piegulošā teritorija
Kam jāapkaro žurkas un jāaizber lielās izraktās alas piegulošās teritorijas zālienā? Ar to domāta arī aizbēršana ar melnzemi. Vēlos skaidrojumu
Vējš 1.54 m/s
Kam jāapkaro žurkas un jāaizber lielās izraktās alas piegulošās teritorijas zālienā? Ar to domāta arī aizbēršana ar melnzemi. Vēlos skaidrojumu
Komentāri (5)
Labdien, paldies par atbildi, bet runa iet par īpašumam piegulošo teritoriju no žoga lidz gājēju ietvei, kur ir izveidojušās dziļas bedres. Zāli pļaujam, sniegu tīram, atkritumus vācam, bet labiekārtošana, šajā gadījumā darbs ar lāpstu bez atļaujas ....? Un vai vajadzības gadījumā līdzeklis grauzēju apkarošanai jāiegādājas iedzīvotājiem? kUR SAISTOŠAJOS NOTEIKUMOS IR RAKSTĪTS, ka tas jādara īpašniekam. Būsim priecīgi ja atgādināsiet. Paldies.
Grauzēji parasti uzturas vietās, kur pieejama barības bāze, piemēram, kompostu kaudzēs, bioloģiskajos atkritumos vai līdzīgās teritorijās. Šobrīd mūsu rīcībā nav informācijas par konkrētām pašvaldības teritorijām, kur būtu novērojama pastāvīga grauzēju klātbūtne. Kā katru gadu, arī šobrīd redzami kurmju rakumi parkos un skvēros; šie rakumi parasti tiek izlīdzināti zāles pļaušanas sezonā un pamazām pazūd.
Privātās teritorijās īpašnieki vai valdītāji aicināti izmantot veikalos pieejamos speciālos līdzekļus grauzēju apkarošanai vai vērsties pie specializētajiem dienestiem, kas nodrošina šādus pakalpojumus.
Šork kadreiz dzīvajas pa korm alem,tas ties,bet tos kormkaušs tokš nostums,ka pierme reiz pļaus zāl.Viņems i raider,ar tiem vārs nolīdzant.
Ta rekur saules 112 mājā no augšām met ne tikai petardes,bet kaijas baro cik tik lien. Vai barotājam tas interesē - nē tak, ne jau zem viņa logiem smird un grauzēji uzrodas
Tur vaig kārtig medig kaķ,kas tos šorks izķērs.Ne katrs kaķs ar viņems grib ielaistes.