Psoriāze. Ko ieteiksiet?

Annaanda | 10.09.2021, 14:55:06 | 1620

Dēlam ir psoriāze uz rokām. Tās plaisā un lobās....Pie ārsta protams ir bijis. Saprotu, ka nav izārstējama, bet gribu uzzināt vai kādam ir izdevies vismaz apstādināt šo slimību. Kādi dabas līdzekļi vai diētas palīdzējušas. Dziedniekus lūdzu neieteikt.

Komentāri (20)

  • -2
    Eeeeeeeeee 10.09.2021, 14:59:24

    Sveicināti! :) Pamēģiniet kādu laiku ēst tikai gaļu un ieteicams ne pārāk ceptu. :)

  • -1
    Dajūsko 10.09.2021, 16:55:23

    Var pamēģināt ziedi "Evija". www.ziedeevija.lv Ir palīdzējusi dažādām kaitēm.

  • -1
    Ventspilniece.lv-3 10.09.2021, 18:07:46

    Cabemet Sandoz.
    Dārga,bet,ja dabū recepti,tad 00% kompensē valsts.

  • 0
    Spīdola 10.09.2021, 22:18:13

    Elokosilac

  • -5
    Girts 10.09.2021, 23:41:20

    Psihosomātika! Ja tas,kurš slimo, ir bērns vai pusaudzis. Līdz 21 gadam... Tad vecāki,uzdodiet sev jautājumu... Kādus blokus esam uzlikuši un kādas zemapziņas iestādnes esam tam cilvēciņam izveidojuši? Ja pieaudzis,tad tam cilvēkam,kam ir šī kaite, ir pienācis īstais laiks mainīties iekšēji-jo mēs esam tas,ko mēs domājam! Citādāk psoriāzi izārstēt nevar! Ar medikamentiem to var tikai apārstēt,novērst akūto fāzi... Var protams apvienot,un tas ir pat ļoti vēlams,medikamentozo un psihosomātisko ārstēšanu. Bet jāatceras,psoriāzes cēlonis ir psihosomātisks. Ārstēt vajag cēloni,nevis sekas.

  • 0
    Nobody 11.09.2021, 04:02:42

    Strutene. Svaiga, vai vārīta, ārīgi lietojama.
    Un izslēdz visus alergēnus ārējos, tostarp šito veikalu dezinfekcijas līdzekli rokām.

  • 0
    Nobody 11.09.2021, 04:08:16

    Strutenes vairumā ir starp Brīvdabas muzeju un Piejūras parku. Vēl var paspēt ievākt un izžāvēt.
    Visas recepšu ziedes ir hormonālās.

  • -1
    Annaanda 11.09.2021, 16:45:54

    Paldies visiem!
    Nobody, paldies par ieteikumu. Varbūt struteni arī iekšķīgi var lietot!?
    Eeeeeee, vai Jūs esat uz sevi to pamēģinājis? Diez vai.
    Ģirt, mūsdienu medicīna daudzām kaitēm nezina cēloņus. Mans dēls ir jau pieaudzis. Vispār jau nav neviena cilvēka,kam nebūtu kaut kas jāmaina iekšēji, arī Jums! Piedodiet, bet ar tiem blokiem gan esat auzās!
    Pārsvarā ieteikumi ir ārīgi lietojami, bet vaina ir iekšēja.

  • 0
    Barons (Freiherr) 11.09.2021, 17:23:38

    Es varet ieteikt vien vienkāŗš Līdzekl.To gan nebūt ārstet.Būt vaidziks kater dien brūķet šķaidit Špirkt,paštecinat Brandvīn oder Trīskārtig Odekolņ,le zinat.Cig var turet gan pac,gan naudsmaks.
    Tad nebus manit nekād Psoriāz.Un viss citt Slimib ar nebus manit.

  • 0
    Nobody 11.09.2021, 18:25:37

    Annaanda: Ja ir tikai uz rokām, atklātās vietās, tad visdrīzāk , nez vai vaina iekšēja.
    Nevajag iekšēji lietot struteni. Un, neaizmirsti, ka ārīgi lietojot arī viss nonāk ķermenī. Kā piemēru Tev varu minēt kontracepcijas plāksteri sievietēm. Tas tāds manāmāks piemērs.
    Ģirt, ja tev starp kājām sāk niezēt psihosomatiski, iesaku arī prezervatīvus lietot gadījuma sakaros, ne tikai uz vecāku blokiem uzliktiem astoņās paaudzēs novelt ...
    :))

  • 0
    All-cash 11.09.2021, 20:00:35

    Strutenes var lietot arī iekšķīgi/Pēc personīgās pieredzes...Izlasiet GOOgle

  • 0
    Nobody 11.09.2021, 23:20:50

    Visu ko jau var iekšīgi. Vismaz vienu pēdējo reizi var visu. Bet vai vajag?

  • 0
    reku 12.09.2021, 07:13:39

    Tas tāpat,kā ar sēnēm Ēdamas ir pilnīgi visas.Bet otrreiz ēdamas nav visas...

  • -2
    Girts 12.09.2021, 10:57:19

    Nu tā,lai būtu vairāk skaidrs,te dažiem labiem rupekļiem! Es nezinu kāpēc ielogojoties ar manu e-pastu un manu paroli liek cita cilvēka vārdu,bet es nē esmu Ģirts un vispār,esmu sieviete! Tā kā ... Savas jēlības var mierīgi paturēt pie sevis,vismaz lai saglabātu cieņas paliekas... Jā,jautājums šī foruma moderātoram, kāpēc tā? Kāpēc jūs patvaļīgi esat mainījuši niku,turklāt ļoti sen jau?
    Bet par tēmu ... Jūs jautājāt,tātad esat gatava izlasīt viedokli... Jums nav jāpieņem tas,kas pēc Jūsu domām,nav Jums derīgs. Kārts ir brīvs darīt tā,ka vēlas. Un katram ir tiesības domāt tā,kā grib.

  • -1
    domāju 12.09.2021, 16:46:00

    Varbūt var līdzēt sāls istabas apmeklējums? Kādreiz cilvēki brauca psoriāzi ārstēt uz Izraēlu- Nāves jūru...

  • 0
    Dainars Plūme 13.09.2021, 06:59:22

    Šo slimību var uzveikt! Arī man tāda bija,gan matos,gan arī vietām uz miesas! Es to uzveicu,kā man ieteica Rīgā labs ādas ārsts! Ir jālieto parastās ziepes,kas ir ar olīvēm! Jāmazgā,gan mati ,gan arī ķermenis-ilgstoši!Un nedrīkst lietot,nedz šampūnu,nedz citus mazgāšanas līdzekļus! Paies mēneši,un rezultāts liks sevi manīt!

  • 0
    Jolanta Ercuma 13.09.2021, 11:14:03

    Vazelīns palīdz, aptiekā smēre "Baltuška"

  • 0
    Sandra Harmonija 14.09.2021, 01:25:57

    Psoriāzes gadíjumā -svarīgi iekšējs miers,; tas,ka spriedze, stress - asi ēdieni, alkahols - akūtā periodā - to nevajag. Taisnība,ka struteni- nolaužot- smērēt sulu uz vietām ,kur ir psorioze ,ļoti palīdzēt dziedina. Ēst iekšā , dzert tējās nedŗīkst- ļoti indīga, bet var uzvarīt struteni ūdenī -pieliet vannā pie ūdens - min. 15 Psoriāze - mēdz būt uz ceļiem , elkoņiem . Protams,katram individuāli, cik spēcīgi veidojas.

  • 0
    Sandra Harmonija 14.09.2021, 01:25:57

    Psoriāzes gadíjumā -svarīgi iekšējs miers,; tas,ka spriedze, stress - asi ēdieni, alkahols - akūtā periodā - to nevajag. Taisnība,ka struteni- nolaužot- smērēt sulu uz vietām ,kur ir psorioze ,ļoti palīdzēt dziedina. Ēst iekšā , dzert tējās nedŗīkst- ļoti indīga, bet var uzvarīt struteni ūdenī -pieliet vannā pie ūdens - min. 15 Psoriāze - mēdz būt uz ceļiem , elkoņiem . Protams,katram individuāli, cik spēcīgi veidojas.

  • 0
    Annaanda 15.09.2021, 08:34:08

    Liels paldies visiem!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: