dziedniece/ieks

edzish | 21.08.2019, 17:03:29 | 1664

Kāds nevar ieteikt kādu labu dziednieku Ventspilī?

Komentāri (29)

 • 0
  Alnis Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kādā jautājumā?

 • 0
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  ērgļu ielā 13,vai 12,bet tur divi mēneši rinda uz priekšu.

 • -1
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Es esmu! Ko vēlaties?

 • -2
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Īstu dziednieku šeit nav, visi tikai grib nopelnīt uz citu nelaimes rēķina.

 • -3
  Pilsēta Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Dziednieks ir tas kurš par savu darbu neņems naudu, bet pārējie ir tikai un vienīgi šarlatāni kuri nedaudz apguvuši psiholoģijas pamatus.

 • -2
  Alnis Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tās ir muļķības, ka īsts dziednieks nedrīkst ņemt naudu.
  No kā tad lai viņš dzīvo un kapēc viņam būtu jātērē savs laiks un par velti jāpalīdz?
  Protams, apkārt ir pilns ar šarlatāniem, ar tādiem kas paši sevi pasludinājuši par dziedniekiem un meklē lētticīgus cilvēkus.

 • 0
  J. Marčenko Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Alnis ritīg dod iekšā

 • -3
  g11 Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Cilvēks, kas pārvalda atveseļošanās mehanismus, ir augstākā apziņas stāvoklī. Kādā veidā ir attaisnojama šo pakalpojumu sniegšana par noteiktu naudas vienību? Ko lai dara tas cilvēks, kam nepietiks šī noteiktā "dziednieka" cena. Apkalpošana domāta tikai VIP vai elitei? Tā ir kalpošana, jo cilvēks nevar citādi, tas iekšēji sadeg, ja nedalās ar savām zināšanām. Jā, arī viņam vajag ēst un pastāv kaut kādi maksājumi. Cilvēkam būtu jādod iespēja norēķināties tādā veidā, kā viņam ir iespējams. Tas var būt labprātīgs ziedojums, cik cilvēks var atļauties un maksā no savas sirdsapziņas, tā var būt pārtika, tas var būt brīvprātīgs darbs, tā var būt vēl kāda cita atlīdzība, palīdzība. Galvenais, lai šis darījums būtu no sirds no abām pusēm. Nevar vienpusēji dot vai ņemt, ir jābūt kaut kādai labprātīgai enerģijas apmaiņai.

 • -2
  g11 Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Saucamie vai pašiesauktie dziednieki var enerģiju no vienas vietas pārvadīt uz otru, jo nav Dievi zemes virsū. Slimība, ar ko pie viņa gājāt, it kā pazūd, bet pēc laika parādās cita. Viņi tā piesien cilvēku pie sevis. Tā arī tiek teikts: nu Jums atkal būs jāatnāk pēc laiciņa. Neviens dakteris un nevienas zāles nepalīdzēs, tiek novērsti tikai simptomi. Cilvēkā pašā ir mehanisms ar ko vari sevi izārstēt un vari sevi nobeigt. Protams, tas nav viegli un tas ir nopietns darbs. Vieglāk ir ierīt ripiņu un iedot to bērnam, tikai neviens nedomā, ka ar katru ripiņu tiek novājināta imūnsistēma. Uzvaras gājienu iet antibiotikas un organisma dabīgā spēja pretoties tiek mērķtiecīgi nograuta.

 • -1
  g11 Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Mēs esam slima sabiedrība. Invalīdi negrib būt veseli, jo tā zaudēs pensiju (neiet runa par zaudētām ķermeņa daļām) , neviens invalīda - bērna vecāks negrib zaudēt bērna - invalīda pensiju, ērti ir sūdzēties citiem, ka esi slims, jo ceri uz pažēlošanu. Ir jālikvidē slimības cēlonis un tas ir galvā. Ikviena šodienas ārstēšanas metode, kas nāk no ārpuses, ir vērsta uz cilvēka maciņa satura patukšošanu un nereti dzirdam - par pilnīgu iztukšošanu. Piedodiet, teikšu atkal: kur aitas, tur cirpēji.

 • 0
  Liene Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Biju pie dziednieces pāris gadu atpakaļ,atdevu 80 euro pa divām vizītēm
  Nekas no taa ko viņa teica nebija taisnība

 • 0
  Rasma Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Dziedināšanas un izpratnes avoti ir ikvienā no mums, tikai mūsu uzdevums ir iemācīties atrast to sevī! Tas ir liels darbs ar sevi! Nekā nedarīšana, čīkstēšana, atbildības uzvelšana uz citiem ir vienkāršāka, tas ir pierastais sabiedrības uzvedības modelis.

 • -1
  Kārlis_ Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tās visas ir muļķības! Vairāk jāieklausās savā ķermenī un tu sapratīsi, ka vari sev līdzēt! Neviena tantiņa un vecītis te nepalīdzēs ar "pārdabiskām" spējām! :) Atjēdzieties!

 • -3
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Dziednieki ir Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, saucas - ārsti jeb dakteri. )))
  Vēl ir kādas zāļu sievas, kas zina tējas nelielu vainu dziedināšanai.
  Pārējie ir šarlatāni.

 • 0
  Alnis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ko jūs te murgojat.

  Starp visiem šarlatāniem ir cilvēki kuriem ir spējas.
  Arī es tādu cilvēku zinu, bet Rīgā. Ventspilī, baidos, ka visi šarlatāni vai cilvēki ar vājām spējām.

  Ar kaut kādiem ielaiztiem vēžiem uzreiz vajag pie nopietniem ārstiem iet nevis cerēt uz dziednieku. Tāpatās nevajag cerēt, ka ar vienu seansu uzreiz jūs izārstēs.

 • 0
  keda Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Nē nu, kaut kādas tējiņas, pareizās zālītes vai procedūras veselības stiprināšanai es vēl saprotu, bet nu, kad kāds saka, ka nopietnas kaites, problēmas ārstē, neticu tam ne cik.

 • 0
  Minka..... Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Zinu vienu tantiņu! Bet nav Ventspilniece. Dzīvo Saldus novadā, Ezeres pagastā. Samaksu neprasa konkrētu - atstāj, cik uzskati par vajadzīgu!

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Kā zinām , viss notiek cilvēka galvā un ar to arī jāsāk . Ja gribi būt vesels, vispirms padomā ,ko no visa sliktā, kas maitā veselību , es varu atmest vai vismaz samazināt , ko labu savai veselībai varu dartī vairāk ? Tad ir jāsakārto domas , "jāiztīra"galva no sliktām domām par sevi un citiem , jāsamazina naids , skaudība , nenovīdība un citas ļaunas lietas un jau ātri vien jutīsi ,ka veselība uzlabojas. Vēl pie visa klāt vairāk fizisku kustību svaigā gaisā, pēc iespējas dabīgāka pārtika un tad nebūs jādzer dārgas nekam nederīgas zāles, nebūs jāmeklē dziednieki un pūšļotāji. Mana medicīnas kartiņa ir tik plāna ,kā tikko iesākta (ieraksti tikai par obligāto veselības pārbaudi) un jūtos laimīga ,ka nav jāsēž rindās pie dakteriem un nav jātērē milzu summas par zālēm. Lai visiem laba veselība!!!

 • -3
  Barons.. Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Neir vaidziks ne vien Dzied-niek,le zinat.
  Ja ir kād vain,vaig paņemt tā krampig uz krūt,un viss Sāp un Kreņķ būs prom.
  Ģeldig liet ir Špirkt,atšķaidit vai nešķaidit,to ir kater pašš gaums liet.
  Ja nau,var iebrūķet Trīskārtig Odekolōn,un pa virss Užavniek.

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Griezties pie visādiem apšaubāmas izcelsmes ļautiņiem "ar spējām" ir arī garīgi bīstami - tāds naivais cilvēks atveras un nonāk tumsas spēku atkarībā.
  Pat ja ir it kā palīdzēts kādā lietā, dzīvē sākas visādas problēmas.
  Un cik no tiem, kurus šarlatāni izmanto pašreklāmai, jo neviens no šiem savā praksē neiztiek bez brīnumstāstiem, īstenībā nav nomiruši kādā reanimācijas nodaļā.
  Tā kā šarlatāni ir gan tie, kas vnk tēlo dziedniekus, gan arī tie, kam "esot spējas".
  Normāli ir smagos gadījumos lūgt baznīcā aizlūgumus, bet nebaidīties arī no medicīnas.
  Ārstiem viņu darbs ir Dieva aicinājums un dāvana.

 • -3
  puņķutapa . Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Kurzemnieks
  10/10 !!!

 • -1
  Ķitvainazīt Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tā jau es domāju, utainais par pirti-Kurzemnieks par baznīcu. Vispār jau cilvēks neprasīja jūsu domas par dziedniekiem, bet gan informāciju,kur tādu atrast. Vienīgais, ko zinu ir Anita,dzīvo Kaiju ielas galā,praktiski Ventmalā (tel.29131726). Naudu neprasa, bet kaut ko iedot vajag,lai būtu enerģijas apmaiņa,kaut medus burciņu. Lai veicas!
  P.S. Un nedod Dievs jums nonākt situācijā,kad jāmeklē dziednieks. Kad "būs uguns pie pakaļas" un nekas nelīdzēs,aizmirsīsiet gan par baznīcu, gan dakteriem, tāpēc nevajag liekuļot.

 • 0
  reku Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kaiju iela (tā,kas Pārventā) ar Ventu gan nesaskaras...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: