Vakcinācija Ventspilī

Sigurds | 09.03.2021, 14:19:57 | 394

Tagad ar tām vakcīnām tāds liels sajukums, vismaz man. Vakcinēties vajag, vajag vietas kur vakcinēties, ja pareizi sapratu, tad arī Ventspilī taisīt to vakcinācijas punktu.. Bet kas un kad tur varēs tikt vakcinēties? Tad tagad sanāk, ka pilsētai jāpērk tās vakcīnas? Sākumā jau visu to tā kā valsts organizēja..

Komentāri (1)

 • -2
  Viktors Torpēda 10.03.2021, 16:20:45

  Vai ar mūsu valdību var būt kas cits, kā sajukums?? Šodien ziņu lentā pamanīju, ka izrādās vēl būs lapele par vakcīnām un vakcinēšanos.. Bet vakcīnu ta nav. Saprotu, ka krīze un situācija kā nekad, bet neesam jau vienīgā valsts uz pasaules, ir taču kur paskatīties pēc piemēra. bet taustās kā tādas vistas pa tumsu kaut ko grābj, kaut ko uzdod, tad atkal atceļ.
  Šogad pēc daudziem gadiem kārtīga ziema, bet ziemas apavus nopirkt nevar, jo pastaigas svaigā gaisā veicina kovidu, tā pat kā kvalitatīvi ziemas apavi. Bet salšana laukā, pie veikala ar simts citiem cilvēkiem - ne!
  Cilvēki tagad veikalā pavada ilgāku laiku, jo jāstāv tajā rindā, tā rindas stāvēšana ir ilgākais no iepirkšanās posmiem!

  Būtu labāk kasierēm pabalstu piešķīruši, lai visu laiku strādā maksimāli visas kases un nav rindu pie kasēm, vai vismaz tās ir mazākas, bet nē..šie uztaisa tik lielākas rindas gan pie ieejas, gan pie kasēm!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: