Skeitparks

sancis | 30.09.2020, 17:15:35 | 901

Labdien.man ir radies jautājums Ventspils OC..priecājos par to,ka bērniem ir kur sportot un attīstīt savas prasmes..bet kāpēc skeitparkā nav cilvēks,kas tur uzturās un uzrauga drošību un kārtību? Piemēram bērnu parkā ir.Bērni krīt,sasitas utt.bet pirmo palīdzību nav kas sniedz..

Komentāri (10)

  • -1
    Esmeralda 30.09.2020, 18:50:54

    Pilnīgi piekrītu, man arī radās tāds jautājums.

  • -1
    sancis 30.09.2020, 21:05:14

    Šis sporta veids ir traumatisks..tur kadam tas viss ir jāuzrauga. Šodien pati redzēju kā bērns krita. Parsita muti. Savam jaunākajam bērnam eju līdzi.

  • -1
    sancis 30.09.2020, 21:06:18

    Gribētu dzirdēt OC viedokli..un citu vecāku viedokļus arī.jo domāju ka neesmu vienīga šajā jautājuma

  • 0
    Persona 30.09.2020, 21:10:35

    Nu pagaidiet.
    Es arī bērnībā gāju...
    Pat bērnu pilsētiņā pārsitu pieri...
    Tās ir traumas...tā ir bērnība...
    Pat pieaugušie mēdz traumēties uz līdzenas vietas, bet man klāt neviens nestāv un līdzi nestaigā.
    Katrs nes par sevi atbildību.
    Uzskatu, ka pilnīgi neatbilstoša vajadzība

  • -2
    sancis 30.09.2020, 23:21:51

    Kukuruza neviens neliek taču pakaļ staigat..runa ir par to ka berni gūst traumas un nav kas sniedz palīdzību..par to iet runa..

  • -1
    ventspilnieks 36,7 01.10.2020, 00:38:53

    Saprotu, ka ir vēlme, lai tur dežūrē NMPD brigāde ? Nav tā kā pa šerpu.
    P.S. Tur vienmēr kāds ir. Ja nav kāds pieaugušais, tad daudzmaz apzinīga vecuma jaunieši. Zinu puišus, kas tur salauzušies, nekas, bez palīdzības nepalika.

  • -1
    yolo 01.10.2020, 09:46:05

    Nekur pasaulē pie brīvi pieejamiem atvērtajiem skeitparkiem nav dežurants

  • 0
    Soft 01.10.2020, 10:36:01

    Visos skeitparkos ir sava pusaudžu burziņa atmosfēra, tur neiederas uzraugi vai policisti.

  • -1
    ^^—^^ 01.10.2020, 14:29:48

    Par bērnu drošību būtu jāatbild vecākiem! OC nenoliks blakus katram bērnam uzraugu!
    Bērnu pilsētiņā uzraugs uzrauga drošību, vai parkā netiek lauztas rotaļu iekārtas, vai nav kādas nekārtības. Skeitparks ir drusku cita tematika - tā ir ekstrēmā sporta treniņu vieta! Vecākiem pirmām kārtām būtu jaunākiem bērniem jāpastaigā līdzi, un, kad bērns iet pats - jāpārrunā drošība, piemēram, lietot ķiveri. Kā arī - kā rīkoties, ja notiek nelaime pašam, draugam vai nepazīstamam jaunietim!

  • 0
    Olimpiskais centrs "Ventspils" 01.10.2020, 15:26:58

    Brīvpieejas sporta laukumos tāpat kā jebkurā citā publiskā vietā apmeklētāji paši atbild par savu drošību un veselību. Lai nodrošinātu kārtību, skeitparku regulāri apseko pašvaldības policijas patruļas. Traumu gadījumā nekavējoties ir jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas cietušā apskati un aprūpi spēj veikt profesionāli.
    Apmeklētāju informēšanai izvietosim skeitparkā zīmes ar informāciju par to, kā rīkoties un, kur vērsties pēc palīdzības ārkārtas situācijās. Aicinām arī vecākus izskaidrot bērniem drošības noteikumus un informēt par rīcību nelaimes vai draudu gadījumā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: