Tantiņas

Montieris | 26.11.2018, 16:33:04 | 2070

Esmu nonācis tik tālu, ka esmu gatavs ticēt tantiņām, kuras spēj palīdzēt veselības jomā.
Pāris gadus mocos ar vēdaru/gremošanu. Neviens ārsts un gastroenterologs īsti nepalīdz, gudrelē par omeprazolu, bet nekādas jēgas. Visas pārbaudes protams ir veiktas un zināma aina.

Varbūt kāds var iekteikt kādu tantiņu pie kā vērsties? Vēlams novadā vai kurzemē.

Komentāri (29)

  • -7
    Spītniece 26.11.2018, 20:15:03

    Aizbrauc uz Pokaiņiem un lēnu garu izstaigā to svētvietu.Tur ir arī avotiņš.Uz vietas droši izdzer kaut litru to ūdeni,kā arī paņem līdz uz mājām,jo vairāk ,jo labāk.Un pēc iespējas mazāk uzticies alopātiskai medicīnai.
    Vari apciemot dziednieci Veroniku Elejā,bet tas gan nav Kurzemē.

  • 0
    Montieris 27.11.2018, 09:00:04

    biju vasarā. Nekādas emocijas, parasts mežs. Tad jau pēterezera dabas taka ir glaimojošāka.

  • -6
    Spītniece 27.11.2018, 10:42:47

    Tad jau tu laikam bez ticības kaut kam patiesam un labam.

  • 0
    Montieris 27.11.2018, 10:48:43

    Nop, ticu daudzkam labam. Bet Pokaiņi nudien liekas parasta vieta.

  • -1
    Parko 27.11.2018, 17:06:42

    Jā jā, ej, ej, sadzeries to kapa ūdeni kas ir uz melnām kapu āderēm un pastaigā vairāk pa pokaiņiem, lai enerģiju vispār no tevis izsūc. Ja tu neko nezini par garīgo pasauli, enerģijām, āderēm un melnām zonām, tad labāk vispār nebrauc uz t.s. sabiedrībā zināmajām "spēka" un "svētvietām", kuras tev izdarīs vairāk sliktu, nekā labu!

  • -4
    Aivars L.S. Jobensrots 26.11.2018, 20:51:18

    Pirms meklēt burvju un pesteļotāju "palīdzību",var pamēģināt dabisko produktu - Riņķa ziedi.Vet.aptiekā ar nosaukumu "Evija".Kādus 3-4 trauciņus vajadzētu izēst.

  • -2
    Emīls. 27.11.2018, 11:14:23

    Šo hronisko problēmu gadiem ilgstoša ārstēšana man arī nav devusi būtiskus uzlabojumus.
    Vēdera „nepareizu” reakciju var izraisīt pārtikas produkti! Neviens ārsts par to tev nepateiks jo tie arsti Ventspilī nav tik izglītoti un zinoši...))
    Tā ka aizej labāk uz E.Gulbja laboratoriju un uztaisi asins analīžu testus, kas palīdz noteikt konkrētu pārtikas produktu nepanesamību, kā arī diagnosticēt pārtikas slēptās alerģijas.

  • 0
    Emīls. 27.11.2018, 11:20:54

    Kāds tev ir ģimenes ārsts? Vai viņam uzvārds ir Kuklis? :))))))))))))))

  • 0
    Montieris 27.11.2018, 16:30:40

    Večuk, iztērēju 200 eiro pārtikas marķieros. Nedomāju ka tas ir reāli, jo analīzes uzrāda ka varu ēst - NEKO. Zinātne strīdas par to cik adekvātas ir šīs analīzes uz pārtikas nepanesamību.

  • 0
    Parko 27.11.2018, 17:05:07

    !!!!!!!!!!!!!!!! Gribi izmest 200 euro??? Uz priekšu!
    Aizbrauc uz Rīgas alergoloģiju centru, uztaisi kārtīgus ādas testa analīzes, kas arī parādīs ĪSTO ALERĢIJU!
    Šitās asins analīzes tev neko neparādīs, tā arī paši alergoloģijas centru ārsti pateica, ka viņi paši nesaprot, kā gulbju lab var šitā kāst naudu no cilvēkiem, jo tās analīzes NESTRĀDĀ uz pārtiku alerģiju noteikšanu! Jo ar tām asins analīzēm kur IGG4, cilvēki ar 6 alerģijas līmeni, apēdod piem banānu, viņiem nekas nenotiek! Tās analīzes neko neuzrāda uz alerģiju!
    Īsto alerģiju var noteikt tikai veicot ādas testus!

  • 0
    Emīls. 27.11.2018, 21:31:02

    Tev viss ir atkarīgs no pārtikas produktiem! Rezultātiem ir jātic!
    To, vai pārtika satur vīrusus, aizliegtās ķīmiskās vielas, bakteriālo piesārņojumu un mikrobus un parazītus pie mums pēta tikai izlases kārtībā, arī pēc nejaušības principa.
    PVD grib pārbaudīt vairāk, bet finansiālo ierobežojumu dēļ nevar. Visu nosaka finansējums.
    Pārtikas laboratoriskās kontroles programmas ideālais apjoms būtu ap 2 miljoniem eiro. Neviens mums tādu naudu nedos!
    Dzīves padomi tev- pērc tikai parastus pārtikas produktus - liesu cūkgaļu, vistas vai liellopa gaļu, dārzeņus, augļus , ogas, sviestu vai eļļu. Neēd restorānos un kafejnīcās! Nekas nepārspēj mājās gatavotu maltīti, gatavošana ir ātra, vienkārša un ļoti lēta.

  • 0
    Emīls. 27.11.2018, 21:32:53

    McGaivers, es rēdzu, kā visticamāk šeit tev neviens nepalīdzēs un riskēšu atbildēt uz jautājumu.
    Šī slimība - Īsta pārtikas alerģija. Viņa ir saistīta ar imūnsistēmu. Imunsistēmas stiprināšanai tev jāizdzer 800 Wobenzyma tabletes. Wobenzym ļoti smuki ceļ imunitāti tieši tavā gadījumā. Vienīgi jāatceras, kā tas jālieto tukšā dūšā 30 min. pirms ēšanas! Pēc Wobenzyma iedzeršanas nedrīkst ēst 30 min.! Ja šo visu neievēro ,tad ir velti izmesta nauda, ja ievēro, tad panākumi veselības jomā ir garantēti!
    Vienu gan atceries- īpaši šinī laikā ir jādzer daudz ūdens!

  • -6
    Ens 27.11.2018, 11:40:04

    Vēl ir viena tantiņa Piltenes pusē Spītniece. Bet tur ir tā,ka no rītiem tikai var. Jo tā trulā vecene,dienas garumā transformējas neskaitāmas reizes,un vakarā aizmieg kā Snaiperis999.. :))

  • -8
    Spītniece 27.11.2018, 13:38:12

    Ventspils pusē arī ir viena tantiņa,pareizāk būtu jāsaka ka stulba vecene,kura transformējas bieži vairākas reizes dienā-te ens,te krustmateflorence,un vēl kā viens otrs pārgudrais.

  • -4
    Ens 27.11.2018, 13:46:24

    Vai tad drosmģajam robežsargam nav vairāk atlicis,kā pārtikt no,svešu mēslu,putiņām??

  • -4
    Ziņkārīgs 27.11.2018, 14:37:38

    McGaivers! Tu aizej pie kādas savas labas draudzenes jeb pie Spītnieces! Viņa visu par visiem zina labāk!
    ))))))))

  • -3
    Anita 27.11.2018, 15:20:00

    Tēmas autoram McGaiveram(un nevienam citam gudriniekam ). No pieredzes varu teikt , ka Pokaiņi nav parasta vieta , izstaigājot visu pa takām ,kuras uz augšu un leju un samērā stāvi, nejutu ne mazāko nogurumu, lai gan staigājot tikpat ilgi pa Ventspils ielām vai vēl trakāk , pa Rīgu, spēka pietrūkst pavisam ātri. Iespējams, ka viss kā vienmēr notiek galvā un pieņemot, ka šī vieta nav parasts mežs , esmu sevi noskaņojusi labajam , tāpēc arī jutu spēka pieplūdumu, ne spēka zudumu. Arī veselības problēmas rodas galvā , un atliek ar domu spēku sev iedvest ,ka ar veselību viss ir labi un būs vēl labāk . Medicīna ir noskaņota tikai ārstēt un pēc iespējas dārgāk . Tādi ir mani secinājumi, pietiekoši sen dzīvojot uz šīs zemes.

  • 0
    Montieris 27.11.2018, 16:39:35

    Es neapšaubu jūsu teoriju par pokaiņiem vai citām ezotēriskām vai mistiskām vietām. IEspējams viss ir galvā. Tad man vajag palīdzību, kas iesēj galvā pareizās domas, vai tamlīdzīgi, 4 gadu laikā pats neesmu ticis galā un šarlotāni ārsti ne tik.

    P.S. Dzīvoju veselīgi, nedzeru, nepīpēju, sportoju. Esmu izstudējis tik daudz par uzturu un medicīnu, atbilžu nav.

  • 0
    Reptīlis 27.11.2018, 17:06:53

    Man pēc 4 gadu ilgām problēmām , ar kurām ārsti nevarēja tikt galā, atradās pavisam vienkāršs risinājums. Jau pēc dažām dienām viss nostājas savās vietās. To visu paveica kaņepju sviests, bet joprojām esmu jūtīgs pret visu, kas satur konservantus ievērojamā daudzumā.

  • -1
    Anita 27.11.2018, 18:47:46

    Lielākā nelaime ir tie konservanti, pati mokos ar kuņģa dedzināšanu, kad ir ēsts kaut kas no veikalā pirkta. Vēl arī cukura lietošana, ja var atteikties no tā, ar kuņģi viss normalizējas. Lai izdodas uzlabot veselību, pašā viss slēpjas, ticībā sev.

  • 0
    Montieris 28.11.2018, 11:51:53

    cukuru nelietoju jau ļoti sen. nu speciāli nē, ja pārtikā ir tad ir.

  • 0
    Emīls. 27.11.2018, 21:43:11

    Pareizi! Konservanti var izraisīt cilvēka imūnsistēmas traucējumus un ietekmēt cilvēka hormonālo sistēmu!

  • 0
    dzives_butiba 28.11.2018, 12:41:52

    Met to medicīnu,tantiņas grāvī. Tas vis ir tikai politika un bizness. Vēdergraizes - iedzer vāju zilos graudiņus,tēju novārījumus,centies ēst kaut cik svaigu,dabisku ēdamo,ja ir tāda iespēja, nepārēsties.Centies kustēties pēc iespējas vairāk un svaigs gaiss, uzturēt labu garastāvokli. Vēl var arī aptiekā palūgt kādas lētas, no pagātnes zālītes. Ja nu tad nelīdz, tad var mēģināt tajā medicīnas biznesa kultenī izvilkt laimīgo biļeti...Tā kā lai jums veicās.

  • -3
    Spītniece 28.11.2018, 13:08:41

    Kā tad tev pašai,dzīves būtība ar to dzīvi?Vai dzerot zilos graudiņus esi apmierināta ar dzīvi?

  • 0
    dzives_butiba 28.11.2018, 13:13:18

    noteikti....

  • 0
    nomaļnieks 30.11.2018, 09:03:01

    Interesanti, kā bomži tiek ar savām problēmām galā? - ēd no miskastēm, gadiem nemazgājas, lieto sazin kādus koteiļus, guļ uz siltumtrases trubām. Laikam jau svaigais (ostas)gaiss dziedē visas kaites.

  • 0
    cits 30.11.2018, 10:18:51

    Tiem savas zāles.Tagad topā ir kosmētiskais spirts.No veikala "Beta",kas Ugāles ielā.

  • -1
    Reptīlis 30.11.2018, 09:18:06

    Tos bomžus, kurus varēja redzēt gadus 5-7 atpakaļ uz ielas, vairs neredz ....

  • -1
    Spītniece 30.11.2018, 11:04:27

    Viens otrs no viņiem ir kļuvis par uzņēmēju.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: