brīvdabas estrāde

JānisDžonis | 28.06.2018, 10:36:28 | 1186

Esmu izbraukājis uz pasākumiem visas tuvējās pilsētas. Pie mums nebrauc. Nav brīvdabas estrādes. Man priekšlikums. Lemberga hūtes aizmugurē uz kalniņa izbūvēt skatītājiem sēdvietas un skatuvi uzbūvēt ar skatu uz kalna. Būtu jauki. 1. Infrastruktūras tur jau ir. 2. Vieta tāda, ka cilvēkiem lielā skaņa netraucēs. 3. Arī mūsu pilsētā brauks ar vasaras izrādēm un koncertiem. Viss atpūtas komplekss būs vienā vietā. Vai tas nebūtu jauki?

Komentāri (14)

  • 0
    Ens 28.06.2018, 11:43:21

    Forša ideja Jānim,paldies! Pieļauju,ka to īstenos tad, kad " Lemberga hūte" kļūs atkal par "Spicīte". Tas varētu būt drīz..

  • -1
    Skuja,Vilis 28.06.2018, 13:49:25

    Ir mums brīvdabas estrādes,divas gabalas,tik pie varas esošā kliķe izdarījusi tā,lai tās nebūtu izmantojamas konceriem plašai publikai.
    1.Atpūtas dārzā.
    2.Dziesmu svētku laukumā.

  • 0
    karlito 28.06.2018, 18:00:04

    Ha dārzniek,man jau arī tā gribētos kā tu raksti,bet vai tas tik drīz būs..tas gan ir jautājums...

  • 0
    Ens 28.06.2018, 19:21:04

    Pienāks laiks un būs!

  • -10
    Ventspils Kultūras centrs 29.06.2018, 13:48:09

    Labdien! Plānots, ka tuvākajā nākotnē, kad savu darbību sāks Ventspils mūzikas vidusskola ar koncertzāles funkciju, tās mazā zāle vasaras sezonā vērs vārtus ar skatu uz Lielo laukumu, kur būs īpaši ierīkotas sēdvietas māklsīgā kalna pakājē, tādējādi veidojot brīvdabas estrādi. Šobrīd brīvdabas estrādes atrodas arī Bērnu pilsētiņā un Bērnu parkā “Fantāzija” Pārventā.

  • -2
    default 30.06.2018, 23:05:39

    Un ko mēs tur? Varēsim ērģeles un flautas tikai klausīties, jeb paredzēts arī savādāks repertuārs - neakadēmiskais žanrs?

  • 0
    Inese Lude 30.06.2018, 14:20:27

    Nesaprotu, kāpēc vajadzēja likvidēt estrādi tagadējā kemingā?

  • -3
    Ens 30.06.2018, 21:48:26

    Inese Lude,tā ir lobēšana. Lobēšana ir tik smalka "shēmošana",ka daļa no Saemas deputātiem pat nenojauš,ka ir "lobēšanas" upuri.

  • -4
    krustmateflorence 30.06.2018, 14:26:17

    Cik tas izmaksās???

  • -3
    JānisDžonis 01.07.2018, 20:20:21

    Prāta vētras koncerts - atpūtas dārzā- kur paliek bērni????
    Koncerts Dziesmu svētku estrādē???!!! - Ko darīs kempinga iemītnieki??!!
    Koncerts jaunajā mūzikas skolas mazajā zālē- cik cilvēku tad tur uz tā kalniņa varēs apmesties??? Un atkal apkārtējo māju iedzīvotājiem jāklausās skaļā mūzika.
    bet kāpēc nevar otrpus Lemberga hūtei uztaisīt lielu un modernu estrādi? Tur nevienam netraucēti mūzika un balles var notikt kaut katru nakti. Un izmaksas tur nemaz tik lielas neiznāktu, jo tur jau ir visas infrastruktūras. Un arī visiem sporta pasākumiem organizatoriem būtu jauka vieta uzstāties, nevis jākāpj uz kādiem sameistarotiem podestiem.

  • 0
    Inese Lude 03.07.2018, 19:26:03

    Kad mēs dzīvojām Poruka 1, tad pa logu klausījāmies Paula (tiešām arī bija Atpūtas dārzā) koncertus! Bet citreiz jau arī bija koncerti un balles ne mūsu gaumē jāklausās.

  • -3
    Arnis Junge 02.07.2018, 09:44:33

    Nezinu - man jau šķiet, ka mūsdienās tādas brīvdabas estrādes neatmaksājas un īsti nav vajadzīgas. Mūsu vide un vēlmes ir tik mainīgas, ka tagad nav problēmas uzstādīt mobilo estrādi kur vien sirds vēlas.

  • 0
    KRX 02.07.2018, 15:00:25

    Es vienmēr domāju - priekš kam tiek turēta lielā estrāde kempingā!? Priekš viena ārprātīga rauta jūlijā?! Muļķīgi....
    Dienas koncertus, muzikālās izrādes utml. tur noteikti varētu organizēt. Gan jau tie vācu/ziedru/somu utt pensionāri tikai priecāsies par papildu izklaidi pie pašām treilera durvīm.

  • -2
    keda 02.07.2018, 16:03:46

    Tur arī kaut kādi uzņēmumu pasākumi notiek, tad tā estrāde arī noder. Piemērma, transporta pārvadātāji rīkoja sporta spēles, vēl kaut kas ir bijis. Tā pa lielam lielas jēgas gan nav no estrādes un, ja vajadzēs kaut ko paplašināt, šī gan jau aizies pirmā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: