Koncertzāles programma

Nekas | 11.10.2019, 08:04:39 | 2039

Apskatot k/z Latvijas un k/z Lielā Dzintara programmu, rodas jautājums, kas un kā veido Latvijas koncertprogrammu? Es saprotu, ka nevar visu to pašu, kas ir Liepājā, bet Ventspilī pat nav maza daļa no tā. Ir tikai kautkādi mistisku mākslinkieku koncerti, uz kuriem biļetes principā netiek pirktas. Vai labāk nav domāt par kvalitāti nevis kvantitāti?

Komentāri (22)

  • -9
    sranskis 11.10.2019, 09:41:13

    A nevienam neienāk prātā, ka repertuāru nevar izveidot vienā mirklī, ka mākslinieki-mūziķi arī plāno savas uzstāšanās varbūt pat gadu uz priekšu?

  • -9
    keda 11.10.2019, 09:55:47

    Gribēju rakstīt ko līdzīgu, kā sranskis ieblieza. Un vispār, Liepājā ir lielāka zāle ar citām iespējām, tāpēc galīgi nevar salīdzināt. Jau tagad ir arī izpirkti koncerti, tā kā sākums nav slikts.

  • -6
    Puška 11.10.2019, 09:59:51

    Kad šajā miestā kaut kas normāls ir uzstājies?
    Pat Saldū, Kuldīgā, Ogrē ir labāki pasākumi un koncerti kā pie mums.

  • -8
    keda 11.10.2019, 12:33:30

    es atvainojos, bet "pie mums" tas ir kur? Pie jums paradīzē?

  • -4
    Ilmars60809494 11.10.2019, 11:07:49

    Vienmeer buus labaak tur kur mees neesam Buusim labaak saveejie vieteejie patrioti

  • -4
    gg65 11.10.2019, 13:08:30

    Ir jāsaprot, ka šie "mistiskie mākslinieki" nav slikti mākslinieki. Tie ir lieliski, bet lielākajai daļai nezināmi. Kā rezultātā šie koncerti principā ir paredzēti 2 cilvēku grupām.
    1) tiem retajiem, kuri zin šos māksliniekus;
    2) tiem pārējiem, kuriem nav svarīgi, kas uzstājas, bet gribas iziet "sabiedrībā"

    Ir jārēķinās, ka mūsu koncertzālē populāro un zināmu mūziķu uzstāšanās notiks reti.
    Es arī labprāt aizietu uz koncertzāli, bet melotu, ja teiktu, ka ikdienā klausos tādu mūziku ko koncertzāle piedāvā. Ar to diemžēl ir jārēķinās, ka šeit neuzstāsies mūziķi ko ikdienā klausamies radio/youtube/tv

  • -9
    KRX 11.10.2019, 13:59:59

    Es jau ar nevaru sagaidīt, kad tad beidzot koncertzālē ar valsts vārdu būs Čīča, Antess, Baltie Lāči, Duets Sandra, Kokmuižas muzikanti utt. Tiešām! Laikam jau zāles veidotāji vispār nesaprot vietējās publikas gaumi un vēlmes.

  • -7
    keda 11.10.2019, 14:06:51

    sori, nospiedu mīnusu, bet gribēju plusu :) Sasmaidīja ieraksts :)

  • -3
    Nif nifs 14.10.2019, 09:34:39

    ...un Kombuļu Inese :)

  • -7
    Province 11.10.2019, 14:00:52

    Jā, es arī nesaprotu, ko Ventspilī dara tie mistiskie mākslinieki, it īpaši Iveta Apkalna, Raimonds Tiguls, Zigmārs Liepiņš, Latvijas Radio koris un vēl tas orķestris ar ārzemniecisko nosaukumu, laikam Sinfonietta Rīga.

  • -10
    SIA "Kurzemes filharmonija" 11.10.2019, 14:37:55

    Koncertzāles “Latvija” repertuāru veido SIA “Kurzemes filharmonija” radošā komanda. Izvēle piedāvājuma ziņā atšķirties no citām Latvijas reģionālajām koncertzālēm ir apzināta un mērķtiecīga. Koncertzāles “Latvija” repertuāra unikalitāti raksturo gan pašmāju labāko kolektīvu (Latvijas Radio koris, Rīgas Doma skolas zēnu koris u.c.) sniegums, gan izcilu ārvalstu mākslinieku priekšnesumi, kas daudzkārt ir vienīgie ne vien Latvijā, bet arī Baltijā.

  • -8
    Soft 11.10.2019, 14:46:17

    Ta nu tiešām vēl koncertzāle par šlāgerskatuvi būtu jāpataisa? Tak ejiet uz savu Renķeni , Jūras vārtiem , Kultūras centru. Tur programma arī plaša.

  • -2
    Vairus 12.10.2019, 11:38:02

    Džili jau ar nometa no Dailes teātra, jo šamais jauca mākslā komerciju. Kamēr pašvaldība varēs nodotēt tos koncertus, tikmēr jau viss oki. Būs krīze, tad būs koncertprogrammā arī komercija, toistj, Baltie lāči.

  • -3
    Latvija pāri visām! 12.10.2019, 13:10:17

    Vajadzētu gan tos gan šitos izpildītājus. Gaume jau ir dažāda un ja reiz dotē par visu nodokļu maksātāju naudu...

  • -4
    Māris 14.10.2019, 09:06:51

    Cik man ir nācies uz 3-4 pasākumiem būt, esmu patīkami pārsteihts par pasākumu kvalitāti.Super, tas ir kaut kas kaut kas ārpus provinciālisma mērces.

  • -2
    Soft 14.10.2019, 10:53:30

    Arī tehnikumam ir skaista ēka un atjaunota zāle, kāpēc gan lai tur nenotiktu skaisti koncerti! Arī tajā zālē kaut kam ir jānotiek, piemēram, tehnikuma audzēkņu kora koncertiem. Vai tad tur tikai nesmuki drīkstētu dziedāt...

  • -4
    Kristīne Vāgnere 14.10.2019, 11:08:54

    Imantam Rudens un Soft
    Liels paldies par jaukajiem vārdiem attiecībā uz sestdien notikušo koncertu - tas bija patiesi jauks un emocionāls. Mūsu zālē ir ļoti laba akustika, lai varētu notikt šādi koncerti, kas prioritāri ir domāti mūsu skolas audzēkņu pilsoniskajai un emocionālajai audzināšanai. Ints Teterovskis ir arī Ventspils Tehnikuma kora diriģents, likumsakarīgi, ka mums ir laba sadarbība. Papildus- šī brāļu Kalniņu programma ir lielisks līdzeklis palīdzēt jauniešiem gatavoties centralizētajiem eksāmeniem, padziļināti iepazīstot mūsdienu latviešu dzejnieku un komponistu daiļradi! Vēlreiz liels paldies par jaukajiem vārdiem par koncertu, un noteikti tiksiemies citos pasākumos!

  • -3
    Dajūsko 14.10.2019, 11:22:20

    Paldies Jums Kristīne, es te viena mūziķa mamma, vārdā nesaukšu, jo pati redzat, kas te notiek. Paldies, ka Jūs esat.

  • -4
    SIA "Kurzemes filharmonija" 14.10.2019, 15:14:49

    Piedāvājums 12. oktobrī organizēt kora “Balsis” koncertu koncertzālē “Latvija” tika saņemts tikai šī gada 20. septembrī. Koncertzāles oktobra repertuārs tajā brīdi jau bija saplānots un interesējošais datums aizņemts. Noteikti izskatīsim iespēju kori “Balsis” aicināt viesos 2020. gadā.

  • -1
    Sandra Harmonija 15.10.2019, 23:18:27

    IRāņu izcelsmes zviedriete spēlēja labi klavieres lielajā zāleē ,tiešām skaisti iekārtojums. Bet vienu reizi saskārāmies ar aizkavēšanos,jo skaņu nevarēj noregulēt un kondicionieru siltumu. to vajag sakārtot!
    Un vispār varētu atbalstīt mūsu latviešu mūziķus un dot iespēju koncertzālē Latvija uzstāties biežāk, ja tikkai viņi gribētu te nākt.

  • -1
    Pilsēta 16.10.2019, 10:14:41

    Filmas rādīšana bija ļoti "augstā" līmenī

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: