atkritumu apsaimniekošana - šausmīgs troksnis

Katrina | 08.09.2016, 16:59:44 | 1944

Diezgan smieklīgi liekas par ko tādu sūdzēties, bet katru rītu tieku pamodināta 5:00 ar to, ka pie logiem tiek savākti atkritumi no konteineriem.
Vai to nevar bez specefektiem un pīkstošām skaņām darīt? Vai arī desmitos vakarā? Tā nu ir sanācais, ka tieši zem logiem ir atkritumu sētiņa, ar vairākiem konteineriem.

Komentāri (22)

  • -4
    Māris B. 09.09.2016, 08:28:19

    Jā, mēs arī dzirdam šo troksni. Lai arī tas nav ilgstoši, tomēr pietiekami, lai pamostos. Varbūt tiešām šo procedūru var pārlikt uz vakaru?

  • -4
    Dee 09.09.2016, 15:03:37

    Tieši to pašu padomāju šorīt, kad 6.15 tiku pamodināta no šausmīgas grabēšanas, savācot atkritumu konteinerus Lielajā prospekta 18. Par aizmigšanu var aizmirst, ja pēc pusstundas vienalga jāceļas. Varbūt tiešām tos konteinerus tomēr varētu sākt vākt mazliet vēlāk?

  • -4
    karlito 09.09.2016, 19:17:45

    Piekrītu par visiem 100% !Var taču tos atkritumus gan pēc plkst 8 no rīta gan vakarā savākt..kāpēc cilvēkiem naktsmiers jātraucē? Vismaz ieeļļojuši tos konteinera iekrāvēju būtu..

  • -2
    žurka 09.09.2016, 19:41:52

    Jā, tas čīkstošais atkritumu izvedējs ir dzirdams ne tikai sētā, bet vismaz kilometra rādiusā.

  • -1
    Nezināmā 11.09.2016, 16:16:38

    Un ja izvedīs pēc 8:00, tad atkal būs jāčīkst, ka traucē doties uz darbu utt, atkritumu izvedēji aizņem izbraucamo ceļu utt:) Tāpēc jau tik agri ved, lai netraucētu iedzīvotājiem doties savās gaitās.
    Un par desmitiem vakarā - atkal būs forumā jāraud, neļaus bērniem gulēt, pašiem gulēt....Neizvedīs taču tik ātri visur.
    Man gan liekas, ka šobrīd izvešanas laikam nav ne vaina. Un jā, es arī esmu neskaitāmas reizes pamodusies, kad logs ir bijis atvērts, bet nav ienākusi doma par to sūdzēties, vienkārši guļu tālāk vai aiztaisu logu, man tas viss tā netraucē......neesmu tik jūtīga:D

  • -1
    DaceDucite 11.09.2016, 21:45:34

    trauce tarifs.betsavadak ok.jasamazina vismaz uz pusi viennozimigi.piedavaju balsot es par

  • -1
    Dominiks 12.09.2016, 11:14:34

    Tieši tā.Vakaros traucēs tiem,kas jau aizgājuši gulēt,no rīta tiem,kas vēl guļ un vēlāk tiem ,kas pēc naktsmaiņas.Nekad nebūs labi.Mums vel ielas tīrāmā mašīna brauc agri no rīta un pirms tam atkritumu vedējs,bet pierasts.Tāds ir viņu darbs!Paldies, arī par to!

  • -1
    vai man dieniņ!!! 12.09.2016, 13:10:22

    varbūt vajag aiztaisīt logus ciet?
    varbūt vēl pieprasīs kaijām, lai tās neķērc plkst.6.00 ?

  • -4
    Rasma 12.09.2016, 17:07:27

    Jā arī mana ģimene agri no rīta dzird šo trādirīdu :D Labākais laiks atkritumu izvešanai ir ap 15.00 pa dienu. Pagalmi ir tukši no mašīnām, kas grribējis pa sētu izspēlējies, izdzīvojies. Vistukšākais laiks. KOMUNĀLIE! Ieklausieties viedokļos!

  • -2
    Ventspils labiekārtošanas kombināts 14.09.2016, 09:41:42

    Atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu Ventspils pilsētā sniedz PSIA Ventspils labiekārtošanas kombināts. Atkritumu izvešana pilsētā tiek veikta katru dienu atbilstoši iepriekš atrunātiem atkritumu izvešanas grafikiem.
    Atkritumu izvešanas grafiks un izvešanas laiks atkarīgs no apkalpojamo klientu skaita attiecīgajā nedēļas dienā. No daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmiem atkritumu izvešana pārsvarā tiek veikta rītos, lai konteineru novietnes pēc atkritumu izvešanas varētu savlaicīgi sakopt un iedzīvotājiem būtu nodrošināta iespēja atkritumus ievietot konteineros visas dienas garumā.
    Lai atkritumu izvešana iedzīvotājiem turpmāk nesagādātu neērtības , PSIA Ventspils labiekārtošanas kombināts izvērtē iespējas veikt izmaiņas atkritumu izvešanas maršrutos.
    Pateicamies iedzīvotājiem par paustajiem viedokļiem!
    Sīkāku informāciju par PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts " sniegtajiem pakalpojumiem varat uzzināt, zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā vai apmeklējot mūsu mājas lapu - www.vlk.lv.

  • -2
    šašliks 14.09.2016, 11:06:42

    Iedomājos, kā stāv vīrs pie konteinera, un "ievieto" atkritumus konteinerā "visas dienas garumā".

  • -1
    Anna 14.09.2016, 11:03:32

    Vecajā Eiropā tā ir norma vākt atkritumus vēlā vakara stundā, tā lai līdz rīta cēlienam viss tīrs. Ja atkritumu mašīnas sāks braukt pa dienu, būs atkal bļāviens, ka tās bremzē satiksmi.
    Ja godīgi - man arī tieši zem logiem piebrauc tā mašīna un ar visiem specefektiem darbojas, tomēr es uzskatu, ka tā labāk, nekā tā mašīna brauktu laikā, kad man jāsteidzas uz darbu un jāpaspēj bērnus uz skolām izvadāt.
    Un arī atkritumu izvedējiem ir vieglāk, raitāk strādāt, kad pilsēta ir mierā un nedz cilvēki vazājas, nedz mašīnas visur.
    Pietiek, ka ielas tīrītāji - lielie monstri lēnā gaidā brauc, sūc ielas maliņas 8 no rīta, kad satiksme ir visintensīvākā un visi kā viens steidzas uz darbu.

  • -3
    žurka 14.09.2016, 13:44:14

    To Ventspils labiekārtošanas kombināts

    Paldies par viedokli un pretimnākšanu. Nezinu, kas ar to mašīnu ir, bet čīkst graujoši. Un mosties ar to katru dienu laika posmā no rītā 4:00-5:30 ir nedaudz apgrūtinoši.

    To Anna
    Neba nu visu dienu bērnus ved uz skolu, tie ir noteikti laiki, kad ir pīķa stundas: no 07:50-08:20, no 11:50-13:00 un no 17:00-17:30. Viss, pārējā laikā nav nekā neizbraucama.

    Interesanti, par ko man mīnusu kāds ielika? Par fakta konstatēšanu? :P

  • -1
    Gunārs Pētersons 14.09.2016, 13:49:29

    Viss ir labi. Neko mainīt nevajag! Ziemā un rudenī logus taču turēsiet ciet.

  • -3
    Kakadū 14.09.2016, 18:39:17

    Oi, mani arī besī ārā tā trokšņainā atkritumu savākšana. Nu kāpēc man sešos no rīta ir jāmostas? Bieži vien aizmigt vairs neizdodas. Pie mūsu mājas arī vienu brīdi brauca tas graujoši čīkstošais atkritumu savācējs, bet nu paldies dievam tas ir aizmainīts uz citurieni. Nebija slikta Minnas ideja tos atkritumus vākt ap trijiem, četriem dienā. Es par to!

  • -3
    Puaro 14.09.2016, 22:50:13

    mošk visus šos bļāvējus pielikt pie atkritumu izvešanas?man vairāk tracina pīpmaņi uz balkoniem

  • 0
    žurka 16.09.2016, 08:18:46

    To Ventspils labiekārtošanas kombināts

    Paldies, ka uzklausījāt. Jau otro dienu brauc normāls atkritumu izvedējs, vairs nečīkst. Un nododiet lielu paldies cilvēkiem, kas tur strādā un rūpējas par pilsētas tīrību.

  • -4
    Katrina 07.10.2016, 08:52:50

    Nesaprotu, kādēļ gar maniem logiem, Pētera ielā, pie Bērnu pilsētiņas, vēl joprojām 5:00 brauc tā čīkstošā mašīna un mētā atkritumu tvertnes. Pēc diskusijas spriežot, vajadzēja būt izmaiņām, bet nekas nav mainījies. Ārprātīgs troksnis, nevaru izturēt, traucēts miegs un līdz ar to arī pati diena nekāda.

  • 0
    Gunārs Pētersons 08.10.2016, 01:35:05

    Mums gan viss mierīgi. Nevienu rītu neesam pamodušies agrāk dēļ atkritumu vedējiem.

  • 0
    Ventspils labiekārtošanas kombināts 12.10.2016, 12:18:36

    Pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" informē, ka ir izvērtēti atkritumu izvešanas maršruti un veiktas izmaiņas tajos, nodrošinot, ka, sākot ar š.g. 11. oktobri, atkritumu izvešana no daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmiem netiek uzsākta ātrāk kā plkst. 6:00 no rīta.

    Pateicamies iedzīvotājiem par iesaistīšanos atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzlabošanā!

    Sīkāku informāciju par PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts " sniegtajiem pakalpojumiem varat uzzināt, zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā vai apmeklējot mūsu mājas lapu - www.vlk.lv .

  • 0
    Ena 13.10.2016, 00:59:56

    Mums gan ved par velti un ne agrāk par 7 no rīta, un pie trafikiem visi ir pieraduši ha ha ha

  • 0
    Novadnieks 13.10.2016, 05:52:14

    Šeit,Latvijā par velti pat nosprāgt nevar,jo ir mums tādi grupējumi,kuri par to vien tik domā,kā no nabaga cilvēka vēl kaut ko nokāst.
    Lielākai daļai vēlētāju ir ar dziļu nopūtu izdvesta frāze-ko var darīt,ja tie likumi ir tādi.(?)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: