ekskursija

MartaK. | 10.02.2018, 17:56:44 | 1716

Sveicināti! Vēlējos dzirdēt jūsu viedokli - vai tiešām tā tagad ir norma - piedāvāt bērnam (8. klase) ekskursiju pa 80 euro uz Igauniju?? 80 eiro!!Bērns izmisumā, attiecības jūk.. domāju, ka šī nav vienīgā ģimene, kurai nākas secināt, ka šādas naudas, uz šo momentu vienkārši nav. Pat prāmis uz Zviedriju visiem kopā iznāk lētāk. Protams, jūs teiksiet - nav problēmu nebraukt, bet, manuprāt, šāda dalīšana bagātajos/nabagajos ir vienkārši nepieņemama, Latvijā tāpat ir daudz skaistu vietu par daudz mazākām naudām, kur aizbraukt draudzīgi visiem kopā, nevis tikai izredzētajiem.

Komentāri (14)

 • 0
  MartaK. Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Runa konkrēti ir par 2.pamatskolu.

 • -1
  Pilsēta Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kāpēc ēst kūkas ja ir kartupeļi.

 • 0
  Diāna Kalniņa Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Cik dienas , kas ietilpst ?

 • 0
  Valdis Valdis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  80 eiras normālam cilvēkam nemētājas pa kabatām! senāk par 80LV varēja uz 5 dienām uz Slovākiju aizbraukt, tagad tie autobusi laikam iet ar raķešu degvielu.

 • -9
  trem Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja tu nevari uzkrāt liekus 80 euro, tad tu neesi normāls cilvēks. Padomā ko dari ar savu dzīvi, kādu darbu strādā un vai nevajag kaut ko mainīt. Brilles vien izmaksā 50 euro mūsdienās + ārsta apmeklējums. Visa dzīve nav paredzama un tev jārēķinās, ka var notikt dajebkas. Saplīst auto, saplīst ledusskapis. Jāpērk apavi,drēbes un t.t. Ja dzīvo no algas līdz algai, tad man ir žēl to cilvēku. Viss gan ir pašu rokās - jāiet mācīties un jākonkurē darba tirgū nevis jāsēž ar 9.klasēm internetā un jālamā, ka valsts pie visa vainīga. Tie, kuri cīnās, tiem ir ne tikai 80 lieki euro, bet gadu laikā uzkrāti tūkstoši.

 • -2
  gunča Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Lieki 80 eiro var būt tikai tam,kas nepelna,bet vienkārši saņem.

 • 0
  Lilita Vorobjova Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Man ar autobusu - Tartu- Elva - Kallaste - Otepe un atpakaļ, ar naksņošanu izmaksāja tikai 28 EIRO. Nu, protams, kabatas nauda ir katra paša darīšana. tā lūk!!! Jā un + vēl gids.

 • 0
  karlito Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Skumji,pat traģiski,ka bērnam jācieš,jo viņa vecāki nevar to atļauties..Šeit akmens metāms to vecāku vidū,kuri to ekskursiju izvēlējās,nepadomājot vai visi to var atļauties.Zinu,kā tas notiek...

 • -13
  japanipis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Man jautājums Martai K. Mūsu klasē tāda mamma nav tas pirmkārt. Otrkārt, zīmītes ar jautājumu sk. iedeva oktobrī, kas piekrita tas parakstījās . Treškārt, 10 eiro mēnesī līdz maija beigām tas ir daudz- smieklīgi ja kāds to bērnam nevar atļauties. Ceturtkārt, summa ietilpst AHA apmeklējums, gulēšana, brokastis, kino, un vēl ekskursijas. Vajag nākt uz vecāku sapulcēm nevis kakāt forumā. Tētis , kura bērns brauks un esmu priecīgs par šādu iespēju.

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Klases vecākus kāds identificē pēc nikiem forumā? Jaunums :) Par pārējo gan var piekrist.

 • -5
  gunča Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pilsētas ar rītdienu pašvaldība varētu organizēt tādas ekskursijas par pilsētas budžeta līdzekļiem,nevis algot parazitējošus nevajadzīgus elementus nevajadzīgās iestādēs.

 • -1
  MartaK. Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Es neminēju, ka esmu kāda bērna māte, bet gan pietuvinātā persona..Protams, neieslīgšu sīkākās detaļās, bet 80 eiro līdz maijam nozīmē 20 eiro mēnesī un tas tiešām nav nekas traks, bet šādu faktu konkrētā persona (ne bērns) gan noklusēja.. tādējādi sapratām, ka summa ir jāsamaksā uzreiz, kas tiešām nebūtu pa maciņam. Paldies par viedokļiem un slēdzam tēmu! :)

 • 0
  Mēs vērojam! Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Braucam...!

 • -1
  calitis Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jā, mans bērns jau ar par šo ekskursiju zināja stāstīt pagājušā gada oktobrī un naudiņa, ja vēlas braukt, katru mēnesi pa 10 eiro jāiemaksā! Nu, protams, ja katru mēnesi nav maksāts, vai arī pēdējā brīdī ir izlemts, ka bērns grib doties tādā ekskursijā, tad nākas šķirties no lielākas summiņas uzreiz.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: