Asins analīzes mājās

ZaigaZiga | 09.02.2022, 12:21:50 | 1006

Labdien. Vai Ventspilī ir iespēja pieteikt asins analīzes uz mājām? Vai kāda laboratorija vai cita iestāde to piedāvā?

Komentāri (5)

  • -3
    Barons (Freiherr von ...) 09.02.2022, 15:16:06

    Vaidzet noķert vien Knauss ,le tō but noņemt tō Asin,un tad aizvest viņ uz Laboratōrij...
    Var būt,ka iekš kād Pagrab var sameklet.

  • 0
    Urzula 09.02.2022, 21:33:42

    Pazvaniet uz Gulbja laboratoriju un pavaicājiet-vajadzētu būt tāds pakalpojums.. tel. 67 801 112

  • -1
    Soross 14.02.2022, 20:54:23

    Pēc Barona ieteikuma, Gulbja laboratorija tomēr nederēs, jo gulbis ir putns, nevis knauss va džindž!

  • -1
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 10.02.2022, 17:30:13

    Labdien! Ventspils slimnīcā ir pieejams šāds pakalpojums - pacientu veselības aprūpe mājās. Ja pacientam nepieciešama klīnisko analīžu materiāla savākšana, to uzglabāšana un transportēšana no pacienta dzīvesvietas uz slimnīcas laboratoriju, to iespējams pieteikt zvanot Ventspils slimnīcas veselības aprūpes mājās koordinatorei pa tālruni +371 29386836. Personām, kurām nepieciešama ilgstoša veselības aprūpe mājās ar ģimenes ārsta nosūtījumu var saņemt valsts apmaksātu veselības aprūpi mājās. Ja personai nav noteikta ilgstoša mājas aprūpe, šis pakalpojums ir pieejams par maksu, atbilstoši slimnīcas cenrādim - https://ziemelkurzemesslimnica.lv/pakalpojums/ventspils-slimnica/veselibas-aprupe-majas/.

  • 0
    ZaigaZiga 13.02.2022, 14:31:05

    Paldies par atbildi. Zvanīju uz visām laboratorijām - Ventspilī šāds pakalpojums neesot. Zvanīju slimnīcai, tur man arī atteica. Sazvanīju uz poliklīniku - tur teica, ka jākārto mājas aprūpe caur ğimenes ārstu. Mani priecē, ka tomēr ir kāds risinājums.

    Vēlos gan piebilst savu sāpi...zvanot ğimenes ārstei, viņa man paziņoja, ka pandēmijas laikā nokārtot mājas aprūpi nevarot. Poliklīnikā teica, ka tā neesot taisnība. Tas, ka veselības aprūpe Latvijā šobrīd ir skumja, tas man noteikti jāpiebilst. Ja vajadzētu uz mājām aizbraukt sapotēt, man nebūtu tik ļoti visur apkārt jāzvanās un jāmeklē. Skumji.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: