Mediķi-kampēji

Novadnieks | 30.07.2016, 14:59:45 | 3814

Gāju ārstu komisiju(prasības no darba),biju 4 kabinetos un katrā kabinetā uzturējos apmēram divas minūtes,Par to visu samaksāju 37 eiro.
Kas tāds tika veikts,lai prasītu tādu naudu?Ar ko vēl neapmierināti ir mediķi,ka pieprasa algu paaugstinājumu un draud ar streikiem?Nu labi,7 eiro,bet ne jau 37.Tādi paši nekauņas,kā tie rīmas CSDD.
Varbūt pirms nākošām Saeimas vēlēšanām uzstādīsim deputātu kandidātiem prasības savos priekšvēlēšanu solījumos iekļaut cilvēkiem svarīgu jautājumu risināšanu nostādīt kā prioritāti.

Komentāri (50)

  • 0
    Merkakits 30.07.2016, 15:24:23

    Nu bet darba devējs taču to atmaksā? Vai kā? Man atmaksāja.

  • -4
    Novadnieks 30.07.2016, 15:43:31

    Arī man atmaksāja,bet cepiens ir par to,no kurienes tāds cipars ,ja nekas netika izdarīts.

  • 0
    DaceDucite 30.07.2016, 16:47:42

    Seitan lobiji strada dakterisiem neparko.arhitektiem.domei .latvenergo.utt apsaimniekotajam.

  • -3
    cits 30.07.2016, 17:17:24

    Iemesls uztraukties būtu vienīgi tajā gadījumā,ja par šo teijāteri būtu jāmaksā pašam!
    Es arī izgāju gan darba,gan šoferu komisiju un nebija jāmaksā ne kapeikas,visu sedz veselības apdrošināšanas polise.Vai nu arī darba devējs.
    Novadnieks laikam cerēja par saviem 37 ērekļiem iziet perfektu visa organisma diagnostisko pārbaudi...Tas aizņemtu krietni vairāk laika.

  • -2
    Diāna Kalniņa 30.07.2016, 18:42:14

    Mopedkas ne ārsti .It sevišķi tāda ILONA URTĀNE gaišreģe ...mle diagnozi nosaka 30 metru attālumā PAT NEPIESKAROTIES un pēc tam MELO.

  • -1
    Antra Paegle 01.08.2016, 09:15:35

    Es gan uzskatu, ka Ventspilī cenas ir demokrātiskas. Manām paziņām Rīgā ārstu komisija 80 eiro izmaksāja.

  • -2
    Novadnieks 01.08.2016, 11:22:09

    Nu jā,Ventspils jau laikam ir pati demokrātiskākā pilsēta Latvijā ar visdemokrātiskāko visu tautu tēvu priekšgalā.

  • -3
    Gunārs Pētersons 01.08.2016, 09:51:35

    Labdien! No vienas puses var saprast raksta autora neapmierinātību ar pieaugošām medicīnas pakalpojumu cenām, taču vēlos vērst uzmanību, ka cenu pieaugums ir visos valsts un uzņēmējdarbības sektoros. Jāņem vērā tas, ka ārsts mācās vismaz 10 gadus un uzņemas atbildību par Jūsu veselības stāvokli un dzīvību. Ne vienmēr "kaut kas izdarīts" nozīmē sarežģītu operāciju un izmeklējumus. Komisijā Jums ir lieliska iespēja norādīt uz esošām veselības problēmām, kas varētu ietekmēt Jūsu darba gaitas. Tas, ka kabinetā atradāties 2 minūtes ir nosacīti laba ziņa - Jūs esat vesels un ne par ko nesūdzaties. Es personīgi esmu pavadījis daudz ilgāku laiku kabinetā pārrunājot un saņemot norādījumus par dažādiem veselības aspektiem.

    Tajā pašā laikā vēlētos vērst uzmanību uz to, cik maksā dažādi citi ikdienas pakalpojumi. Piemēram, cik oficiālā servisā maksā auto apkope? Cik maksā Jūsu laptopu vai PC aizvest pie IT speciālista, ja gadījusies kāda programmatūras vai iekārtas kļūme? Cik maksā Jūsu telefona sasistā ekrāna nomaiņa? Tā varētu turpināt un turpināt.

  • -1
    Novadnieks 01.08.2016, 11:25:27

    Paustais jūsu komentārā visiem ir zināms.Vel tik atlika piebilst,ka tāds ir likums un tur neko nevar darīt,bet vai tas ir pareizi,jūs neminējāt ne vārda.

  • -3
    Gunārs Pētersons 01.08.2016, 14:39:14

    Nepareizi būtu visus mediķus saukt par "kampējiem un zagļiem" esošajā situācijā, ko lielā mērā regulē valsts. Šādi rokoties var uzskaitīt nejēdzības līdz bezgalībai un aizdomāties līdz pat "dzīves jēgas" tēmai. Es personīgi uzskatu, ka lietderīgāk ir nevis anonīmi noķengāt mediķi, kurš saspiests starp valsts un eiropas regulu dzirnakmeņiem pilda savus pienākumus, bet gan sekot līdz valdības darbam un mazināt valsts vadītāju visatļautību domājot līdzi it visam, kas tiek pieņemts un pateikts, kā arī nebaidoties paust savu viedokli, kas nav uz "viena medija" balstīts pseido-faktu savārstījums.

  • 0
    Anita 01.08.2016, 15:28:58

    Vaina jau tik liela nav mediķos , bet gan absurdajos likumos un ministru kabineta noteikumos , jo viņi izdomāja obligāto veselības pārbaudi,darba devējs ,protams, sūta savu darbinieku pie dakteriem , maksā tas ,kam to veselības pārbaudi veic , diemžēl ne visiem ir kartes, ar ko norēķināties un ne visi darba devēji atmaksā iztērēto, bet ja gribi strādāt - maksā un ej to pārbaudi. Ja jau valsts noteica to kā obligātu , tad neprasiet maksu no cilvēkiem , bet pārskaitiet dakteriem naudu par padarīto no valsts kases, lai mazāk tērē nevajadzīgām lietām miljonus ,bet reizi divos gados panākas pretī savai tautai un "uzsauc" šo veselības pārbaudi. Tas būtu tikai apsveicami .

  • -1
    norge 01.08.2016, 19:25:31

    to Gunārs Pētersons , vispar ja skatas uz arstu privat praksem tad saprot ka kirurgi opere slimnica un maksa kapeikas par to gada bet izmanto valsts operacijas galdus un aparaturas un instrumentus tas pats atiecas uz parejiem arstiem un gimenes arstiem , ja gribi stradat privati celiet savas klinikas un perciet savas aparaturas un tad nemiet naudas , bet ta jau nebus jo savadak dakteru arodbiedriba piedraudes ar streiku , bet arzemes privatas prakses notiek tikai privatas klinikas nevis valst un pasvaldibu

  • -1
    Novadnieks 01.08.2016, 20:19:08

    Nu kā ta norge šitā uzdrošinājās uzrakstīt,vienam otram dakterim no dusmām piemetās pļutka.Lūdzu vairāk tādus rakstus un arī atmaskojošus rakstus un ne tikai par medicīnas nozari,bet par visu,kas skar ierindas cilvēka ikdienu.It sevišķi vajag izķidāt CSDD,jo tie ožu ir pazaudējuši konkrēti.

  • -4
    smile 01.08.2016, 20:41:21

    ja Aivars būtu spēriena tālumā no tavas pēcpuses,tad tev trāpītu..

  • -4
    smile 01.08.2016, 20:28:28

    esmu mazliet nobīdīts,piedodiet :)

  • -4
    smile 01.08.2016, 20:33:01

    tādu švaukstu,kā Novadnieku ir gruuti atrast

  • -4
    smile 01.08.2016, 21:05:13

    palīdziet man,esmu noguris-lienu visās tēmās.Jūtos stulbi.Kā man apstāties?

  • -1
    Anita 01.08.2016, 21:27:52

    Nu jau laikam atkal kāds ir palaists brīvdienās no psihenes , sākas bildīšu mainīšana un stulbu tekstu rakstīšana uz cita vārda , viens tāds pajoliņš ir ar segvārdu Victor Def , vai tev atkal nervi netur , un vai tad tu pats nelien iekšā visās tēmās un turklāt ar rupjībām un cenšanos aizvainot komentāra autorus ????Pietiekami nopietna tēma un tev ar savām asprātībām te nav ko meklēt, ja neproti cilvēcīgi izteikties ,tad paklusē.

  • -2
    Novadnieks 01.08.2016, 21:43:16

    Anita,
    tam mudakam smadzeņu potenciāls ir ļoti mazs un tas,kas ir palicis,tas drīz izkūpēs.Tas radījums varētu būt tevis pieminētā persona.Šim cilvēkam ir bijusi grūta bērnība,apbižots ir ne pajokam un kas to zin,kā vēl izmantots un tāpēc arī "besījas" uz visu pasauli.
    Tā teikt,da lai viņu āzelis attiecīgi...

  • -1
    Rasma 02.08.2016, 19:17:12

    Absurds ir komisiju bezjēdzībā. Ja cilvēku tiešām izmeklētu, tad ar mieru maksāt.

  • 0
    Nika 03.08.2016, 10:51:23

    uhhh, ko tur teikt- ārsta neizdarības rezultātā esmu invalids....gadu riju visas tabletes ko lika rezultats vel bedigaks neka bija! GADA laika apmeklēti daudz un dažādu ārtu- secinājums-par ko vini sanem naudu par to ka galvu nepaceļot noburbina zem deguna-jums tacu ir diagnoze ko velies?
    uzstādītai doagnozei nepiekritu, nav sindromu-bet ARSTIEM dzilš pohuj! galvenais lai skriet maksatu katram pa 25-35e .
    ja šeit ir kāds ārsts kurš tomēr uzskata ka vina pienākums ir ārtēt un palīdzēt atstājiet koordinātes.

  • 0
    Nezināmā 03.08.2016, 11:51:29

    Varbūt komisijā nevajag teikt, ka viss kārtībā, sūdzību nav? Ko? Ja paši neko nesakiet, tad arī neizmeklēs neko sīkāk, nesniegs rekomendācijas.

  • -1
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 03.08.2016, 12:05:45

    SIA „Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai” pacientu viedoklis un labsajūta ir ļoti svarīga, tādēļ, ja saskaraties ar problēmsituācijām, aicinām par to vienmēr informēt slimnīcas vadību un raksturot konkrēto situāciju. Ar slimnīcas vadību iespējams sazināties: rakstot e-pastu uz: info.slimnica@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 636 22658.

  • -1
    Novadnieks 03.08.2016, 15:33:11

    Tāda rakstura "neviltotas" un no "visas sirds" paustas frāzes par līdzcilvēku problēmu risināšanu bieži varēja dzirdēt no kompartijas bosiem.Ja mūsdienu mediķi sāk dzīt šitādu fufeli,tad tur pat sētas mietam jāsmejas.Jūs interesē tikai nauda.

  • 0
    norge 03.08.2016, 17:49:54

    to SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" , kad cilveku ievieto stacionara 1 diena vinam saka ka est vinam nepienakas bet likuma un liguma ir rakstits ka uzturs pienakas uzreiz, ta pat ja cilveks nespej samaksat pienakas obligata dienas zupa , vai ta nava ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: