Ētmanītis!

Hūtis | 07.05.2023, 12:58:50 | 3840

Jautājums kur skatās PVD un kafejnīcas ērmanītis īpašnieki! Vai galvenajam pavāram nav jāveic pasniegtā ēdiena kvalitātes kontrole? Vai tiešām ir sasniegts jau bezkaunības kalngals?
Kā var zupā ielikt desu, kurai vispār nav novilkts plastmasas apvalks? Es nerunāju par dabīgo zarnas apvalku, bet konkrētu plastmasas apvalku, kas ir jānoņem! Tad ir jautājums cik daudz cilvēku ir jau apēduši ēdienu ar plastmasu. Un tas nebija tikai atsevišķiem gabaliem bet gan visai partijai, arī smalki rīvētiem gabaliem. To pavārs nevar nepamanīt gatavojot!! Nu nav citu variantu kā paņemt to porciju un aizvest parādīt PVD, jo ir vienkārši neēdams. Un nav arī pirmais nepatīkamais gadījums. Bērns ēdot zupu uzkoda uz kaula gabala un nolauza zobam gabalu. Vai tiešām zupās ir jāatstāj kaulu gabali, kur praktiski no gaļas nebija ne smakas!
Nīdētāji, kas saka ka vajag tāpēc ēst mājās, var paklusēt. Tāpēc ir kafejnīcas, kur labi paēst, bet ērmanitis ir zem katras kritikas!

Komentāri (31)

  • -9
    Hūtis 07.05.2023, 13:02:55

    Gribētu pavāra vārdu un uzvārdu studijā, jo viņai ir jānes atbildība par pasniegto ēdienu un tā kvalitāti. Ventspils ir maza, gan jau visiem tas ir zināms. Ir gan video gan foto, raksti, parādīšu meistardarbu.

  • 0
    Heinrich 07.05.2023, 13:12:49

    Štrunts par kauliem zupā,vēl jo vairāk,ka tikai bērnam tas trāpījās.
    Bet plastmasas desādām gan tur nevajadzētu būt.Vienīgais vainu mīkstinošais apstāklis pavāram varētu būt,ja tas būtu krietnāk baudījis stingros dzērienus,jo tad katram var misēties.Skaidrā prātā tas nebūtu pieļaujams.

  • -4
    Persona 07.05.2023, 15:14:21

    Par plēvi no desas, ok. Pavāra vaina.
    Ļauj minēt? Tev atgrieza naudu, bet tik un tā žulti vajag izgāzt, ne?
    Paldies Dievam, ka tu savā darbā akurāti un bez kļūdām strādā!
    Un tas, ka buljonu vāra no kauliem ir tikai apsveicami, nevis no Knorr sauso buljonu.
    Es Ērmanīti apmeklēju ļoti bieži un vienmēr ir bijis labi un garšīgi. Tas, ka tev patrāpījās, nenozīmē ka tā ir ikdiena.
    Neesi bijis trakākās iestādēs.
    Un gribu painformēt, ka tādi "vecākie pavāri" nav. Katrs dara savu darbu.

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 07.05.2023, 15:45:57

    Kukurūz kundz.
    Gribet Jums opponet,aiz tō,ka tād galven Pavar ir gan.Tig sauc viņ pa Šeff Pavar.Ekš kater lielak Restoracij tād ir.Pa Ērmanit ne ko nemācet teikt,ne slikt ne lab.Man Muiž Ķēķ Madam cep,vār un šmore makten fein,man smeķķe,aiz tō uz lepn Krōg iet tig tad,ka aizbrauc uz Vāczem,le zinat.

  • -12
    Hūtis 07.05.2023, 16:02:26

    Sūds ar to naudu, nejau naudā ir runa! Runa ir par to, ka šī nav pirmā reize, un nekas nemainās. Nevis žulti izgāzt bet informēt sabiedrību, jo porciju neēd es viens, bet gan arī citi cilvēki!

  • -3
    Persona 07.05.2023, 17:14:02

    Katrs izvēlamies, kur iet ēst...
    Esmu bijis citur 1. reizi, nepatika un vairs tur neeju. Bet es neinformēju, jo ir klienti, kam tur patīk

  • -14
    Hūtis 07.05.2023, 17:50:24

    Tu toč esi de6īls, līdz tavam līmenim nenokritīšu. Atkārtoju pēdējo reizi, tas ir ēdiens ko ēd visi, ne tikai pieaugušie, bet arī mazi bērni, un par to klusēt un un nerunāt ir pilnīgākā bezatbildība pret citiem cilvēkiem. “Galvenais lai mani tas neskar vairs, es tur neiešu ēst, par pārējiem cilvēkiem nospļauties, lai jau viņi ēd plastmasu un citus sūdus”. Tas parāda jau Tavu ētikas līmeni. Vai tik pats neesi ieinteresētā persona tur tātad.

  • -3
    Persona 07.05.2023, 18:19:07

    Man liekas, ka tev kaut kas īsti nav kārtībā.
    Darbiniekam pateici?
    Naudu atdeva?
    Zupa tika izņemta no pārdošanas!
    Ko tu te kasies?
    Izej laukā, svaigu gaisu paelpo un apēd kādu ābolu labākai dienai

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 07.05.2023, 17:29:00

    Mums visiem iekšā ir padomju kultūra ! Amerikā pārsvarā ēd ne mājās , jo tur nav bijis CCCP, un tur ir kvalitāte! Neiet runa par hamburgeriem! Tā ir visā normalā pasaulē , kur nav bijis CCCP zābaks !

  • -10
    cilda 07.05.2023, 18:26:57

    Paldies, ka painformēji,lai citi uzmanās. Tādu vienaldzīgo, ka tik mani neskar, ir pietiekami daudz, tāpēc jau esam, kur esam.

  • -2
    Tā nu ir 07.05.2023, 19:40:47

    ...a kur Ventspilī vispār atrodas kafejnīca " ĒTMANĪTIS???!!!" :):):):):):):):)

  • -2
    Tā nu ir 07.05.2023, 19:45:27

    A ja nopietni, tad problēmu vajag risināt UZ VIETAS,UZREIZ, t.i.kā saka, neatejot no kases...

  • -13
    Hūtis 07.05.2023, 20:28:52

    A ja nopietni, tad dzīvē protams vienmēr viss ir tā: viens cilvēks aiziet uz vietas un pasaka, neviens par to neuzzin, un šie turpina savu ierasto taciņu, jo neviens jau par to neuzzinās.
    Runa ir par to, ka tur ēd arī citi cilvēki, un lai vai kā, šitādu vienaldzīgu attieksmi pret publisko ēdināšanu nevar pieļaut.

  • -9
    Hūtis 07.05.2023, 20:29:29

    Lūk video: https://failiem.lv/u/5dctyptb6

  • -4
    Barons (Freiherr von ...) 07.05.2023, 20:51:57

    Hūt kung.
    Ne vaidzej taisit tād Gvalt aber špļaut tō Celafān uz Grīd.Le viņ Uzkōpej nāk un savāķ,le zinat.

  • -3
    Saulesstariņš 08.05.2023, 20:46:07

    Kā var tā pazemot kafeinicu, "Ērmanitī," esmu patstavigais klients, bieži eju tur ēst, vienmēr garšīgi kā mājās. Meitenes skrien kā skudriņas , nu gadījās šoreiz ķibele, neievēroja desai plēvi, darbiniekiem ir liela slodze - vienā steigā viss, jo pusdienlaikā tur lielas rindas, ka pat aiz durvīm stāv cilvēki, ko tad visi nākat uz Ērmanīti, ja tik slikta vieta? Esmu bijusi citur kur vispār nav rindas, daži cilvēki tik apgrozas pusdienlaikā...tādās vietās tiešām tādas ķibeles nenotiek, tur neviens uz ātro nestrādā, tad varbūt ejiet uz tādām vietām? Normāli un saprotoši cilvēki nepazemo internetā, bet pasaka acīs, esmu daudzreiz tur ēdusi saļanku un plēves nav bijušas, nevajag rakstīt, lai kādu vēl brīdinātu, kas šoreiz gadījās.

  • -3
    venēcija 08.05.2023, 21:44:27

    Ērmanītis ir brīnišķīga kafējnīca,ne pa velti viņa ir tik ļoti iecienīta!Labas cenas,lielisks,ātrs personāls un garšīgs ēdiens!Vienmēr saviem viesiem iesakām paēst Ērmanītī un viņi VIENMĒR ir bijuši patīkami pārsteigti!Liels,liels paldies,ka esat!

  • -2
    Tārps 09.05.2023, 00:33:31

    Es arī esmu par ērmanīti.
    Tā tikai turpiniet,bet tam desas rijējam nākamreiz kaut ko citu no plasmasas pieperiet klāt lai aizrijas

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 09.05.2023, 00:40:18

    Riebekl kung.
    Ja,ja,tō ir rihtig.
    Viņ ir taisit tād trobel,itka ekš sav Zupp-bļod būt atraduš vien brūķet Kondom.Le zinat.

  • -3
    Kondrāds Karlovičs 09.05.2023, 08:03:09

    Pietiek vienu dravas pilienu zupas katlā ! Tās ir tādas personas , kas nomelno citu cilvēku smago darbu ēdināšanas pakalpojumos !

  • -8
    Susurs 09.05.2023, 13:00:07

    Kafeijnīcā Ermanītis valda šausmīga netīrība, gala telpā radiatori tā aplipuši, siena netīra, ka tas nosita visu apetīti. Un ēdienkarte nav mainīta gadiem.

  • -6
    Gaigaliiii 09.05.2023, 14:20:15

    Agrāk tur bija garšīgi..
    Tagad jau gadus 5 tur nav garšīgi..un cenas neatbilst kvalitātei.
    Labāk aiziet uz Ostas kafejnīcu "Latta" ļoti garšīgi,laipna apkalpošana.

  • -6
    Persona 09.05.2023, 16:28:10

    Garšīgi, ka pa bulciņām prusaki staigā.

  • -1
    Nobody 09.05.2023, 16:56:55

    Par Ērmanīti tieši ikgadu kāds skaudīgo konkurentu komentārs.
    Jo ļoti pieprasīts, svaigi, ātri, garšīgi un nav dārgi- vismaz var variēt pēc naudiņām!
    Tik daudz apmeklētāju Ventspilī nevienai kafejnīcai nav. Daudzi paņem līdzi. Ērmanītis rullē, par spīti suņiem, kas rej.

  • -1
    Nobody 09.05.2023, 17:00:39

    Lattai arī vainas nav. Bet, māmiņ, mīļo! Kārtīga Sieviete savam bērnam (sev, vīram)gatavo pati. Zin ko liek zupā, nevis skraida pa kafejnīcām , lauž bērnam zobus un sūdzās.
    Šī māte ir vainīga, ka nenodrošina bērna zobiem atbilstošu ēdienu un neiemāca bērnu negrauzt kaulus, ja tas nav kuces dēls, protams.

  • -1
    Ziedite 09.05.2023, 18:42:20

    Tāds iespaids kad jūs ar varu vilktu Ērmaniti iet est
    Ventspilī ir ļoti daudz citas vietas kur iet ja tik ļoti negaršo Ērmaniti.
    Un ja cenas neatbilst kvalitātei ejiet kur pasniegs uzreiz no pannas gatavotu tieši jums ēdienu.
    Aiz segvārdiem dažs labs ļoti gudrs bet ja tas būtu acis jāiet pateikt darbiniekiem tad nebūtu neviens

  • -5
    Simia 09.05.2023, 23:51:24

    Ir komentāri,kas tiešām atbilst patiesībai.Ērmanīti sen prasītos pēc remonta, kājas var izlauzt gan pie ieejas no ielas puses-kiegelisos bedre, tāpat arī iekšpusē pie ieejas flīzes izdrupušas un tie gumijas paklāji,kas salikti nekādi situāciju neglābj.Ieteiktu uz nedēļu meitenēm iedot atvaļinājumu,un lai kāda brigāde tur to visu uzfrišina,un saved kārtībā.Jo cenas ēdienam sen tur nav kapeikas,labi ,ka vēl ir ir garšīgi, taču pēdējā gada laikā ar vien retāk tur iegriežos ar ģimeni.Par lētākām naudām,un nē sliktāk var paēst Vizium kafejnīcā, turklāt arī skaisti.Neko nereklameju,tas ir.mans viedoklis .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: