Vakcīnu pētijumu apraksts PVO

Raitums | 08.12.2020, 02:38:46 | 854

Dodu Jums ,troļli,komunistu īkšķu fani precīzu linku,kur PVO lapā var izpētīt VISU 51 vakcīnu ražotāju testu gaitu.
Tur ir VISS:tel.,adreses,uzvārdi,pilsētas,klīnikas,testēšanas fāzes,blakusefekti,kādus cilvēkus nevat potēt,utt
VISS no A līdz Z !!!!
OFICIĀLI,cerams,ka mācēsiet atvērt pdf failus un kaut ko sapratīsiet un pietiks pacietības izurbt informācijas kalnus!!!
https://www.who.int/publications/m/item/draft-landscape-of-covid-19-candidate-vaccines

Komentāri (31)

  • -9
    Raitums 08.12.2020, 02:39:04

    https://www.who.int/publications/m/item/draft-landscape-of-covid-19-candidate-vaccines

  • -4
    Alberts koks 08.12.2020, 09:28:09

    :D Tevis minētajā lapā ir arī informācija par maskām un ieteikumi kā šajā laikā veidot savu uzvedību.
    To tad nelasīt, ja?
    Trollīt, informācija par testu gaitu blakusefektiem kādi var būt kādi ne un kuram ir vai nav ieteicama vakcīna - atstāj to speciālistu rokās, kuri ir studējuši un praktizē medicīnu. Nemēģini saprast lietas par kurām Tev nav pat nojausmas pamatos. Nemediķis pat savas asinsanalīzes spēj tikai apskatīt kā faktu. Lai analizētu ķīmiskos procesus organismā ar pliku datu iegūšanu vien būs daudz par maz. Nez vai Tev kāds tos uzticēs izvērtēt.

  • -10
    Latvija pāri visām! 08.12.2020, 11:28:05

    Ir labi, ka cilvēkiem tiek pārstāstīti un piedāvāti pieejami materiāli.

    Tiem alķīmijas speciālistiem,
    kam labi sapas ar korumpetajām kliķēm un kas tām ēd no rokas,
    NULLE uzticamības.

  • -9
    Raitums 09.12.2020, 04:10:24

    Nu Albertkokam man nav ko teikt.Viņš pats sevi attiecīgi novērtē ar profila bildi.
    Nu ēzelis ir un paliks ēzelis,tam sava doma....
    Nu ja Tu nejēdz neko,tad pajautā kādam dakterim privāti.Bet nez vai tas ko līdzēs,prāta tbl vēl nav radītas!
    Bāz poti sev,ja vēlies,man naida nav,varēsi juties,kā divi ēzeļi!!!

  • -6
    Alberts koks 09.12.2020, 08:56:51

    :) Dakterim jautāšu kad būs tāda vajadzība. Bet Tev iesaku pieteikties palīgā slimnīcās kurās sāk trūkt ārstējošā personāla. Saprotu ka Tava kvalifikācija un zināšanas ir augstākajā līmenī, jo spēj dot konsultācijas un sludini zinātnē pamatotas "patiesības" visai troļļu fermai.

  • -10
    Latvija pāri visām! 09.12.2020, 10:09:58

    Vai trollis albertkoks pats jau ir pieteicies par brīvprātīgo slimnīcā?
    Citiem ko murmināt nav liela māksla. Priekšzīmi jārāda!
    Un pieaicinājis ar sava troļļu kolhoza priekšsēdētājus kariņu ar viņķeli?

  • -6
    Alberts koks 09.12.2020, 11:50:06

    Miera kungs/dze, es nejūtu ne aicinājumu, ne man ir tādas zināšanas un kompetence, lai ietu strādāt slimnīcā. Man un loģiski domājošiem līdzcilvēkiem ir cita iespēja, kā šo akūto periodu pārdzīvot ar pēc iespējas mazākiem riskiem un mazāku līdzcilvēku inficēšanos ar neredzamo draņķi, kāds ir mūs visus piemeklējis. Es dzīvoju ar pārliecību, ka izdarīt lietas, lai līdzcilvēki dzīvotu labāk un būtu vesali ir pareizi un nepieciešami, kas savukārt liecina par cilvēka saprātu, uzticību un spēju dzīvot civilizētā sabiedrībā un tās veidošanā, kurā katrs ir speciālists savā jomā.
    Ja katru problēmu sāks risināt bars, proti, neizglītoti un galēji domājoši tad tā vairs nav sabiedrība tas ir mežoņu bars, kura izdzīvošana ir nekas vairāk kā kam asāki zobi vai lielāka muskuļu masa, tas rullē....
    Tāpēc ir labi ka lielākā daļa līdzcilvēku, vismaz ap mani, ir loģiski domājoši un tiem rūp sava un līdzcilvēku veselība un labums.
    P.S. "Pastāvēs kas mainīsies" J.Rainis

  • -5
    Alberts koks 09.12.2020, 12:07:57

    Vēl gribu piebilst: ir gadijies man satikt dažus ticībā spēcīgus cilvēkus, kā vienu no tiem varu minēt - Kārsavas sirdssk. Polockas Efrosinijas baznīcas pārzinis arhimandrīts Viktors (Mamontovs).
    Tad tas ko viņš pateica man ir devis tādu kā dzīves ceļa maizi - ej un dari lietas, strādā, atpūties bet dari tā lai katra Tava darbība dara pasauli ap Tevi labāku. Protams, katram mums pasaules mērogs savs, bet esmu pārliecināts ja tuvākie ap Tevi, mani būs vesali, paēduši un priecīgi, arī "Lielā pasaule" paliks labāka ;)

  • -9
    Latvija pāri visām! 09.12.2020, 12:37:44

    Paskribini nost sabiedrības civilizācijas kārtiņu un mežoņu bars vien atklāsies.) Uzpurņainie ielās - kas tad cits tas ir?
    Šoreiz niknais mežonis izteikti izpaudās nopirktajā virsaišu barā.
    Nestāstiet mums pasakas,
    ka lai cīnītos ar mazkaitīgu vīrusu,
    JĀTERORIZĒ tauta.
    Mums nafig nevajag šeit labāku pasauli,
    kā zināms, ar labiem nodomiem tiek bruģēts ceļš uz elli,
    mums vajag,
    lai netraucē dzīvot šajā.

  • -5
    Alberts koks 09.12.2020, 14:41:34

    Nezinu ko Tu pozicionē ar mums. Es varu pateikt par sevi. Es vēlos dzīvot sabiedrībā kura izprot un spēj kopēja labuma vārdā mobilizēties un izdarīt konkrētas lietas, lai dzīve paliktu labāka. man nav problēmu uzvilkt masku, man nav problēmu ieturēt distanci un man nav problēmu kaut ko nenopirkt. Visus šos pasākumus organizē un vada vienota komanda, proti, tā valdība, kura mums patreiz ir. Es arī daudz kam nepiekrītu, bet ja sāks pašorganizēties katrs kam pagadās, tad kārtība nebūs nekad. Tas ir tāpat kā jebkurā sporta veidā, ja divi vai viens spēlētājs sadomās neklausīt trenneri un mauks pa savam, tad rezultāts nebūs.

  • -9
    Raitums 09.12.2020, 13:13:18

    Āzelim Albertkokam miera nav ,iaaa,iaaa,mož Tu valdībasĒzelis esi???

  • -5
    Alberts koks 09.12.2020, 14:19:08

    Uzvelc pamperi, un brauc uz Rīgu, lai varu ierēkt, kā tūtiņi bauro...

  • -5
    Alberts koks 09.12.2020, 14:21:55

    Cik noprotu Tu ar Mieru būsiet pirmajās rindās ieperat viens otru, lai pēc tādām kārtīgi apspiestām verga dvēselēm izskataties... Vizuālais efekts ir svarīgs.

  • -5
    yolo 09.12.2020, 14:44:01

    Albert, nevērtē muļķus pārāk zemu. Lielā barā viņi ir nopietns spēks

  • -3
    Alberts koks 09.12.2020, 15:53:56

    Muļķis ir un paliek muļķis:
    - Cilvēks, kam ir nepietiekami attīstīts, arī nepietiekami aktivizēts prāts.

    Spēj kautko darīt un dara tikai kādas autoritātes vadīts.

    Šos muļķus tad dažādās krīzēs ar medusmaizes palīdzību vāc kopā kādi verbāli apveltīti un citādi nesadzirdēti baklažāni vai citi mazdārziņa saiminieki.

  • -8
    Latvija pāri visām! 09.12.2020, 14:57:40

    Vajadzēs, iepērsim dažu labu, kas mūs terorizē...

  • -8
    Latvija pāri visām! 09.12.2020, 15:00:21

    Acīmredzami tie, kas ir par kliķes terora izbeigšanu,
    ir gudrāki par uzpurņoto neprāšu masām,
    kas pat ielās nēsā veselībai kaitīgos vergu atribūtus.

  • -3
    Alberts koks 09.12.2020, 15:44:01

    Gudrāki, protams. Taču jau kaut kur rakstiju, ka Jūsu gudrībai nav robežu... ;) lai veicas!

  • -8
    Guntis6060 09.12.2020, 16:15:09

    Ezelis ir un paliek ēzelis.Trollis un pirmais kurš ļoti apmierināts ar situāciju valstī ne tikai šogad taču jau 30 gadus.Redzams ka dir_laiža bijis vienmēr.Tādi kā viņš vienmēr sēž mājās purkšķ dīvānā tēlo pareizo taču visu dara citi.Pēc tam tēlos ka liels patriots bijis.

  • -3
    Alberts koks 09.12.2020, 17:04:53

    Labāk palasi kādu grāmatu...

  • -3
    Guntis6060 09.12.2020, 21:20:22

    Lop ēzel,es grāmatas daudz esmu lasījis un brīvajos laikos arī lasu,taču nekur vel neesmu par tevi pamanījis.Ka saucas grāmata par tevi? Tevi arī neviens nepiež kaut kur piedalīties vai braukt ,jo tu stulbeni pat nesaproti to,ka to ko patreiz dara valdība ir pārāk skarbi un lielākai daļai iedzīvotāju ir jau piegriezies .Pluss vel visi šie gadu dsesmiti klāt.Reiz jau tam jānotiek.Tikai pēc tam debīl netēlo patriotu!Tādi ka t neko nekad nav darījuši.Sēdi komunist un prāto debīlās domas .

  • -5
    Die Fahne hoch! 09.12.2020, 17:32:41

    Albertam kokam.
    Labs padoms-neielaisties nekādās diskusijās ar tādiem personāžiem.Ja trolli nebarosi,tas nosprāgs.
    Miers,Raitums,Guntis6060,vēl viens otrs ne tik negants,-tie to tik vien gaida,lai kāds pievērstu tiem uzmanību un padiskutētu.
    Nedosim tiem radījumiem to prieku!

  • -8
    Raitums 09.12.2020, 18:11:51

    Par AlbertuĒzeļkoku man viss skaidrs,bet vai tad dažiem labiem citiem NAV nekādas poņas no cipariem,statistikas analīzes,utt???
    Es Jums reāli ''uz paplātes'' pasniedzu OFICIĀLO statistiku no SPKC,kas pieejama sākot ar 2015.g.,vakcīnu ražotāju ražoto vakcīnu testu rezultātus,utt
    Visi tie ir oficiāli pieejami.Es saprotu,ka Ēzelim smadzeņu izmērs krietni atpaliek no cāļa smadzenēm,bet starpību starp 290 un 23 000 jau kaut kā vajadzētu apjēgt...
    Kaut gan ,ja aitu baram priekša novelk virvi,ļauj pārlekt pāri dažam pirmajām,tad noņemot virvi,pārējās turpina lekt tāpat.
    LAIKAM pašlaik ir tāpat,piekariņš ar driņķeli lec,bet AlbertĒzeļkoki pakaļ....
    Cien.lopiņi vajag lekt augstāk!!!

  • -4
    Alberts koks 09.12.2020, 18:23:16

    Paprovē uz***st vēl augstāk, Tev labi izdodas. Pieļauju ka Tevi drīz izskaitļos ;)

  • -8
    Latvija pāri visām! 09.12.2020, 18:36:29

    Cilvēciņi jau ir drīzāk stulbi nekā gudri pēc iedabas.
    Le Bona "Pūļa psiholoģiju" lasiet!
    Pavilksies uz jebko, bet ar savu galvu tik un tā nedomās.
    Neskatīsies paši cik tad reāli vīruss ir nozūmejis, nesalīdzinās ar citām kaitēm, bet skatīsies televīzijas runājošās galvas. Tāpēc jau caur PVO un valdībām c-19 afēra izdodas tik veiksmīgi. Kā lai neizdodas, ja stulbeņi maskas gatavi nēsāt kaut līdz mūža galam, ja tikai pavēl.
    Stulbeņiem vajag lai citi domā šo vietā,
    bet paši lētticīgi pieņems melus, un jo stulbākus, jo labāk, ja tikai tos atkārtos pietiekami bieži. Stulbiem stulbu liktenis.
    Dr.Gebels zināja, ko teica.

  • -1
    Inta 10.12.2020, 11:48:31

    Sasmējos,šis ir google tulkojums minētās mājas lapas rakstam.Vai jums ir skaidrs viss?Dariet ,vienalga,ko,mēs ne par ko neatbildam!
    PVO nesniedz nekādus (un ar šo atsakās no visiem) apgalvojumus un garantijas attiecībā uz precizitāti, pilnīgumu, piemērotību noteiktam mērķim (ieskaitot jebkuru no iepriekšminētajiem mērķiem ), kvalitāte, drošība, efektivitāte, jebkādas šajos ainavas dokumentos sniegtās informācijas un / vai jebkuru no tajos minēto produktu tirgojamība un / vai pārkāpums. PVO arī atsakās no jebkādas atbildības vai jebkādas atbildības par jebkādu nāvi, invaliditāti, ievainojumiem, ciešanām, zaudējumiem, bojājumiem vai jebkādiem citiem aizspriedumiem, kas var rasties saistībā ar jebkura produkta iegādi, izplatīšanu vai lietošanu, kas iekļauts kādā no šos ainavas dokumentus.

  • -1
    Latvija pāri visām! 10.12.2020, 12:47:57

    https://theirishsentinel.com/2020/08/10/depopulation-through-forced-vaccination-the-zero-carbon-solution/

  • -1
    Latvija pāri visām! 10.12.2020, 12:50:51

    https://zen.yandex.ru/media/id/5ed694d46cbd83711076e846/s-kakoi-celiu-delaiutsia-privivki-5fa3d1c78eb5b23a30a0b0e3

  • -2
    Raitums 10.12.2020, 15:51:41

    Labāk paskatiet video no Saeimas,kur steidzamības kārtā balso par BŪTISKIEM CILVĒKTIESĪBU IEROBEŽOJUMIEM Latvijā!!!
    4 PRET,15 Atturās,Pārējie Par?????
    Skaidrs,ka tur ir vēl lielāki AlbertĒzeļkoki,nekā ''mūsējais''
    Jautājums,ko darīt,kamēr neesam pataisīti PILNĪGI par lopiem???
    Kā atsaukt Deputātus,utt??/

  • -1
    Raitums 10.12.2020, 15:59:12

    AlbertĒzel,ja nepazīsti ciparus,tad raksti,es skaitļus uzrakstīšu ar vārdiem!!!
    08.12.2020. https://www.worldometers.info/
    12,225,057 Šogad miruši no infekcijas slimībām
    Avoti un informācija:
    Globālā slimību nasta (GBD) - Pasaules Veselības organizācija (PVO)
    No corona 19 miruši :Deaths:1,568,621
    461,205 Sezonas gripas nāves gadījumi šogad
    7,158,015 Šogad bērnu, kas jaunāki par 5 gadiem, nāve
    40,093,003 Aborti šogad
    291,073 Šogad māmiņu nāve bērnu dzimšanas laikā
    42 , 315 , 892 HIV / AIDS inficēti cilvēki
    1,583,079 HIV / AIDS izraisītie nāves gadījumi šogad
    7,734,220 Šogad vēža izraisītie nāves gadījumi
    371,355 Šogad malārijas izraisītie nāves gadījumi
    4,707,657 Smēķēšanas izraisītie nāves gadījumi šogad
    2,355,314 Šogad alkohola izraisītie nāves gadījumi
    1,009,844 Pašnāvības šogad
    1,271,216 Ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušie šogad
    TIE ir pasaules dati,salīdzini covid mirušos ar citiem,DAUDZ TRAĢISKĀKIEM skaitļiem,par nāvēm pasaulē 2020.gadā!!!

  • -1
    Raitums 13.12.2020, 19:38:57

    Inta,
    jā nu tas tulkojums,protams ,sviests.
    Bet runa iet par vakcīnu ražotāju ražoto vakcīnu testiem/pārbaudēm.Protokoli,pētijumu fāzes,laiki,ārstu,zinātnieku vārdi,adreses,e-pasti,tel.Nr.,blaknes,kas rodas pēc vakcīnām,ar kādām slimībām nevar vakcinēt,utt,kopsummā par 52 ražotāju.
    P.S.Jāatver tas dokuments zilā krāsā un jāseko linkiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: