Vai tiešām sākas?

Spītniece | 18.12.2018, 21:27:10 | 1283

Pēdājā laikā valstī sāk ņemt pie di..as dažādu rangu amatpersonas,respektīvi,kampējus un shēmotājus.

Komentāri (33)

  • -1
    Spītniece 18.12.2018, 21:28:04

    vai tad zaptsburku zagļi jau visi izķerti?

  • 0
    Tīģeris 18.12.2018, 21:47:05

    Ņem jau ņem ,bet kurš ir sodīts.teātris priekš Tautu...

  • -3
    snaiperis999 19.12.2018, 06:10:36

    Nu ja jau te kādam no Spītnieces slikta dūša metas,tad esmu atpakaļ.

  • -2
    Barons 19.12.2018, 06:23:34

    Snaiper Nr.999 kung.
    Es ir apsveikt ar to akalatgriešanos.

  • -3
    snaiperis999 19.12.2018, 06:37:47

    Jā ,Baronkungs,esmu atpakaļ.Vakar Spītniece tēmā "VB redakcijai" tā attālināti pasūtīja Kurzemnieku un to viņa partneri Miksu attiecīgi uz vienu vietu,un šodien Spītniece vairs nevar komentēt.Un pats interesantākais,ka netika konkrēti uzrakstīts uz kurieni tiek sūtīti.Nu bet ja jau Spītniece vairs nevar komentēt,tad jau tas,kurš viņai tādu iespēju liedz,saprata uz kurieni tos abus sūta.Tā teikt,katrs saprot pēc savas samaitātības pakāpes.

  • -2
    Anita 19.12.2018, 08:18:17

    Nu gan ir interesanti, Spītniece vairs nedrīkst komentēt, bet vai Mike, Mikes, Mikess ,Mikss un viņa domubiedrs Kurzemnieks turpinās ? Personīgi mani Mikesss nez cik reižu ir nosaucis visādos nepieklājīgos vārdos , bet joprojām uzvedas kā VB foruma ZVAIGZNE, ne viņam kāds aizrāda , ne liedz iespēju komentēt. Nez, vai tad snaiperis999 ilgi te paliks?

  • -8
    ventasbalss.lv 19.12.2018, 09:09:33

    Cilvēkam, kurš vairs nav ne tīņa, ne jaunieša vecumā, vajadzētu tomēr just kaut kādas robežas. Un tas attiecas uz visiem.

  • -9
    Mikss 19.12.2018, 10:10:29

    Atkārtošu особо индивидам - ne es uzsāku riet kā arī ruplības bārstīt visiem.Es netaisos būt zvaigzne un arī nevēlos to. Slimie civēki to tā tikai uztver. Par to ka palīdzu ar lietām kuras zinu tas saucas b ūt zvaigzne tagad? Domājiet loģiski kaut reizi vismaz dienā,kustiniem pēlēkās šūnas un nebūs marasms vismaz.

  • -9
    Mikss 19.12.2018, 10:11:39

    Visi ir kampēji un šēmotāji - tie kuri arī godīgā ceļā nopelna bnaudu. Es arī esmu kampējs,shēmotājs :DDDDDD

  • -2
    Sandra Harmonija 19.12.2018, 10:43:31

    Miksi tu man neintresē , prieks,ka snaipers atkal atgriezies! juhū!
    Bet ,ja runā par ventasbalss kā tādu - tad varu teikt, ka jūs paši neesat tīri, patiesi,jo jums uzdevums ir atbalstīt Lembergu, veicināt faktu sagrozīšanu , atbalstīt melus, blēņas. Neradat priekšzīmi ,tāpēc nevajag mācīt un norādīt kā mums dzīvot, ko domāt un runāt!!!!!!!!!!!!!!

  • -9
    Mikss 19.12.2018, 10:55:44

    Sandra,Jūs un Jūsu nekorektie teksti diez vai interesē kādu no šī portāla apmeklētājiem. Dzīvojiet vesela savu dzīvīti kādi ir Jūsu teksti. ; )

  • -1
    Āmen 19.12.2018, 11:23:42

    Jāpiekrīt Sandrai.
    VB tieciet vispirms galā ar savu redaktori, kurai, manuprāt, līmenis neatškiras no dažiem labiem šeit forumā, un tad varbūt kaut kas arī šeit mainīsies.

  • -6
    Mikss 19.12.2018, 11:29:28

    Cilvēka prieks par rupekļiem un nezinīšiem parāda viņu intelekta līmeni. Sandra,mums žēl Jūs. Veiksmi dzīvē. :)

  • -3
    Anita 19.12.2018, 11:16:41

    Sandra, pārāk sapriecāties nevaram , jo iespējams , snaiperim liegs komentēt , jo tad jau būtu vēl ko ierakstījis , bet tas jau attiecas uz tādiem ,kam nav tīņa vai jaunieša statuss, vecākos ļautiņus dzēš .Satversme jau gan ļauj runāt ,ko grib , bet šeit tikai atsevišķi indivīdi drīkst palaist muti , apvainot ,izsmiet , pārējiem jāiet kā pa diedziņu.Nepatīk un nekad neesmu varējusi ciest , ka NAV viens likums viena taisnība visiem, bet tas jau tā ir valsts mērogā, diemžēl.

  • -7
    keda 19.12.2018, 11:31:46

    Anita, a kā zini, ka nobanots? Tad jau pati vien esi tas gunča vai vismaz čomaks viņš tev :) Un tad var būt, ka viņš no tava profila raksta, jo savos vairs netiek. To no malas zināt nevar, tas nekā neparādās portālā :)

  • -7
    Mikss 19.12.2018, 11:42:51

    Tas ir tāpēc ka viņi kopā ir :)

  • -1
    Anita 19.12.2018, 11:48:33

    Nezinu , bet nojaušu , diez vai tik ilgi viņš spētu klusēt . Saki, kā viņš varētu no mana profila rakstīt , ja mājās esmu viena , līdz gada beigām pat vīrs nebūs atpakaļ no Zviedrijas , par ko te ir runa? Skatos ,ka te daudziem gribas ,lai būtu tā ,kā viņi izfantazējuši , bet dzīvē jau tā nenotiek, dzīvē viss ir daudz vienkāršāk . Tante Anita ir parasta sieviete gados, kurai vēl līdz pensijai jāpastrādā kāds laiks , darba daudz , smags un nepateicīgs , bet pamatā viss ir kārtībā , veselība turas , bērni lieli, vīrs strādā patālu no mājām , bet pelna labi . NU KO VĒL JUMS ATKLĀT? Cik tālu vēl savā dzīvē ļaut jums iebāzt savu degunu? Zinu , ļoti jau interesē , ne velti ir pat žurnāls "Privātā dzīve" , kuru lasa un aplūko daudzi ,kam interesē ,kas notiek citu dzīvēs , tikai savu nav saveduši kārtībā.

  • -6
    Mikss 19.12.2018, 12:04:59

    Anictantei aizgāja atkal ciet :) Kam intereresē Jūsu privātā dzīve? Lieta ir tāda ,ka Jūs regulāri izskāt pretenzijas pret mani un citiem,kuriem ir zināšanas vairāk nekā Jums un Jūsu piegulētājam :) Tas Jums regulāri graužas un sākat savu negatīvo izliet uz tiem kuri palīdz citiem :) Minēt piemērus ko? Tad jāpalūkojas foruma tēmās. Jūs pati uzsākāt ''kariņu'' ar savu piegulētāju :)

  • -6
    Mikss 19.12.2018, 12:06:22

    P.S. Anictant..izsaku līdzjūtību Jūsu vīram kad ir tāda sieviņa.

  • -3
    Anita 19.12.2018, 12:15:52

    Pilnīgi neinteresē , tu jau tāpat te esi izlielījies pa pilnam. Nevajag apskaust manu vīru , ja tev pašam nav nekādas sievas ,tad viņam vismaz tāda kā es. Vēl kas, neviens te NEKVIEC. Ja gribēji atkal aizskart , nepūlies , labāk parunā ar kādu savā jaunajā tēmā par mūziku.

  • -5
    Mikss 19.12.2018, 16:59:17

    Es arī runāju savā tēmā .TikaiJūs tur atkal iebāzāt savu degunu un ne pa tēmu sākāt kviekt. Otrkārt man ir ne tikai ģimene,tācu arī daudz jauku pielūdzēju.Nav par ko sūdzēties. ;) Slabo Anictant?

  • -4
    Mikss 19.12.2018, 17:25:25

    Ak jā un parādiet kur es ko lielos? To kādas man ir profesijas un zināšanas šodien tas saucas lielība ko? :) Tas ka protu lietas dažādas ir lielība ? Man aizmirst visu un būt nējēgam kā Jūs,kartupeļu šķirotāja?

  • -1
    Tīģeris 19.12.2018, 12:26:28

    Iesāk par konkrētu tēmu ,bet aiziet kaut kādos stulbumos

  • -1
    B. Jurševics 19.12.2018, 13:41:00

    Žēl, ka forums pārvērsts par 3-4 anonīmiķu izrādīšanās, savstarpējās "apspļaudīšanās arēnu"... :(

  • -1
    Margarieta 19.12.2018, 16:11:17

    Mikess ,Mikss,vai kā nu viņš sevi dēvē ir provokātors,uguņa kūrējs.Dēļ viņa arī citam neiztur nervi.

  • -4
    default 19.12.2018, 16:12:45

    Jebkurā gadījumā, es apbrīnoju ventasbalss.lv admina pacietību. Es jau sen te pusi būtu izlidinājis, bez ierunām. Anitu, kas tekoši provocē kašķi, Spītnieci, kas lien visām pudelēm par korķi, Mikesus un visus pārējos *ujikesus - mazvērtības kompleksu māktos trimpliņus. Block uz pāris mēnešiem, lai nomierinās...
    Patiesībā ir tā, ka mēs it kā ļoti neieredzam tos krievus, bet iesaku salīdzināt rus.ventasbalss,lv forumu ar šo miskasti. Tur vismaz veidojas normālas diskusijas, tur vismaz raksta cilvēki ar normālām spriestspējām, bet te vnk brīžiem šo marazmu palasot, mati ceļas stāvus,, nav saprotams, ko tie foruma dalībnieki ēd, ka tā verās ciet!!!... Secinājumus izdariet paši.

  • -1
    Anita 19.12.2018, 16:17:54

    Nu diez vai tev līdzīgos izlidinās.Par to liecina šodiena.

  • -3
    Mikss 19.12.2018, 17:02:45

    Drīkst pavaicāt - Jūs patiesi tā domājat? :)

  • -1
    Anita 19.12.2018, 17:16:18

    Tas komentārs bija domāts defaultam , bet ko tu te komentē?

  • -2
    krustmateflorence 19.12.2018, 18:43:10

    Mums miljonāriem kuri godīgi sev nopelnījuši bagātību nav ko- uztraukties.
    Bet sabiedrībai drīzāk jāuzmanās no tādiem cilvēkiem,kā šeit forumā alkoholiķe Anita un viņas pudeles brāļi kuri savos murgos ir sapinušies , un kuri kā traki suņi aprej visus , un kur vien var,visās VB-foruma tēmās.

  • -1
    Anita 19.12.2018, 19:01:01

    Kur tad bez Florences, ja Miksim neizdodas aizvainot , tad ņem talkā krustmāti kā vienu no saviem dubultniekiem.

  • -2
    Barons 19.12.2018, 19:22:39

    Anit kundz.
    Pa Florenc krustmāt nevaidzet ķert kreņķ - tur būs būt pie vain Dakter kung,ko nav nozīmet jaun ārstešan kurss.
    Bet nekas,nāks Sanitārs,prōm uz Aminazīn palāt un piešnallet pe škonk.

  • -2
    Anita 19.12.2018, 19:15:27

    Gribas cerēt, ka šī augstdzimusī persona nav VB administratora aizsardzībā, jo viņai, izskatās, ir atļauts viss, apsaukāšanās, rupjības, aizvainojumi. Neviens nemaz nedomā šo personu apturēt. Kāpēc tā? Kurš šeit visvairāk ir aizskāris citus? Vai Spītniece? Varbūt šorīt atkal snaiperis999, kurš uzrakstīja labi ja pāris komentārus un tad pazuda, maz ticams, ka pats pārstāja šeit komentēt , nu var jau būt arī tā, dzīvē viss ir iespējams. Tas tā, mazām pārdomām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: