Ziemassvētku idille

Pilsēta | 20.12.2018, 13:59:04 | 1565

Apmeklējot koncertu jūras vārtos palika ļoti dīvaina sajūta.
Par to, ka bija ļoti daudz dūmu un jocīgs skatuves noformējums neizteikšos jo tāds laikam mākslinieku redzējums uz ziemassvētkiem.
Bet gribētos parunāt par skaņu. Visi atradāmies zāles vidū, bet gandrīz neko nedzirdējām. Visa sakaņa vienā putrā. Ko Rutulis dziedāja tā arī nesapratām.
Es ziņu, ka sekos kārtējā atrakstīšanās, ka bija pieaicināti skaņotāji kuri paši visu regulē un nosaka. Bet vai tiešām jūras vārtu darbinieki neredz, ka vis ir galīgi šķērsām. Un vai tiešām ir tik strikti līguma noteikumi, ka neko nedrīkst teikt, pat ja koncerts ir nebaudāms.
It kā vajadzēja būt labam koncertam, bet sanāca kā parasti ...

Komentāri (13)

  • -5
    sūds 20.12.2018, 14:01:12

    Varbūt ausis biežāk jāmazgā.

  • -2
    Margarieta 20.12.2018, 15:16:13

    Auses ar villu aizaugušas,kā manam suņam...

  • 0
    Eeeeeeeeee 20.12.2018, 15:14:39

    Nav ko iet uz visādiem Rutuļiem. :D

  • -7
    SIA "Kurzemes filharmonija" 21.12.2018, 11:46:23

    Koncerta “Ziemassvētku idille” organizators – SIA “Kurzemes filharmonija”, atvainojas apmeklētājiem un atzīst, ka apskaņošana minētajā pasākumā netika nodrošināta vajadzīgajā kvalitātē. Šobrīd teātra nama “Jūras vārti” speciālisti skaidro problēmas iemeslus un meklē risinājumus, lai nepieļautu līdzīgas situācijas atkārtošanos.

  • -7
    Peļu junkuriene 21.12.2018, 12:46:44

    Es arī biju šinī koncertā un par atskaņojumu problēmu nebija!Sēdēju pirmajā rindā un pat iedomāties nevarēju,ka kādam/kādai/ ir problēmas ar skaņu uztveršanu,Koncerts patika un bija viss ok!

  • -2
    Āmen 21.12.2018, 13:09:26

    Apbrīnoju šādus cilvēkus bez muzikālās dzirdes, kuriem katrs troksnis liekas baudāms, un pirmajā rindā visiem apsēsties nav iespējams.

  • 0
    tupenis 21.12.2018, 13:35:42

    9 rindā troksnis bija par skaļu, tā ka man ar bērniem nācās atstāt koncertu. Tas gan nav par šo minēto koncertu, bet norādu uz atskaņošanas problēmu vispār..

  • -10
    Peļu junkuriene 22.12.2018, 07:12:35

    Kam nepatīk var sēdēt mājās un lūrēt televizorā!Tur regulē pats skaņas un atskaņas!

  • 0
    Sandra Harmonija 22.12.2018, 16:33:57

    Pilsētai savs vērtējums- ka daudz dūmu ,kā katrs panes. citam patīk, citam nepatīk. Tāpat kā aromāts pilsētā no ostas- citam patīk , citam nē.
    Bet,ko es aizdomājos,kad bija cimdiņa ziedojuma pasākums baptistu baznīcā , Lemberga kungs teica,ka bērni katrs 4 ais slims- vai nevarētu būt pie vainas,ka sievietes grūtnieces elpo kaitīgu gaisu .

  • 0
    Maija Bergmane 22.12.2018, 20:11:44

    Ja runā par apskaņošanu, tad "Jūras vārtu" administrācijai tiešām jānalizē tās cēloņi un speciāistu darbs,kas to veic. Starp citu, tie paši apskaņotāji apskaņoja arī visu izglītības iestāžu koncertu uz Latvijas 100 gadi Olimpiskajā centrā un apskaņošanas līmenis bija katastrofāli zems. B;erni bija gatavojušies, vecāki priecājās, bet skaņa bija tik slikta,ka neko sparast nevarēja.

  • 0
    *** 22.12.2018, 21:14:22

    Diemžēl, bet ar skaņošanu Ventspilī jau gadiem ir ļoti švaki. Nesaprotu- kas par atvainošanos, ja tas ir pilnīgi jebkuros pasākumos, kuros skaņo "mūsējie". Žēl, ka tas visu laiku tiek uzskatīts par normu.

  • 0
    Maija Bergmane 22.12.2018, 21:22:04

    Varbūt pajautāt ,kas apskaņoja un apgaismoja ģimnāzijas 100 gades pasākumu? Bija izcili...

  • -2
    Vilhelmīne 27.12.2018, 21:21:36

    Sandrai Harmonijai - ja būsi uzmanīgi klausījusies, tad Lemberga kungs teica, ka katru gadu piedzimst ap 500 bērniem un 50 - problemātiski. Nekādi nesanāk ceturtā daļa, ja matemātiku mācās. Un ar gaisu Ventspilī viss ir kārtībā, mani viesi no Rīgas saka - jums te gaiss kā Alpos. Cilvēka veselību ietekmē tik daudz faktoru un būtiskākā ir ģenētika.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: