Bērnu svētki kam?

Vitalijs | 02.06.2024, 21:03:27 | 2437

Sveiki! Kurš izplānoja pasākuma programmu uz pilsētās bērnu pilsētiņas skatuves tik garu ka bērni, kuriem tie svētki paredzēti beigās nemaz uz atrakcijām netiek, jo atrakcijas līdz 14:00, bet vesals bars līdz tam laikam gaidīja savu uztāšano kārtu? Kā 10 minūtēs spēj ieplānot 4 priekšnesumus katru pa 3 min, kur vēl vajag uziet un noiet? Vēl lielāks murgs ir bērnu svētku vietā palaist politisko reklāmu aģitācijas telti? Tur kāds sajaucis pasākuma auditoriju?

Komentāri (7)

 • 0
  Ciemiņš Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Par aģitācijas telti arī nošausminājāmies. Bērni paķēra balonus, kurus vecāki turpat pārspridzināja, lai bērni nebūtu staigājošas partijas reklāmas. Jautājums kam vispār ienāca prātā to atļaut bērnu pasākuma laikā.

 • 0
  _āmen_ Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kas tā bija par partiju? Jāzina par ko nebalsot.

 • 0
  Ciemiņš Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Suverēnā vara.

 • 0
  Pilsēta Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Piekritīšu, ka aģitācija tiešām bija nevietā un nelaikā.
  Kaut arī sākumā bijām ļoti skeptiski noskaņoti un gājām uz svētkiem nelabprāt beigās bijām patīkami pārsteigti gan par notikumiem lielajā laukumā, gan gājienu, gan pasākumu bērnu pilsētiņā.
  Šoreiz kultūras centrs tiešā bija labi pastrādājis.

 • 0
  Ciemiņš Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Mēs arī izbaudījām. Par ieraksta autora pirmo daļu komentāru nav, jo bērni neuzstājās, bet kopumā pasākums šogad šķita ļoti izdevies, krāsains.

 • -3
  Ventspils Kultūras centrs Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Gaidot visus gājiena dalībniekus sanākam pie Bērnu pilsētiņas skatuves, pirmais priekšnesums "Transformeru šovs" sākās ar nelielu kavēšanos. Kopumā no Ventspils bērnu kolektīviem bija 36 priekšnesumi, kuros piedalījās turpat 800 bērnu. Kopā ar kolektīvu vadītājiem tika strādāts pie tā, lai programmas norise būtu raita un reaģējām, ja procesā bija jūtama kavēšanās.
  Pateicamies visiem dalībniekiem, bērnu vecākiem un pedagogiem par nesavtīgu iesaisti Bērnu svētku programmas veidošanā! Reizē arī atvainojamies par radītajām neērtībām programmas laika nobīdēs. Šo pieredzi ņemam vērā, lai nākotnē svētki noritētu bez aizķeršanās un visi bērni varētu pilnvērtīgi izbaudīt svētku aktivitātes.

 • 0
  Brīvā Latvija Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Labākie Bērnu svētki, kas ir bijuši, un, šoreiz, bez lietus.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: