Covid Ventspilī

Alberts_S | 16.08.2020, 16:37:44 | 2455

Pēc SPKC datiem un kartes Ventspilī šobrīd ir viens Covid-19 aktīvais saslimšanas gadījums, bet nekur medijos par šo neraksta. Kā tā var būt? Par visiem publiskā informācija medijos ir, bet par labāko pilsētu nekur nav?

https://spkc.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/4469c1fb01ed43cea6f20743ee7d5939

Komentāri (11)

  • -22
    Beshenij Karasj 16.08.2020, 22:05:59

    Covids ir daudziem Ventspilī-visiem idiotiem kas tic un klausa visādiem murgainiem ierobežojumiem...

  • -20
    Latvija pāri visām! 16.08.2020, 23:12:04

    Covids Koronas dēls viņiem ir kā sda elka dieviņš. Respekts visiem kas šos sūta irst.

  • -20
    Latvija pāri visām! 16.08.2020, 23:21:37

    Vislielākie korona kropļi sēž Latvijas valdībā. Ak kā es ilgojos mazliet ar beisbola nūju pastrādāt - hrac, hrac...

  • -2
    <>^<> 17.08.2020, 11:35:58

    Kurzemnieks:
    'Ak kā es ilgojos mazliet ar beisbola nūju pastrādāt - hrac, hrac...
    Ietekums:
    Labāk pastrādā ar cirvi!..un
    paskaldi malciņu,vientuļām luterāņu māmuļām!
    Nevis mal 'velna dzirnavas' VB forumā!

  • 0
    Eeeeeeeeee 17.08.2020, 11:07:02

    Man vienalga par visādiem covidiem-šumovidiem, bet veikalos varētu atļaut cilvēkam tiesības uz privāto telpu. Man riebjas, ka man lien virsū un, kad pasaka kaut ko, tad taisa seju it kā būtu no Marsa nokrituši uz dibena ar slotas kātu tajā.

  • -4
    ^^—^^ 17.08.2020, 12:18:38

    manuprāt, jau iepriekš tika skaidrots, ka cilvēks tās analīzes var nodot vienalga kurā vietā, piem., Rīgā, bet pateikt, ka ir no Ventspils un tad Ventspilij rādās tas 1-5.. turklāt - šīs analīzes jau parasti nodod paši kādās laboratorijās - gulbja vai centrālajā, un tie jau apkārt nebļaustīsies un nevienam neko neskaidros.

  • 0
    sūds 17.08.2020, 16:48:16

    Man škiet, ka bija tieši otrādi, t.i., analīzes vari nodot kur vēlies, bet tad tiec pieskaitīts tās pilsētas statistikai, kurā analizējies. Respektīvi, ja tu, ventspilnieks būdams, nodod analīzes Tukumā, tad attiecīgi +1 slimnieks Tukumam, bet fiziski tu sēdi mājās Ventspilī. Nebija šitā?

  • -4
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 18.08.2020, 17:06:35

    Mēs vēlamies atgādināt, ka statistikas datus par dažādām saslimšanām Latvijā apkopo un publicē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) un tāpēc aktuālā informācija ir pieejama SPKC mājaslapā. Savukārt Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par slimnīcā veiktajām Covid-19 analīzēm un to rezultātiem. Mums nav datu par citās vietās (Ventspilī tā ir Centrālās laboratorijas telts un Gulbja laboratorija) veikto analīžu rezultātiem.
    Vienlaikus vēlamies atgādināt, ka No 17.augusta, ievērojot piesardzību, pasākumos var pulcēties lielāks skaits cilvēku, kā arī sabiedriskās ēdināšanas vietas var strādāt līdz plkst. 2.00 naktī. Tāpat cilvēki arvien aktīvāk ceļo uz un no ārzemēm. Tas palielina risku inficēties ar vīrusu un tāpēc aicinām ikvienu iedzīvotāju būt atbildīgam gan pret sevi, gan pret saviem līdzcilvēkiem un strikti ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

  • -1
    sūds 18.08.2020, 20:29:28

    Un tā kazarmu telts nav slimnīcas teritorijā, ja? Smieklīgi. Uzskatu, ka visām šīm iestādēm būtu savstarpēji jādalās ar datiem un jāveido kopēja statistika, savādāk tāda zirga desu rullēšana vien sanāk. Spēlējas te ar visu, un pēc tam nevar izdomāt, kāpēc cilvēks parastais nekam oficiālam vairs netic.

  • -4
    Beshenij Karasj 18.08.2020, 21:31:09

    Hahahaha ! Pulcēties līdz 02:00 naktī-slima suņa murgi,jo sanāk ka pēc plkst 2 naktī vīruss izlien no pagultes un hu...aks-uzbrūk visiem kas nav paslēpušies )))))))

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.08.2020, 22:33:44

    <>^<>, kas tavu irsu plēš, pusslimais? Man ir mani iemesli rakstīt to, ko rakstu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: