Vecmates!

kotenok | 19.08.2016, 21:53:31 | 3896

Sveiki,driz jaiet un bus jaizvelas Vecmati...
Taka,nav pieredze un nezinu kadas vinjas ir ludzu iesakiet..
Kada,ir laipna,atsauciga saprotosa pret jaunajam meitenem!

Komentāri (20)

  • -2
    Agnese 20.08.2016, 00:04:04

    Man ļoti patika Aija Ziemele. Visu cieņu viņai!!!

  • -1
    Laima 20.08.2016, 11:45:27

    Manās pirmās dzemdības pieņēma Diāna Zaļepska, Vecmāte ar tiešām lielo burtu! Paldies viņai par iedrošināšanu un uzticību maniem spēkiem, biju ļoti jauna! Liels paldies ka pieņēmāt Larsu!

  • 0
    Siley 20.08.2016, 15:34:38

    Tu grasies slēgt ligumu ar vecmāti ?

    Tev tāpat dzemdībās būs kāda no vecmātēm ? Nezinu vai ir lietderīgi maksāt 200 jevrikus, lai vecmāte būtu Tev partnera vietā !!!

  • -4
    Girts 22.08.2016, 03:36:41

    Man meita dzima pirms 22.5 gadiem ,tai vecmātei(vārdu un uzvārdu atceros ļoti labi,bet neminēšu,tāpēc,ka cilvēki mēdz būt ļauni),kas man pieņēma dzemdības esmu pateicīga vēl joprojām! Visām tajā laikā strādājušajām vecmātēm un ārstiem saku un teikšu lielu PALDIES! Tagad ir tā,ka tā meitenīte ir jau pieaugusi un pati pēc nepilna gada kļūs par pilntiesīgu vecmāti,jo,jā,izvēlējās tieši šo profesiju,iespējams pateicoties manam veiksmes un pozitīvo atmiņu stāstam. Un teikšu kā ir,IR vērts slēgt līgumu ar vecmāti! To esmu dzirdējusi no daudzām manām paziņām,kam bērniņi dzima Ventspilī pēdējo 10 gadu laikā. Jo vecmāte būs tā,kas dos padomus,viņa palīdzēs ,atbildēs uz jautājumiem,Jums izveidosies kontakts,Jūsu vecmāte būs pilnīgi informēta gan par Jums,gan par Jūsu bērniņu. Jāizlemj protams katrai māmiņai pašai,bet,vai tad nav labāk,ka ir uzticības persona ar kuru var konsultēties jebkurā brīdī? Mazā Brīnumiņa gaidīšanas procesā jautājumu rodas daudz... Izbaudiet gan gaidīšanu,gan mazā nākšanu pasaulē un jā,slēdziet gan tomēr to līgumu,jo tad tik tiešām būsiet pārliecināta,ka dzemdībās būs klāt tikai tie,kam jābūt...

  • -3
    Girts 22.08.2016, 04:17:02

    Un vispār,daudz kritizētos Ventspils mediķus gribētos aizstāvēt,tīri no personīgās pieredzes. Diemžēl šovasar daudz nācās meklēt mediķu palīdzību. Bet par laimi, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt,tikai to labāko! Tas gan nekādi neattiecas uz grūtniecību un dzemdībām,Bet tiešām īpašu PALDIES gribētos pateikt tai maiņai ,kas strādāja 19. un 23. jūnijā uzņemšanas nodaļā ar traumām un novērošanas palatā. Īpaši māsiņai Marikai un dakterei neiroloģei A. Balcerbulai! Bet arī visām pārējām meitenēm LIELS PALDIES! Arī gin. un kardioloģijas nodaļu personālam,kas sniedza savlaicīgu un kvalitatīvu palīdzību manai mammītei jūlijā un augustā. LIELS PALDIES JUMS !!!

  • 0
    Siley 22.08.2016, 19:56:14

    Bet vai tad tiešām kāda no vecmātēm nenāk komplektā ar dzemdību dienu ?

  • -3
    Girts 22.08.2016, 21:54:42

    Nāk nāk viss komplektā jau protams! Bet tā vecmāte būs nupat satikta! Tas gan nenozīmē,ka viņa slikti darīs savu darbu,nebūt ne! Ticu,ka tomēr vairums mediķu ir līdzjūtīgi un atbildīgi cilvēki. Taču emocionāli nepārprotami būs vieglāk un drošāk,ja tevi sagaidīs jau pazīstams cilvēks ar kuru kopā jau vairakus mēnešus esat gatavojušies dzemdībām. Un ka mēs zinām tad emocionālais stāvoklis ietekmē arī fizisko. Es esmu par to,ka grūtniecēm ir jāslēdz līgums ar vecmāti,un man ļoti žēl ka tad kad mana meita dzima to nepraktizēja,es to noteikti būtu izmantojusi. Bet kā jau minējuvakar,tad man trāpījās vienkārši superīga vecmāte!

  • -2
    Liga Ovode 23.08.2016, 14:36:48

    Silti iesaku izveleties un noslegt ligumu ar kadu konkreti! Man diemzhel trapijas drausmiga persona...

  • -1
    Siley 23.08.2016, 15:11:18

    Man pēc nedēļas te jādzemdē, domāju, nav nekādas jēgas slēgt līgumu! Visticamāk to raksta vecmāšu labvēļi,draugi, radi, varbūt pašas, nav jau slikti , pa vienu dienu 200 jevr ieripo makā!
    Es uzskatu, ka varvarī normāli te oiedzemdēt , ja nav noslēgts nekāds līgums, pirmo bērnu Ventspilī tā dzemdēju , domāju otro arī tāpat!

  • -1
    Kristīne Krilovska 24.08.2016, 09:21:40

    Slēgt līgumu ar vecmāti noteikti vajag, jo viņa būs tā kas jebkurā brīdi var palīdzēt, ne jau tikai dzemdību laikā. Visā bērniņa gaidīšanas laikā droši vari pie viņas griezties pēc padoma. Man abi bērni piedzima ar vecmātes Baibas Mincenbergas palīdzību.
    Bērniņa gaidīšanas laikā abas ar vecmāti viena otru būsiet iepazinušas, kas viennozīmīgi atvieglo pašu dzemdību procesu, jo uzticēšanās vecmātei un ieklausīšanās savā ķermenī ir viens no būtiskākajiem, lai pasaulē nāktu veselīgs mazulis.

  • -1
    Kristine Kūlmane 25.08.2016, 22:37:27

    Mūsu abi bērniņi piedzima ar Baibas Mincenbergas palīdzību...esmu ļoti pateicīga viņai...super vecmāte..

  • 0
    Dace Frīdenberga - Samete 25.08.2016, 23:05:57

    atļaušos nepiekrist par summu,ko vecmāte saņem. Tie nebūt nav 200 EUR, atskaitot nodokļus un visu citu,ja nemaldos vecmāte saņem 30% no šis summas. Un es izvēlos slēgt līgumu, dažādu apsvērumu dēļ un nevienu brīdi neesmu to nožēlojusi, ne pirms 13 gadiem, ne 10, ne arī pavisam nesen. Visus trīs bērniņus pieņēma Aija Ziemele.

  • 0
    pūka 27.08.2016, 19:43:34

    saku no pieredzes. Neslēdzu līgumu ne ar vienu un noteiktajā dienā bija vecmāte Ziemele biju pilnībā apmierināta un iepazīstoties ar personalu nākas secinat ka peronals ir draudzīgs un atsaucīgs. Gan kas pieņema gan pārējas.

  • -1
    Maija Ķīšeniece 17.02.2017, 13:13:08

    Esmu no Saldus. Man mazā dāmiņa dzima Ventspilī, šoreiz bija līgums ar vecmāti Baibu Mincenbergu, jo bija ļoti negatīva pieredze ar Kuldīgas dzemdību nodaļas darbinieku attieksmi. Esmu ļoti priecīga un gandarīta, jo attieksme un sadarbība bija super jauka. Mazā dāmīte dzima ūdenī un nu ir mazā ūdensrožu princese.

  • 0
    Santa 17.02.2017, 14:18:15

    Aija Ziemele,tiešām forša varu ieteikt.Man paveicās,ka bija viņas maiņa,bet zinu ka ir māmiņas,kas ir maksājušas,lai viņa tieši pieņemtu bērniņu.

  • 0
    Minkāns 17.02.2017, 14:52:40

    Esmu dzemdējusi trīs bērnus. Tā nu dzīvē sanācis, ka katru atsevišķās slimnīcās - Ventspils (saucamajos padomju laika apstākļos), Jūrmalas Bulduriņos un Rīgas Stradiņos. Par visiem ārstiem un vecmātēm (pirmajā reize to nevarēju izvēlēties) varu teikt tikai to labāko. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka katrs ārsts un vecmāte veiks savu darbu pēc pilnas atbildības. Neparedzēti apstākļi var gadītie arī iepriekš sarunātām vecmātēm un tur jau aiziet jautājums cik kurš profesionāli reaģē un rīkojas dotajā situācijā

  • 0
    Minkāns 17.02.2017, 14:58:26

    Vēl piebildīšu , ka katras nākamās dzemdības nebija vieglākas, bet savādākas, kā arī attiecīgi katra ārsta un vecmātes attieksme un rīcība arī bija savādāka.

  • 0
    Akela 19.02.2017, 11:12:57

    Jūnijā sagaidīju savu meitiņu Ventspils slimnīcā, man bija pirmās dzemdības, pieņēma Baiba Micenberga, nebija noslēgts līgums. Esmu ļoti apmierināta, attieksme bija ļoti laba, ļoti palīdzēja viņas padomi. Smaidīga, saprotoša, kompetenta. Paldies viņai.

  • 0
    Novadnieks 19.02.2017, 11:30:40

    vai nav laiks pāriet uz krustmātēm?

  • 0
    Studente 19.02.2017, 12:14:39

    Man ir 2 meitinas.Viena dzimusi ar Aijas Ziemeles palidzibu,otro pienema Baiba Mincenberga.Abas ir loti labas vecmates.Izmantoju iespeju un devos ari aplukot dzemdibu nama telpas pirms liela notikuma.Viss personals,ieskaitot ari sanitares,man likas loti laipns.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: