti vai neapzināti sagrozīta.

Biedrības valdes locekles Daces Vašukas vadībā izstrādāta Popes attīstības stratēģija, kas paredz Popes pamatskolu attīstīt, mērķtiecīgi attīstot alternatīvās izglītības programmas, kas ļautu skolai piesaistīt audzēkņus arī no Ventspils pilsētas.

Pati personīgi par alternatīvās izglītības iespējām Ventspils pusē interesējos jau kopš 2011. gada un zinu, ka Ventspils pilsētā ir vecāki, kas šādu skolu ļoti gaida.

4
Ziņot redaktoram
S
sarmite1976
17.05.2017, 11:49:38

Un kā aicināja Māris Dadzis, neslēpties aiz segvārdiem, bet doties aci pret aci uzdot jautājumus un risināt lietas, tiešām bail ir, jo vēlos vēl dzīvot novadā.

1
Ziņot redaktoram
S
sarmite1976
17.05.2017, 11:47:33

Ko par to nabaga Dadzi tik runājat, par viņu jau tāpat visi zina, kas par putnu, labāk vajadzētu cilvēkiem darīt zināmu par to sirēnu ar eņģeļveidīgo sejiņu Daci Vašuku. Lai Dievs nedod, ja jūsu ceļi krustojas. No skata, tik labs cilvēks, līdz kas nav pa vinas prātam, tad noēdīs jūs no zemes ar smaidu sejā. No avizes izmeta, tagad politikā taisās. Man kā ticīgam cilvēkam, tāda lišķība nav pieejama.

0
Ziņot redaktoram
Valdis Šmēliņš
17.05.2017, 11:03:00

Katrs kurš vēlas palikt vai nokļūt Ventspils novada domē cenšas sevi pozicionēt kā labāko, gudrāko un to patiesi īsto, kas domā un domās par katru novada pagastu un tā iedzīvotāju. Ir grūti ko jaunu vai nebijušu piedāvāt vēlētājam, ja Ventspils novads attīstas, uzlabojas katra pagsta infrastruktūra, pieaug sociālā palīdzība un tiek domāts lai katrs šeit dzīvojošais justos labi. Tādēļ šķiet partijas "Vienotība" kandidāti cenšas iestāstīt vēlētājam, ka viss apkārt redzamais ir vīzija, bet reāļi ir tuksnesis Ventspils novadā, kuru tad šīš partijas kandidāti centīsies apdzīvot. Atcerēsimies, ka šajā partijā bija viens politiķis - Latvijas glābējs par 2 miljoniem latu- Einārs Repše, kurš teica"Kā var nesolīt!". Tā vien šķiet, ka lozungs par partijas dibināšanu "Ar saknēm novadā" ir vērsts uz to, lai vēlētājam neliktu skatīties uz partijas nosaukumu "Vienotība", kura ir uzsākusi savu politisko norietu.

1
Ziņot redaktoram
Dalīties