Pārceltā vakcinācija

Dee | 08.06.2021, 15:44:33 | 1093

Šodien bija paredzēta vakcinācijas 2.reize. Aizgāju. Izrādās, ka vakcīnas neesot ! Labi, saprotu, ka mums te viss reizēm notiek caur dibenu, bet jautājums ir par to, vai tiešām nevarēja īsziņu atsūtīt - sorry, nāciet tādā un tādā datumā? Žēl tos vecos cilvēkus, kas varbūt ar autobusu no rajona apzinīgi brauc. Un vēl jautājums - vai tas viss nebūs kaķim zem astes, ja jau laiks starp 1. un 2. poti tiks vilkts garumā?

Komentāri (29)

  • 0
    ddrddr 08.06.2021, 15:59:38

    tas viss jau tāpat ir kaķim zem astes

  • -3
    yolo 08.06.2021, 16:01:07

    Daudziem bija izziņots, ka pārcelta 2. vakcinācija

  • -4
    Bērzonis 08.06.2021, 16:12:30

    Ventspils mediķi kā parasti izceļas ar savu ne bū, ne bē....āksti...

  • -4
    keda 08.06.2021, 16:51:14

    Nemuldi! Ventspils ir viena no tām vietām, kas ir izkārtojusi papildus vakcīnas, bet Kurzeme kopumā ir aktīvākā vakcinācijas veikšanā!

  • -1
    *** 08.06.2021, 23:25:12

    Šo taču nepārceļ, sms un epastus nesūta Ventspils! Vismaz man epasts "atnāca" no Veselības ministrijas. Uz manu jautājumu epastā- pārcelts datums vai piedāvā 3.devu jau, man gan neviens vairs neatbildēja :( Komunikācija zem katras kritikas Veselības ministrijas vakcinācijas dienestam.

  • 0
    Marta P 09.06.2021, 14:53:48

    Šito bardaku nekādi nevar Ventspils ietekmēt! Viss, kur sākās valsts, tur sākās arī bardaks - tā manavakcina.lv ir valsts sistēma, kur viņi visu koordinē. Kā bija bardaks ar to, ka cilvēki, kuri bija pieteikušies nevarēja tikt, jo izrādās, ka tomēr jāpiesakās 2x. Tā tagad ar pārcelšanu.. Nu nesaprot valsts kungi, ka cilvēkiem ir dzīve, darbs, mājas solis, nav laika sēdēt tajā manavakcina un skatīties vai kas nemainās, jo civilizētajā pasaulē jau sen izkārtots, ka par kādām izmaiņām ziņo tas, kas tās veicis, nevis otrai pusei jāizzīlē, ka kaut kas varētu būt mainījies!

  • -3
    sranskis 08.06.2021, 16:20:40

    Varbūt Tev paveicās?:)

  • 0
    *** 08.06.2021, 16:37:40

    to Dee
    Arī man bija paredzēta vakcinācija šodien, taču es jau vismaz mēnesi atpakaļ saņēmu ziņu, ka 22.jūnijā vakcinēs, ne šodien. Saņēmu gan SMS, gan epastu. Arī mana ģimene un draugi saņēma šo informāciju. Vienīgais- varēja jau uzrakstīt, ka ir pārcelta, jo savādāk, kamēr nesaņēma šo ziņu citi, nodomāju, ka kaut kas misējies un man piedāvā jau 3.devu.

  • -1
    Dee 08.06.2021, 16:49:43

    Jā, tad būšu to skaitā, kuriem nepaziņoja. Un redzēju, ka daudzi tādi bija, kas veltīgi izstaigājās. Tas 22.jūnijs gan laikam speciāli ielikts - nav ko dzerstīties pa Jāņiem. :)

  • 0
    *** 08.06.2021, 23:21:24

    Jā, šis ir ļoti neforši, piekrītu. Bardaks. Man šodien zvanīja un interesējās, vai esmu saņēmusi ziņu par pārcelto datumu.

  • 0
    Marta P 09.06.2021, 14:58:37

    Jā, jo slimnīca mēģināja vēl paspēt apzvanīt, kad uzzināja, ka visi nav saņēmuši ziņu, jo te cilvēki pieraduši normāli strādāt, komunicēt, informēt!

  • -4
    Latvija pāri visām! 08.06.2021, 18:11:03

    Vai cik žēl nabadziņu, ka nebija tā burvju dzira.
    Ko nu iesāks bez brīnumainajiem pīķa proteīniem?)
    Koronka noēdīs viens un divi.
    Ejiet naktīs dežüret pie vaxpunktiem, lai no rīta pirmie dabūtu...

  • 0
    еs 08.06.2021, 18:23:21

    Kāds ir iemesls pārcelšanai?

  • 0
    inga 08.06.2021, 18:41:43

    Kāpēc Ventspils slimnīca nesniedz atbildi? Man arī šonedēļ jāsaņem otrā pote, kāpēc visi klusē?

  • 0
    *** 08.06.2021, 23:29:10

    Pārceltas ir tikai vakcinācijas ar Astra Zenec.

  • 0
    inga 08.06.2021, 18:41:45

    Kāpēc Ventspils slimnīca nesniedz atbildi? Man arī šonedēļ jāsaņem otrā pote, kāpēc visi klusē?

  • -3
    Eeeeeeeeee 08.06.2021, 19:15:41

    Šajā Čuhņā ar rītdienu viss ir caur pakaļgalu un tikai nevajag man klārēt, ka tā nav! :)

  • 0
    Marta P 09.06.2021, 15:00:22

    Viss atkarīgs, caur kurieni skaties! Ja skaties caur apakšgalu, tad jau tā viss sanāk. Pamēģini nostāties normāli!!!!

  • -5
    Latvija pāri visām! 08.06.2021, 22:17:00

    Ko cepaties, čipu krava vēl nav pienākusi, hahaha

  • -2
    tery 08.06.2021, 22:56:48

    Vai, kādas problēmas ar to vakcināciju. Nu nav tās devas un nav. Vai vajag?

  • -5
    Soross 08.06.2021, 22:56:58

    Čipu piegādē ir radies robs, kura aizpildīšanai patlaban tiek pētītas iespējas vakcīnu čipu ražošanu palaist tepat Hansa Matrixā!

  • -3
    Latvija pāri visām! 08.06.2021, 23:07:59

    Viss var būt...)
    Āzijā esot trīs čipu fabrikas nodedzinātas, runā ka ražos Eiropā.

  • -2
    Dee 09.06.2021, 11:41:45

    Jā, gribētos saņemt atbildi no personām, kuras atbildīgas par vakcināciju, jo šodien izlasīju Pavļuta rakstu, ka Astra Zenec mums esot tik daudz, ka taisni nezinām, kam viņas piedāvāt: https://lat.bb.lv/raksts/covid-19/2021/06/08/pavluts-pastav-iespeja-astrazeneca-vakcinas-pardot-vai-ziedot-citam-valstim?
    Tad kādēļ Ventspilī tās nebija pieejamas? Un kādēļ vakcinācija pārcelta uz 22.jūniju - pirmssvētku dienu? Te jau tautās izgājušas anekdotes, ka tā ir atriebība pensionāriem, ka par Lembergu vēlējuši - nebūs Jums ne vakcīnas, ne līgošana. ;)

  • 0
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 09.06.2021, 14:06:03

    Informējam, ka apziņošana par vakcinācijas laikiem tiek veikta no vienotās valsts sistēmas manavakcina.lv, kur reizēm novērotās nepilnības. Diemžēl slimnīcai nav iespēju ietekmēt valsts sistēmas darbību. Konstatējot, ka iedzīvotāji nesaņem vienotās sistēmas paziņojumus par izmaiņām vakcinācijas laikos, slimnīca nekavējoties pēc savas iniciatīvas un savu iespēju robežās apzvanot apziņoja iedzīvotājus. Ja šādas iniciatīvas nebūtu, tad diemžēl valsts sistēmas kļūdu dēļ arī šādu situāciju būtu vairāk. Diemžēl, bija arī personas, kuras pat vairākkārt cenšoties sazvanīt, neizdevās informēt par izmaiņām vakcinācijas laikā.

  • -2
    A.n.i.t.a 09.06.2021, 12:54:17

    Varbūt, ka tā vakcinācijas pārcelšana nospēlē liktenīgu lomu , jo nekas nenotiek tāpat vien,tātad liktens.

  • -2
    Marta P 09.06.2021, 13:19:58

    Kur sākas valsts, tur sākas arī čakars! šitās visas problēmas jau nav tikai Ventspilī, vienkārši nogļuko tā manavakcina.lv un viss. Tā jau Ventspils slimnīca uzņēmusies un dara valsts darbu un organizē to vakcinēšanu, turklāt ļoti organizēti, bet tie tik un tā tik met visādus pārsteigumus un gļukus!

  • 0
    Latvija pāri visām! 09.06.2021, 15:56:37

    Dažs tā grib nočipoties,
    ka vai acīs cērtas(((!!!)))

  • -1
    Dee 09.06.2021, 16:38:37

    Paldies par atbildi slimnīcas pārstāvim. Trūkst vārdu, ja tas viss tiešām ir tā. Galvenais izveidot dārgi apmaksātas valsts institūcijas, salikt n-tos priekšniekus, bet jāatbild nav nevienam. Tad lai nebrīnās, ka cilvēki nav pierunājami vakcinēties. Vēl gribētos dzirdēt, iemeslu, kādēļ vakcinēšanās tika pārcelta? Domāju, ka "Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas" atbildīgajiem par vakcinēšanos to vajadzētu zināt.

  • 0
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 10.06.2021, 14:59:25

    Slimnīca kā vakcinētājs ir atkarīga no vakcīnu piegādēm, kuras nodrošina valsts, Veselības ministrija pakļautībā esošās iestādes Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) personā, un šo procesu mēs nevaram ietekmēt. No SPKC atsevišķi tiek saņemtas vakcīnas pirmajai devai un atsevišķi - otrajai. Slimnīca saņēma informāciju ar norādījumu, ka šobrīd tiks piegādātas tikai Vaxzevria (AstraZeneca) vakcīnas pirmajai devai, bet otrās devas piegādes ir pārceltas uz maksimālo – 12. vakcinācijas nedēļu. Tāda situācija ir iespējama un saskaņā ar Zāļu valsts aģentūras sniegto informāciju – vakcinācijas efektivitāti neietekmē. Valsts vienotā sistēma iedzīvotājus diemžēl par to neinformēja.
    Slimnīca kā vakcinētājs valsts vārdā atvainojas iedzīvotājiem, kuri nebija informēti par izmaiņām vakcinācijas laikā, un vienlaikus apliecina, ka darīja visu iespējamo, lai no savas puses valsts sistēmas kļūdu labotu un apziņotu iedzīvotājus, kuru vakcinācijas laiks tika mainīts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: