dzēstās tēmas

Kate | 27.07.2016, 17:30:51 | 1290

Hallo VB, ir kāds iemesls kāpēc jūs dzēšat tēmas? Ir kādas tēmas par kurām drīskt runāt un par kurām ne? Ir kādi lietotāji, piemēram es, kuriem ir liegums publicēt tēmas? Jums tāpati vecā kaite, kas bija forumā bez reģistrācijas - visādas glupības var atrast daudz, tās netiek dzēstas, tiklīdz aizskar kādu tēmu kas kādam nav pa spalvai tad dzēšat. Šai gadījumā nesaprotu - kam vispār traucēja lūgums palīdzēt.
VB, jūs ar vien vairāk līdzinaties Krievijas medijiem, kuri pieļauj tikai tādas informācijas izplatību, kas pašiem vēlama.

Komentāri (8)

  • -1
    Ventiņheiteris 27.07.2016, 17:43:09

    Te jau netikai tēmas dzēš, bet pat visu lietotāja profilu - bez nekāda paskaidrojuma.
    Viens no skaidrojumiem - šādi lūgumi palīdzēt norāda uz to, ka Vergpils karalistē kaut kas nav kārtībā un paši ar to netiek galā, līdz ar to tiek grauta radīta idilles ilūzija cik te viss skaisti un labi.

  • -3
    es 27.07.2016, 18:23:36

    Portālā ir aizliegts izplatīt aicinājumus uz vardarbību, rasu naidu, diskrimināciju, propagandēt neiecietību, kūdīt uz noziegumu izdarīšanu un izdarīt citus jebkāda veida likumpārkāpumus, tai skaitā nesankcionēti iejaukties portāla darbībā.

    Portālā aizliegts ievietot ar redakciju nesaskaņotu reklāmu.

    Aizliegts izturēties aizvainojoši un rupji lamāties.

    Lietošanas noteikumu neievērošanas gadījumā redakcija ir tiesīga liegt lietotājam piekļuvi portālam.

    Šiem noteikumiem neatbilstošā informācija (teksti, attēli u.c.) tiks izdzēsta.

  • 0
    Novadnieks 27.07.2016, 19:05:48

    Te nekāda neiecietība un rupjības tik pat kā nav,jo visas tās negācijas noslāpē fizierītes,sētniecītes,gēla nadziņi un biksīšu ieliktnīši.Pa retam kāds bezjēdzīgi nokritizē Lembergu un arī citi mazsvarīgi temati tiek pārcilāti.

  • 0
    Novadnieks 27.07.2016, 19:08:03

    P.S.
    Lai viņi dzēš vienu otru tēmu.Tas ir viss,ko viņi var izdarīt.

  • -2
    Ventiņheiteris 27.07.2016, 19:08:27

    Ā, skaidrs - ja netiek slavēts viss ar Vergpili saistītais , tas klasificējams kā aizvainojošs komentārs, tātad banojam nost. Kaimiņvalsts mēdijiem būtu ko pamācīties!

  • -2
    Kate 27.07.2016, 21:55:07

    Bet es nekritizēju, vienkārši lūdzu jebkāda veida palīdzību Ugāles dzīvnieku pansijai, jo viņiem šobrīd smagāks brīdis..barība un ūdens uz izsīkšanas robežas.

  • 0
    Ineta 28.07.2016, 23:11:37

    Kate, varbūt ievieto savu vajadzību šeit. Uzraksti, ko, cik, kur un kad var un vajag ziedot.
    Portāla administrācija varētu aktīvāk iesaistīties, sniedzot komentārus un skaidrojumus par portāla lietotāju/ komentāru dzēšanu.

  • -1
    Kate 29.07.2016, 07:20:09

    Ineta, arī man zināmos brīžos nolaižas rokas redzot citu, šanī gadījumā Ventas Balss necilvēcīgo rīcību. Nezinu kas ir VB, noteikti ne laikraksts - portāls, kas informētu sabiedrību par Ventspīlī notiekošo un aktualitātēm, bet gan kā ar vien vairāk redzams - VB ir pašvaldības ietekmē esošs informācijas sniedzējs, kas pasniedz visu tā kā pašvaldībai vēlmas ne patiesībā esošs, un nevienas gudras atrunas klārējot likumpantus mani nepārliecinās par pretējo. Skumji apzināties ka pat vietējā prese ir tik lobēta un cietsirdīga.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: