Atpūtas vieta Ventspilī

(ට ̥̆ ට) | 23.02.2021, 09:25:56 | 720

Sveicināti! Ar ģimenes draugiem veidojam nelielu atpūtas vietu Ventspils viesiem. Baigi cerams, ka ar pavasari šis covid jampadracis beigsies un varēs sākt kaut kur kustēties un apceļot gan tuvākas, gan tālākas vietas. Tomēr, līdz ar šo pandēmiju sanāca robs arī pašu budžetā, līdz ar ko sākām meklēt iespējas papildus finansējumam. Uzdūros informācijai, ka iepriekš tūrisma vilcieniņš dabūja pašvaldības naudas caur kaut kādu tūrisma konkursu. Vai tāds vēl notiek? Kur, kā un kad var pieteikties? Kādi ir priekšnosacījumi?

Komentāri (5)

 • 0
  VisitVentspils 23.02.2021, 09:55:52

  Ik gadu Ventspils pilsētas dome publiski izsludina Tūristu un ar to saistīto pakalpojuma jomas komersantu projektu līdzfinansēšanas konkursu.

  Pērnā gada nogalē uzņēmēji projekta konkursa pieteikumus tikai aicināti līdz 15. decembrim. Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms tiek piešķirts sākot no 300 līdz 5000 EUR apmērā tūrisma un ar to saistīto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

  Kopumā Ventspils pilsētas dome projektu finansēšanai 2020. gadā piešķīra 5000 EUR.

 • 0
  VisitVentspils 23.02.2021, 09:56:32

  Uz pašvaldības līdzfinansējumu var pretendēt komersanti, kuri saimniecisko darbību veic Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā un pieteikuma iesniegšanas brīdī nodarbina vismaz vienu Ventspils pilsētā deklarētu darbinieku.

  Konkursa ietvaros atbalstāmās ir šādas aktivitātes:

  publiska bezmaksas bezvadu interneta tīkla ierīkošana un pieejamības nodrošināšana apmeklētājiem;

  ventilācijas uzlabošana vai iekārtu izbūve ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietā (klientiem pieejamās telpās);

  bērnu atpūtas zonas izbūve un iekārtošana;

  vides pieejamības nodrošināšana apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem un personām ar kustību traucējumiem;

  digitālā gida vai tam ekvivalentas sistēmas izveide informācijas nodrošināšanai par apskates objektiem Ventspilī (vismaz 5 valodās)
  tūristu ekskursiju transporta līdzekļa izveide un tā darbības nodrošināšana.

 • 0
  VisitVentspils 23.02.2021, 09:56:40

  Ventspils pilsētas domes atbalsta intensitāte ir no 50 līdz 80% no projekta attiecināmajām izmaksām, atkarībā no darbinieku skaita (50% atbalsts – ja nodarbina vienu Ventspilī deklarētu darbinieku, 60% – ja divus, 70% – ja trīs, 80% – ja vismaz četrus).

 • 0
  VisitVentspils 23.02.2021, 09:58:51

  Par projekta attiecināmajām izmaksām uzskatāmas:

  iekārtu un aprīkojuma, materiālu izmaksas (t.sk. transports, uzstādīšana), ciktāl tie nepieciešami atbalstāmo aktivitāšu īstenošanai;

  pakalpojumu, t.sk. būvdarbu izmaksas, ja pakalpojumi nepieciešami atbalstāmo aktivitāšu īstenošanai;

  pievienotās vērtības nodokļa maksājumi, ja tos nevar atgūt atbilstoši normatīvajiem aktiem par pievienotās vērtības nodokli.

  Konkursa mērķis ir sekmēt tūrisma un ar to saistīto nozaru uzņēmumu sniegto pakalpojumu vai saražotās produkcijas kvalitātes uzlabošanu, attīstot Ventspils pilsētu ar daudzveidīgu un plašu atpūtas, ēdināšanas, kultūras, izglītības un veselības pakalpojumu piedāvājumu Latvijas un ārvalstu tūristiem.

  Konkursa nolikums un tā pielikumi ir pieejami Ventspils mājas lapā www.ventspils.lv sadaļā “Konkursi”.

 • 0
  Sandra Harmonija 24.02.2021, 13:29:16

  jábrauc uz USMU- TUR IESPÉJU daudz

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: