Maksa.

Arogidēns | 28.01.2023, 11:06:14 | 4006

Sveiki. Skatos tvnetu, delfus, tur virsraksts dots, taču ja vēlies turpināt lasīt, jāmaksā. Jautājums, kādēļ Ventasbalss tā atpaliek no pārējiem un ļauj lasīt vēl bezmaksas? Parādas jau uztraukums - KĀPĒC MUMS BŪTU BEZMAKSAS JĀLASA, JA IR IESPĒJA SILDĪT ARĪ VENTASBALSS PORTĀLU???
Kad būs jāmaksā?

Komentāri (9)

  • 0
    Pilsēta 28.01.2023, 11:55:07

    Es arī kaut kā neērti jūtos, ka nav jāmaksā.
    Nejūtos piederīgs sabiedrībai.
    Iešu abonēt vēl kaut ko kas pēc marketinga darboņu uzskatiem man ir ļoti vajadzīgs

  • 0
    Arogidēns 28.01.2023, 12:46:14

    Vaine, es toč ritīgais interneta tārps, sviedrains to vien daru, kā okšķerēju šos portālus, tas ir noderīgi.!

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 28.01.2023, 23:05:28

    Lasu un skatos citur , man nav pretenziju un problēmas! Nesaprotu, kam tas ir ?

  • 0
    Arogidēns 30.01.2023, 09:24:34

    Atvaino, bet vai parādīsi, kur vēl ir izlasāms viss par Vemtpili?

  • -9
    Imants Liepiņš 07.02.2023, 01:20:37

    Darba specifikas dēļ cenšos sekot līdzi dažādiem mūsu valsts (un ne tikai) medijiem.

    Uz visu pārējo mediju fona Ventas Balss ierindojas to izdevumu vidū, kam drukātais variants un onlaina saturs pilnībā atšķiras. Abi nesakrīt, un tā ir apzināta rīcība no redakcijas puses. Internetā iet visa tā informācijas plūsma, ko piedāvā dažādi avoti pārpublicēšanai bez maksas, savukārt abonējamā avīzē iet unikālie, oriģinālie materiāli.

    Līdz ar to kritiķiem nevajadzētu spriest vienīgi pēc portāla satura, jo avīzē ir pavisam cits saturs. Neizbrīna, ka avīzes abonenti savukārt rauc uzacis nesaprašanā par tiem, kuri tikai portālu lasa: "Mēs redzam pavisam citu ainu"!

    Tā kā VB ir viena no stiprākajām reģionālajām izdevniecībām mūsu valstī, tirgus parāda, ka šī pieeja, visticamāk, ir pareiza.

  • -1
    Heinrich 07.02.2023, 05:19:20

    Oho!Lemberga "galma rakstnieks (skribents)" atgriezies!
    Tad jau mazais vīrelis tomēr ir maksātspējīgs,par spīti sankcijām?

  • -4
    Arogidēns 07.02.2023, 15:38:24

    Manuprāt, pareizāk būtu pacelt Ventas balss avīzes cenu un likt maksāt foruma lasītājiem tagadējo avīzes cenu, esmu nevis atpalicis, bet nākotnisks un Latvisks cilvēks, pagaidi, redzēsi, ka pēc laika būs tieši tā, kā teksta sākuma rakstīju.! :)

  • -1
    MIEŽVALDIS 10.02.2023, 23:36:35

    Jāpriecājas,ganjau dabūsi maksāt vēl,viss iet uz priekšu.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 12.02.2023, 23:30:10

    Liepiņ tovariš! Bija Ventas balss žurnaliste komuniste , aizgāja pensijā , slavināja vadoni , saņēma zemi , uzdāvināja viņai vadonis , mēs bruģējām sētu , viņa rakstīja, dēls saņēma atalgojumu un vēl pēc tam žurnālists ! Varbūt tas esi tu ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: