Gāliņciems???

Marta P | 16.02.2021, 11:05:57 | 1030

Daudz tiek runāts par Zinātnes centru, tomēr man kā Gāliņciema iedzīvotājam, kura nu jau vairs jaunieša statusā vairāk interesē Gāliņciema bibliotēka. Kad tā varētu būt pieejama ? Un vai tajā būs tikai grāmatas vai arī notiks kādi pasākumi, līdzīgi kā tas ir, piemēram, Pārventā?

Komentāri (3)

  • -3
    Kristiāna 16.02.2021, 12:08:23

    Es kaut kā esmu iztēlojusies, ka tas būs tāds rajona sabiedriskais centrs, ne tikai grāmatas bet arī kādi pasākumi, droši vien arī konsultācijas.. Prātā stāv, ka līdzīgi kā Pārventas bibliotēkā ir gan bibliotēka, gan koncerti, gan izstādes, gan pasākumi, informācijas centrs, Digitāla centra filiālīte. Nu tā, lai var gan darīšanas nokārtot gan atpūsties tuvāk mājām!

  • 0
    ventasbalss.lv 16.02.2021, 12:18:31

    Labdien! Šeit var izlasīt par to, kas plānots Gāliņciema bibliotēkā! https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/42551-uzsak-galinciema-bibliotekas-buvdarbus

  • 0
    vent_biblioteka 16.02.2021, 16:12:37

    Topošā ēka būs sabiedriskais centrs Gāliņciema un pilsētas iedzīvotājiem. Šajā centrā varēs saņemt ne tikai bibliotēkas pakalpojumus, tai skaitā arī bezmaksas e-grāmatas, bet arī apgūt prasmes strādāt ar datoru, 3d pildspalvām un citām tehnoloģijām, meklēt informāciju, izmantot e-pakalpojumus, apgūt senos arodus, pētīt savas dzimtas vēsturi un apzināt pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu u.c.
    Sabiedriskais centrs Gāliņciemā būs 620 m2 liels un šeit ikviens varēs darboties dažādās interešu kopās, apmeklēt bezmaksas kultūras un izglītojošus pasākumus, kurus nav iespējams organizēt esošajās 98m2 telpās.
    Saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu, objekts ekspluatācijā jānodod 2021.gada decembrī, tad ēka tiks iekārtota, un 2022.gada janvārī plānota sabiedriskā centra Gāliņciemā atklāšana.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: