Viens no pēdējiem ZZS ''labajiem" darbiem

Frīdis | 19.01.2019, 21:53:49 | 1043

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīca pāris mēnešus atpakaļ pārdota pa sviestmaizi , nieka 736 tūkst eiro. privātpersonai .
Kāpēc neviens nerunā par to, ka visas rajonu centru slimnīcas, kuras nepaspēja nolikvidēt, ir kļuvušas par SIA un tas nozīmē par privātām, kur nosacītās valdes ar šaupelēm rauš naudu savās privātajās kabatās. Ir notikusi valsts slimnīcu nozagšana. Kā tas varēja notikt? Tas nozīmē tikai vienu, ka valsts ir zaudējusi vienu no svarīgākajām savām funkcijām-medicīnu, kurai būtu jānodrošina pieejamība Latvijas tautai. Tagad nauda ripo nevis pacientiem, bet zagļu kabatās. Kad, kurš par to sāks atbildēt un kas šo jautājumu sāks vilkt gaismā?

Komentāri (15)

 • -4
  Frīdis Pirms 4 nedēļām

  Nepopulāra valdība, nepopulāri ministri = nepopulāri lēmumi! Tauta gatavojies - tam tas tiek gatavots! Lai nepopulārā Kariņa valdība pieņemtu vēl nepopulārākus lēmumus kā Kučinska valdība!!
  Jūs vēl nesaprotat, kāpēc par ministriem ieceļ tik nepopulārus cilvēkus kā Viņķele!? Tieši tāpēc! Viņa ir tik nepopulāra, ka pat necentīsies būt populāra! Respektīvi, viņa nosxpļausies par to, ko domā cilvēki, kā jūtas cilvēki un ko grib cilvēki! Viņa nedomās par popularitāti. Bet kas gan ir popularitāte? Popularitāte ir atbalsts tautā! Tātad viņa nedomās par tautu, bet par tiem, kas viņu ielika amatā! Un lēmumus pieņems viņu interesēs!
  Nepopulārus politiķus liek, lai pieņemtu nepopulārus lēmumus! Gatavojaties uz sliktāko - viņai būs vienalga, ko domājat jūs! Viņu interesēs tikai tie, no kā atkarīgs viņas amats - vietējie sponsori un tmll.

 • -7
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Aicinām neizplatīt nepatiesu informāciju!

  Saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ir publiski privāta kapitālsabiedrība, kurā kapitāla daļas pieder Ventspils pilsētas domei, Talsu novada, Dundagas novada, Rojas novada un Mērsraga novada pašvaldībām. 2018.gada nogalē, saskaņā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) iesniegto pieteikumu par pamatkapitāla ieguldījumu SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” (ZKRS), dalībnieku sapulce, kura sastāv no Ventspils pilsētas domes, Talsu, Mērsraga, Dundagas un Rojas novada pašvaldībām, pieņēma lēmumu RSU iekļaut dalībnieku sastāvā. Tādejādi nostiprinot ilgtermiņa sadarbību šobrīd jau uzsāktajā veselības aprūpes speciālistu piesaistē, māsu apmācībā un pētniecības attīstībā.

 • -7
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” – 87,96% slimnīcas kapitāla daļu pieder Ventspils pilsētas domei, 11,04% - Talsu novada pašvaldībai, 0,57% Rīgas Stradiņa universitātei, 0,23% Rojas novada pašvaldībai, 0,15% Dundagas novada pašvaldībai un 0,06% Mērsraga novada pašvaldībai.

  Plašāk par sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitāti varat izlasīt šeit: http://ziemelkurzemesslimnica.lv/lv/informacija/jaunumi/1565-ziemelkurzemes-regionala-slimnica-nostiprina-sadarbibu-ar-rsu.html

 • 0
  Soross Pirms 4 nedēļām

  Slimnīca pārdota?! Es nav pircis, es ar tādām kapeikām nekrāmējos!

 • -5
  Frīdis Pirms 4 nedēļām

  Ja kāds tam netic , tad vienkārši paprasiet googlei - Ventspils slimnīcas īpašnieks , vai Kuldīgas slimnicas īpašnieks un tmll, - tā jums pastāstīs vairāk ! Katrā ziņā šo lielo slimnīcu īpašnieki, nav ne novada pašvaldības , ne Latvijas valsts ! TĀS IR NOZAGTAS tautai !

 • -11
  arcus Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Izguli dzērumu!

 • -11
  sranskis Pirms 4 nedēļām

  Frīdim vairs neliet!

 • 0
  Pipars Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kurš tad nopirka to slimnicu?

 • -11
  arcus Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ko tu klausi! Te vienam otram no naida pret visu apkārtējo širmis aizvēries! Pamatkapitālu jauc ar pārdošanas cenu un pārdošanas faktu.

 • -4
  kaimiņš007 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tik tiešām, te kaut kas ir sajaukts vai speciāli palaista aplama ziņa.

 • -6
  .Barons. Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  To nau nekād brīnum.Iekš Ventspil notikt tād liet,par ko nav vair jabrīnas.Le zinat.

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ir publiski privāta kapitālsabiedrība, kurā kapitāla daļas pieder Ventspils pilsētas, Talsu novada, Dundagas novada, Rojas novada un Mērsraga novada pašvaldībai.
  https://company.lursoft.lv/ziemelkurzemes-regionala-slimnica/40003246194?l=LV

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Uzjautrina šādi hm tautieši.
  Cirks jau nav tikai tur - Rīgā.)
  Redzēsiet, šis līdz pēdējam pastāvēs uz savu kaut kur sagrābstīto fantāziju...

 • 0
  Tīģeris Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Labākais darbs ir ka neapdomātī paaugstināja transporta nodokli ,atiecība pret mūsu valsts ceļa stāvokli.

 • -1
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Neapdomāti tas šķiet no normālu cilvēku skata punkta.
  Bet no iekasētāju puses - ka tik vairāk naudas izspiest no darbaļaužiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: