Šmiga

Аnita | 24.03.2016, 22:17:25 | 2805

Varbūt kāds var kaut ko piedāvāt par saprātīgām cenām? Izskatīšu visus piedāvājumus.
kazimirs946@inbox.lv

Komentāri (24)

  • -9
    Dzērvene 25.03.2016, 00:27:56

    Veikalā pērc kādu gribi:D
    Manuprāt hektors ir tautā iemīlēts strebjamais par saprātīgām naudām.

  • 0
    Аnita 25.03.2016, 03:37:34

    tiešām??? nebiju iedomājies, ka veikalā arī pārdod alko!!!!!!!!!!

  • 0
    reku 25.03.2016, 06:02:13

    Pašam vajag brūvēt!
    Ja nav mācēšanas vai iespējas uztaisīt pašam aparātu,ir pilns internets ar piedāvājumiem.Ieguldītie līdzekļi ātri vien atmaksāsies.
    Veikalā pirkt ir neprāts,nav vērts maksāt tādu naudu par mantu,ko pats var saražot daudzreiz lētāk.
    http://kandža.lv/33-sakums/

  • -10
    Novadnieks 25.03.2016, 06:28:17

    Tāda aizdomīga liekās tā autora vēlēšanās padiskutāt par šo tēmu.Nu neizdosies izkaust tās"točkas".Ieslēdz smadzenes,Kazimir.

  • -8
    Dzērvene 25.03.2016, 08:11:50

    Nē,nu beidz es tiešām domāju,ka nezini,ka katrā pārtikas bode ir kas dabūjams.
    Bet vispar jau ja kādam vajag lētu žļoru,tad visas točkas ir daudz maz zināmas.Info tā teikt ceļo no mutes mutē.
    Bet vispar dzert nezināmas izcelsmes sūdus var nu diktam kaitet jūsu veselībai.
    Un ''reku''nu nevisiem ir vēlēšanās un gribēšana darboties ar kandžas aparātiem.
    Un manuprāt tie kas dzen savām vajadzībām,dzīšanas procesā tā pieļurbājas,ka dzīšanas nobeigums paliek pašplūsmā.

  • 0
    No malas 25.03.2016, 09:00:55

    Dzērvenei.
    Atļaušos iebilst.
    Pirmkārt,vajag zināt cilvēku,no kura pērc.Vislabāk,ja redzi,ka pārdevējs pats arī iebauda savu ražojumu.Nevis tā,kā bija senākos laikos,kad Pils ielā čigāņi tirgoja paštaisīto,bet uz galda šiem bija valsts šnabis.
    Un,dzenot savām vajadzībām,nevajag ik pa brīdim noprovēt,priekš tam ir spirtometrs,lai zinātu,kad process jāpārtrauc.Kad viss beidzies un uzpariktes nokoptas,tad var ņemt iekšā pilnu muti un vēl drusciņ.

  • -8
    Аnita 26.03.2016, 04:39:18

    novadniekam
    Neviens tavu slimo, pāķisko viedokli te nejautāja. Labi bez tevis zinu kas un kā notiek! Un vispār jautājums nebija par točkām un to ļergu, pa tādām nestaigāju...
    Jautājums bija: NO KURA var nopirkt alko (ja kādam kkas lieks mētājas) pēc plkst. 22:00!!!
    Jautājums vairs nav aktuāls. Paldies par uzmanību!

  • -6
    Novadnieks 26.03.2016, 06:18:18

    Kazimiram.
    Pats tu esi pāķis,ja jau dzīvo Ventspilī.Atraduši te baigo pilsētu,Viens smirdīgs un pretīgs nostūris Latvijas teritorijā.

  • -1
    Ilga 26.03.2016, 21:37:41

    Novadniekunks,es ļot atvainojas,bet tas ko jūs runa tas i apsurds kaunieties!Es bij daudz labakas domas par jums bet tagac jūs parādij sāv īsto dāb aizvainojot venktspilnieks.Es piedzīm venktspili un vis mīž te es nodzīvojus un novergojus krievam un te daudz tād penzionār palikuš kas sava laika,padom laika cēl mūs pilset,mājs,tilkts,ost un gāj uz komunīzm, jūs būt kaunejušies, man izlasot to jūs sacito, ka venktspils smird pilnig asars saskrēj acis.kauns.JŪS NOžĒLOJAMS CILVĒKS ESIET un ar saviem izteicieniem parād tikai to ka pats dzīve neko neesiet sasniedzs. KAUNS jums visa Galiņciem vārda es to uzdrošinas pateikt! AKDIES man pilnig rociņš trīc!!! :-(((
    Sarūktinata Ilgastante no Miķeļielas..............................................

  • 0
    Ilga 26.03.2016, 21:39:13

    vis mūž...

  • -6
    Novadnieks 27.03.2016, 07:07:25

    Ilgai.
    Nevienu normālu cilvēku es nebiju domājis aizvainot.Nevajag sarūktināties par niekiem.Viena no manām dzīves vietām ir Ventspilī,netālu no tevis,otrpus dzelsceļa(Zāžciems),tā kā zinu ko rakstu.Jūties aizvainota vai nē,bet nekāda paradīze tā Ventspils nav.

  • -1
    Ilga 27.03.2016, 08:05:40

    Es nezin pa kād Žāģciem Jūs tur runājiet un tas faktisk vairs nav svarīg jo vis i pateikts,bet pats fakts un tie nav niek ka Jūs sak,šie vārd bij man kā dadzs sirsniņa,jo mums ir tik brīničķig pilset uzcelt par ko ir parūpejies mūs mīlotais Vadons Aivars Lembergs,visur puķs uz katr stūr roks kājs viņam jabučo PIENINEKL JAUZCEĻ CENKTRA!, kas Jums vel nepatīk? Tūliņ narcijs ziedes,tulps, begonijs,hrezentēms un būs tik pasakain,bērniņ skraidis un smiesies,jauno strūklak drīz atvērs un koncertzāl!
    Jūs esiet auksts cilveks bez dvēsels. Tā ir ta Sātan paaudz, neskolot un neizglītot tig zin ar mašinam gonkot pa naktim,pīpot un sēmens graust. Un vispār pareiz būs dzelzceļš nevis taka Jūs rakst,un ja tā grūt izrunat tad sakiet vienkāršak - SLIEDS.
    Kād jauna paaudz tagad nāk,neizglītot, turklat govs mēs kopa neesam ganijuš lai Jūs mani, vecak cilvek uzrunat uz TU!!!
    Kaunieties!

  • -5
    Novadnieks 27.03.2016, 10:27:27

    Ilgai.
    Ej ellē ar visu savu vadoni.Komunisma cēlāja hrenova.

  • -4
    Ilga 27.03.2016, 11:31:34

    Pievaldiet muti jaunaiscilvek!!! Jūs kadreiz ari būsit vecs.Bīstieties Dieva!!!!!

  • -3
    Novadnieks 27.03.2016, 14:17:22

    Ilgai.
    Ko tu ,komunisma cēlāja,no dievišķām lietām saproti.Kaut kāda ļemburgaina žogu vāvere mani te ar dievu baidīs.Vai tik neesi komjaunatnē un kompartijā arī bijusi?

  • 0
    agate 27.03.2016, 16:54:29

    Ilga kaut kādā kantorī vēl tagad ir pie šprices,ne par velti kādreiz komjaunatnē un kompartijā bij pirmā siev!

  • -3
    Novadnieks 27.03.2016, 17:00:52

    Varbūt,ka čekas maisos arī pa to Ilgu kaut ko varētu atrast?

  • -1
    agate 27.03.2016, 17:04:15

    novadniekam- nešaubos,ka varētu atrast gan!

  • -9
    Victor Def 27.03.2016, 17:46:18

    Lauķi, kā tu runā ar vecākiem cilvēkiem?
    Njā, sākumā ja tas bija vairāk kā prikols, kad ar tevi te lecos, tad tgd skaidri redzu, ka tev nav pilns rubulis. Un tāds dzīvo man tieši kaimiņos. Fuj :/

  • -2
    Novadnieks 27.03.2016, 20:14:29

    Victor Def.
    Kaimiņ,nelien,kur nevajag.Uz tevi tas neattiecas.Un ko tu te visu laiku lauķojies.Esmu tāds pats pilsētnieks kā tu.Ar tiem pilniem rubuļiem man viss ir kārtībā,pārskaiti labāk savas atlikušās kapeikas.Lecies viņš te esot.Neatbilstošu savam vecumam muļķīgu uzvedību tu rādīji,nevis lecies.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: