Vai kāds pārdod mazu šinšilu?

Karry | 12.10.2017, 11:27:55 | 574

Vai kāds pārdod mazu šinšilu? Gribu bērnam nopirkt.

Komentāri (7)

  • -1
    keda 12.10.2017, 12:18:09

    Zoo veikals noteikti pārdod un pat neprasa vai bērnam pērk, ne bērnam...

  • 0
    reku 12.10.2017, 12:38:47

    Pirkt jau var,ja naudu nav kur likt.Vien jāatceras,ka dzīva radība nav spēļmantiņa bērnam.Un tiem zvēriņiem esot diezgan smalka aprūpēšana vajadzīga,tamdēļ labāk papriekšu aiziet uz bibliotēku un papētīt grāmatas par tādām lietām.Jebšu internetā palasīties.
    Un vispār-kamdēļ turēt vienu pašu šinšillu?Ar ādiņām varot smuki nopelnīt,vajag iegādāties vairumā!

  • -1
    Karry 12.10.2017, 19:28:47

    1. Runājot par kažociņu. Priekš kažoka vajag aptuveni 160 gabalu. Un ja zināt, tad izaudzētiem būros šinšillas ķažoks daudz sliktāks pēc kvalitātes nekā savvaļas dzīvnieciņiem. Nav jēgas tērēt tik daudz naudas uz sliktu kvalitāti.
    2. Nepatīk tie vecāki, kuri domā ka nopirkot bērnam dzīvnieku jāatstāj pilnīgi bērna uzraudzībā. Un protams, bērns netīrīs būri ja tas notiek piespiedu kārtā.
    3. Es esmu ilgus gadus nostrādājusi zooveikalā un ļoti labi zinu kā kopt mazo kamoliņu.
    Ventspils veikalos nav šinšilas, tāpec es arī prasu par to varbūt kāds zina kurš pārdod mazu jaunu dzīvnieciņu.

  • 0
    šašliks 12.10.2017, 19:54:19

    Par 2. punktu - daļēji nepiekrītu. Neatstāt pilnā bērna uzraudzībā var tad, ja dzīvnieks nopirkts kā "dāvana", respektīvi - bērns to nav prasījis. Savukārt, ja bērns IR to prasījis, tad visa atbildība jāuzņemas tieši viņam, arī ar būra tīrīšanu piespiedu kārtā.

  • -1
    Nif nifs 13.10.2017, 22:30:56

    Man gan šķiet, to lēmumu, kādi kuram pienākumi, pieņem ģimenē un tur nav kam nepiekrist. Katrs savu bērnu audzina pēc savas izpratnes.
    Lai tev veicas atrast to, ko meklē!

  • -1
    Novadnieks 12.10.2017, 21:04:36

    Karry,tad jau to šinšilu arī tev vajadzēs vest uz nakts patversmi.Vispār iegādājies labāk kādu stulbu un bagātu veci.Viņš tev aizvietos gan aukli bērnam,gan šinšilu.Varbūt arī kādreiz blakām pagulēs.
    Bet ja pa nopietnam,tad dzīvnieks nav spēļmantiņa.

  • -1
    Anita 13.10.2017, 07:36:20

    Rotaļlietu veikalā, lūdzu.Kas tā par tādu modi bērnam pirkt dzīvnieciņus rotaļlietu vietā ???

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: