Gaidām, ko šodien valdība izlems?

Persona | 18.10.2021, 01:40:02 | 1324

Kādas jūsu domas, ko viņi izlems?
Tā kā neko labāku par veikalu un citu iestāžu apmeklējumu ierobežošanu un piespiedu vakcināciju nav izdomājuši, tad noteikti būs smagākais lēmums, ko jau piedzīvojām. Atkal visu aizvērs ciet, cilvēki paliks bez darba, saņems iespējams covid pabalstu, ar kuru pat rēķiniem nepietiek...
Nu kā pārējās valstis tiek galā ar šo visu, bez tik drastiskiem ierobežojumiem?

Komentāri (26)

  • -1
    Spīdola 18.10.2021, 11:21:11

    Nedomāju, ka būs pilnīgs lokdauns. Kaut ko samudžinās, kaut ko aizliegs nevakcinētajiem. Lai vienotos par pilnīgu lokdaunu, ir pārāk daudz partiju koalīcijā. Katrai ir savas intereses un lobējamie - tie, kas par viņiem balsoja. Tā kā premjeram nav stingra roka, muļļāsies tālāk. Labi būtu, ja es kļūdītos.

  • -10
    Pritchetts 18.10.2021, 11:51:43

    Es par soda naudu nevakcinētajiem! Pozitīvs tests un nebiji vakcinēts? 500euro

  • -9
    sūds 19.10.2021, 02:42:48

    Es par aitu cirpšanu. Vakcīnas bezmaksas līdz brīdim, kad imūnsistēma būs sadirsta līdz galam. Kad tas notiks, un bez tā zaņķa vairs normālu dzīvi nevarēsiet vilkt, 2000 euro par katru devu.

  • -20
    A.n.i.t.a 18.10.2021, 12:42:29

    Vakcinētajiem ar pozitīvu testu 1000eiro, bet ja nonāk slimnīcā 5000eiro,jo būdami pārliecināti ,ka ir pasargāti - vazājas kur tik ienāk prātā , bet aplipina neskaitāmu daudzumu,kuru nevar pārbaudīt.Toties nevakcinētie sargā sevi un arī citus,jo netiek ielaisti bez sertifikāta, tātad pa retam ieiet pārtikas veikalā un prom uz mājām, jo strādāt jau arī var tikai attālināti vai nestrādā ,par ko paldies valdībai.

  • -5
    Inga Pozdejeva 18.10.2021, 13:28:16

    Un šeit atbilde konkrēti Anitai...
    Esat pret sabiedrības dalīšanu un tai pašā laikā pati dalāt visvairāk! Noliekat vakcinētos kur vien var! Es esmu vakcinēta, kā arī visa mana ģimene. Un tā ir mana un manu tuvinieku apzināta un pārdomāta izvēle. Un tas nenozīmē, ka es "vazājos visur" un neievēroju piesardzību. Nevis tāpēc ka baidos, bet tāpēc ka esmu apzinājusi situāciju (balstoties pirmām kārtām uz savu personīgo pieredzi, nevis uz "viens pazīstams teica") un saprotu, kā sevi maksimāli jāsargā. Tai skaitā ari ar vakcinācijas palīdzību.
    Man ir tieši tik pat daudz tiesības vakcinēties, cik jums - nevakcinēties!
    Un nevienam es savus uzskatus neuzspiežu.

    Bet es esmu nogurusi kalusīties, ka es esmu sērgas perēklis, ka mēs vakcinētie pēc 2/4/6 menešiem būsim kapos. Ka es dalu sabiedrību. Ka es esmu zombēta. Un tamlīdzīgi bez gala.

    Ja negribat lai sabiedrība tiek dalīta - nedaliet to paši!

  • -13
    nomaļnieks 18.10.2021, 13:00:42

    Es par Anitas variantu. Plus vēl vakcinētajiem, kas saslimuši, anulēt sertifikātu.

  • -2
    Inga Pozdejeva 18.10.2021, 13:08:59

    Neviens normāli domājošs un situāciju izprotošs cilvēks nevazājas. Neatkarīgi no tā, vakcinēts, vai nevakcinēts.
    Bet diemžēl lielākā daļa situācju neizprot. Kas sestdien pie Lidl bija! Un Rimi pilns! Vai tiešām badā visi esam? Vakarā aizbraukt pēc pārtikas, vai darba dienā - tas par sarežģītu?

  • -1
    Dajūsko 18.10.2021, 13:27:01

    Vakarā un darba dienā pie Lidla pūļi būs vienmēr, kamē Rimi nemainīs cenu politiku.

  • -4
    Vadims Kevrelis 18.10.2021, 14:07:05

    Negribu neko pārmest cilvēkiem kuri nav vakcinēti bet ir tāds skats kā ātrāk kad bija tāda ''Interfronte'' kuri noliedza valsti un viss kas ap viņu notiek.

  • -1
    Urzula 18.10.2021, 15:21:00

    Nu re, atbilde gatava no pavļuta...

    Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru "lokdaunu"

  • -3
    Urzula 18.10.2021, 15:21:51

    Ļoti ceru uz kaut nelielu saprātu, ka vismaz pastaigas un sports ārtelpās netiks aizliegts. Arī pēc 19:00. Visiem tā kā jau nu līdz šim brīdim ir skaidrs, ka fizisku aktivitāšu ierobežošana svaigā gaisā sabiedrības kopējo veselību neuzlabos un nesniegs nekādu ieguvumu slimnīcu pārslodzes problēmas risināšanā. Drīzāk jau nu pretēji. Pasākumi telpās, veikali, tusiņi - protams, ka tur ir īstie saslimšanas riski, un šādā situācijā, kad visa vasara nobumbulēta, nav citu variantu, kā atkal visu aizklapēt ciet. Bet aizklapēt ciet svaigu gaisu ir noziegums pret cilvēcību.

  • -8
    Pritchetts 18.10.2021, 15:33:13

    Komandantstundas ieviešana manuprāt ir ļoti nepieciešama, jo tā liks padomāt nevakcinētajiem par savu bezatbildību pret sabiedrību.
    Ļoti iesaku izmantot arī pareizos ffp respiratorus, aicinu to darīt arī mājās.
    Ja gadās sastapties ar nevakcinētu, aicinu izvairīties no kontakta savas un citu drošības dēļ, un pieklājīgi atbildēt ka varēsiet atkal draudzēties tikai pilnas vakcinācijas gadījumā.
    Tikai visi kopā mēs pieveiksim vīrusu!

  • -14
    sūds 19.10.2021, 02:40:43

    Ļoti iesaku, tādiem kā tev ielīst pilna auguma gumijas prezī un nevairoties. Cilvēces genofonds jau tā ir pārāk novājināts, vēl vairāk tādus mīkstus lohatrous, kā tevi, mums nevajag.

  • -12
    Гроссмейстер 19.10.2021, 11:20:45

    Pilnīgi slimais. Es tāpat nevakcinēšos, ar visiem lokdauniem un nelaišanām veikalos.

  • -13
    nomaļnieks 18.10.2021, 16:54:58

    FFP -face fucking protection

  • -5
    Ilze88 18.10.2021, 19:44:22

    Piekrītu Ingai Pozdejevai, A.n.i.t.a lūdzu pārstājiet būt agresīva !
    Nevakcinējieties un dzīvojiet vesela !

  • -14
    A.n.i.t.a 19.10.2021, 06:07:17

    Cienītā , Ilze88, es neesmu agresīva, bet tikai atbildēju asāk Prichetts kungam ar to pašu. Ak, tad nevakcinētos drīkst apsaukāt par antivakseriem , vainot pie visiem grēkiem ,ka tagad darud lokdauns, ka bezmaz pandēmija pasaulē no nevakcinētajiem un tādā garā. Katram ir tiesības par savu veselību rūpēties tā kā viņam liekas pareizāk . Kas vēlas ,lai vakcinējas,kam ir iemesli to nedarīt ,lai nedara un kas paliek pie savas pārliecības , lai dara to.Veselību visiem !!!

  • 0
    Tepatvien 18.10.2021, 22:33:52

    Hm, vai ir arī kāds vērā ņemams izmeklējums, kāpēc šāds saslimstības pieaugums? Aizliegumi un ierobežojumi jau ir cīnīšanās ar sekām.
    Joprojām nedomāju, ka kāds no lidmašīnas vīrusu izkaisījis virs Latvijas.
    Kādu laiciņu atpakaļ tāpat nevakcinējās, taču saslimstības līmenis bija zems.
    Joprojām domāju, ka to ir atveduši no ārzemju tūrēm atbraukušie + vēl labvēlīgie apstākļi vīrusa izplatībai - pēc atvaļinājumiem tie cilvēki atgriežas darbā, viņu bērni kopā ar citiem iet skolā, personīgās higiēnas un drošības noteikumi pamesti novārtā.

  • -8
    tiešām suns 20.10.2021, 13:20:36

    lai nebūtu tā šodienas lemšana, vajadzēja tad kad parādījās vakcīna-visiem obligāti vakcinēties. kaut kā tā.

  • -5
    Tārps 20.10.2021, 19:32:53

    Klausies duksi beidz vaukšķēt un briss būdā škic būdā.

  • -6
    Covid 19-24.ventspils.lv 20.10.2021, 14:27:24

    Valdīšanu var vainot galvenokārt par to,ka,tad,kad tikko parādījās pirmās pieejamās vakcīnas un cilvēkiem vēl nebija antivakseru sagrozītie prāti,nenoteica,ka vakcinācija visiem būs stingri obligāta,izņemot retos gadījumus ar medicīniskām kontrindikācijām.
    Ja vakcinēšanas obligātums būtu pašā sākumā nostiprināts ar likumu,varbūt šādas situācijas,kā tagad,nebūtu.

  • -6
    Skuja ,Vilis 20.10.2021, 15:44:20

    Latvijā būtu izsludināms nevis ārkārtas stāvoklis,bet KAŖASTĀVOKLIS.
    Jo cīņa ar vīrusu pielīdzināma kaŗam.
    Un visus noteikumu ļaunprātīgos pārkāpējus,antivakserus un viņu aģitatorus sodīt uz vietas,bez speciālas tiesāšanas,pēc kaŗa laika likumiem!
    Kāds būtu soda mērs - to paši varat iedomāties.
    Savādāk nekā nevar.

  • -9
    Valters 20.10.2021, 16:35:38

    Vispirms gan vajadzētu tikt galā ar noziedznieku grupējumu, kas it kā vada valsti. Atcerieties, ka NOZIEDZĪGAS PAVĒLES NAV JĀPILDA!!!

  • -1
    Hēla 20.10.2021, 20:45:19

    Tā vai tā - nāve agrāk vai vēlāk.

  • -4
    Tepatvien 21.10.2021, 08:25:23

    Kāds labums tomēr vakcinētajiem no šī visa? Vai veikalos strādājošie nav vakcinēti? Tad kāpēc nevar tirgoties? Vakcinēts esi, sertifikāts ir - ej iekšā un pērcies. Kam nav, tam pa aizmugures durvīm vai ar piegādi.
    Valdība šķiet tikai redz Rīgu - cilvēki sabiedriskā transportā drūzmējas, veikalos drūzmējas, uz ielām laikam arī drūzmējas. Nezinu par citām pilsētām, bet te jau nekādu drūzmēšanos neredz kā vien pie Lidl, bet tur jau laukā pūš vējš un cilvēki viens otram virsū tomēr nebāžas. Nesaprotama tā ierobežojumu jēga. Nu bet valdība (Kariņš) jau necenšas neko paskaidrot, gandrīz jādomā ka jauns diktators veidojas blakus jau esošiem, kurš vienmēr zinās ka tautai labāk.

  • -2
    ilona kaķis 21.10.2021, 11:44:59

    Kādas pāris nedēļas atpakaļ bija situācija, ka saslima potēts vīrietis. Viņa sieva, potēta pedagoģe, zvanīja ģimenes arstei, lai uzzinātu par kārtību, kā viņai iegūstama slimības lapa, lai neaiznestu sērgu uz darbu. Liels bija viņas šoks, kad izrādījās- pēc vadlīnijām viņa mierīgi var iet uz darbu. Esot potēta, viss kārtībā. Sievietei pietika saprāta atrast citu veidu, lai likumīgi varētu palikt mājās.
    Šobrīd jau laikam noteikumi ir mainīti, jo tagad acīmredzot testēs arī potētos. Taču atbildību par ārkārtīgi straujo slimības izplatību nedrīkst uzgrūst tikai nevakcinētajiem; tā jāuzņemas arī tiem, kas iepriekš izsludināja tik absurdas vadlīnijas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: