Kas par sviestu slimnīcā

Vpils | 05.11.2020, 20:41:52 | 5084

Kas mediķiem tagad ir tā par bezatbildību pret pacientiem?
Tas ir saprotams ka maz maksā bet vai tāpēc ir jābūt tik pretīgai attieksmei pret pacientiem?
Un ludzu nevajag tagad slimnīcai atrunāties - ja kas nāciet personīgi runājiet, bet gan dariet vienreiz kautko lietas labā un runājiet ar saviem darbiniekiem!
Pēdējā laikā no zināmiem cilvēkiem dzirdu daudz sūdzības par terapijas nodaļu, arī personīgi māsiņas ir teikušas ka viņām “noriebušies” vecie cilvēki. Pie tam tagad ir aizliegts apmeklētājiem slimniekus apmeklēt. Un tagad māsiņas (nesaku ka visas un ka visiem) bet reāls gadījums, ka visu dienu neiet klāt pie pacienta (pat ja tika spiesta trauksmes poga), pacients pats nespēj padzerties un vairāk kā 20h vecs cilvēks nav dzēris ūdeni. Pacients gandrīz aizgāja pie dieviem dēļ tik pretīgas medmāsu attieksmes kurai nospļauties par šiem cilvēkiem.
Pēc visa kas dzirdēts, kas tagad notiek tur aizkadrā, reāli izskatās pēc koncentrāciju nometnes, nevis aprūpes!!

Komentāri (98)

 • -1
  Vpils Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Un cik pazīstamiem mātes un tēvi gados ir aizgājuši tikai tāpēc, ka viņus ir liegts apmeklēt. Cilvēks kas pēkšņi nošķirts no ģimenes dēļ slimības, vienkārši aiziet jo psiholoģiski neiztur tos apstākļus. Pie tam, kad “aprūpes” darbinieks pienācīgi negrib par viņu parūpēties.
  Ļoti skumji ka slimnīcas vadība ir vienaldzīga pret visām sūdzībām un neko nerisina.
  Nenovēlu nevienam, ka viņu radiniekus tur ievieto. Aa un protams, ja pašu māsiņu vai medicīnas darbinieku radiniekus ieliktu slimnīcā, tad protams ar savām privilēģijām viņi ietu un apmeklētu, bet redz parastajiem iedzīvotājiem nav tādu iespēju.
  Ludzu medicīnas personālu šo tā jau sarežģīto laiku, nepārvērst par koncentrācijas nometni, jo nedod Dievs jūs iemestu tādā pašā situācijā.
  Ja reiz esat apņēmušies strādāt medicīnā tad ludzu atrodiet kaut mazāko cieņu un vēlmi rūpēties par tiem, kam nav tik laba veselība kā jums!!!

 • -6
  ^^—^^ Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Aizdomīgi, ka atkal viss ir paziņu paziņas paziņai. Izklausās diez gan absurdi, nevar šādus apvainojumus personālam izteikt balstoties uz paziņu paziņas teiktā. Nu nevar! Medicīnas personālam nav vieglākais darbs un viņiem ir jāaprūpē neskaitāmi daudz pacientu ik dienas. Protams, tīri cilvēcīgi sanāk, ka nepaspēj uzreiz pie visiem pieskriet vai nesanāk visiem uzsmaidīt, bet tādēļ šādi baumot, jo caur trīs paziņām dzirdēts, ka kaut kas nav bijis labi, un katrs piekabinājis klāt kaut ko no savas žults..

 • -4
  Žanna Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Te ir reize kad retumā ir tēmats patiesibā. Man bijā hirurgias daļā kad masinas (2 gab) vislaiku macīja dzivot vienalg par ko runat. Vai medicinskos jautajūmos vai pat pār pazistamiem. Un māc dzivot un klačot arī par arstiem. Uznak sājuta kad esi kaukur ģerēvnas sanitāra daļa. Par to hirurgias daļu bij dzirdet daudz rēizes; tagad paša var rēdzet. Kauns unn negod.

 • -1
  tery Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Lai cik tas nebūtu neticami, bet es ticu uzrakstītajam.

 • -1
  Vpils Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Man ir neticami ka arī medmāsu kolēģi pieļauj, ka viņu blakus kolēģis šādi nereaģē un arī pats panesās līdzi šādai attieksmei un ieslēdz pofigismu. Gribās bļaut un kliegt ka šādiem mediķiem uztic citu dzīvības. Negods un necieņa. Tikai tāpēc ka laimīgu sagadīšanās pēc dakteris ielaida radinieku palātā un reāli padzirdināja dehidrējušo cilvēku, šis pensionārs izdzīvoja. Paša vārdi, viņš bija jau sagatavojies ka tai pašā dienā nomirs, jo pat nespēja pat pacelt klausuli uz radinieku zvaniem.
  Būtu mans vecāks, es nekavējoties sūdzētu tiesā visus atbildīgos mediķus, kas nereaģēja uz trauksmes pogu un visas dienas laikā pat nepiegāja pie pacientiem apraudzīt.
  Sirds sāp par tiem cilvēkiem kas paši negribot ir nonākuši stacionāros un kad tā jau ir grūti, vēl jāsaskaras ar šādu attieksmi.

 • -2
  juris700 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Jūs vēl kardioloģijā neesat bijuši...tur māsiņas atklāti ,,,konfektes,,,,nosauksim to tā,,pieprasa

 • -1
  Vpils Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Jā, pazīstu medmāsas kurām vēl joprojām ir aktuāls- samaksā man un mēs apčubināsim. Nemaksā? Neliksimies ne zinis.

  Tepat. Pie mums.

 • -7
  Guntis6060 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Abi divi dzīvojat brīvā Latvijā kur noteicošais ir naudas iegūšana .Jau vairākas desmitgades.Kapēc izbrīna tas ,ka visur gaida arī papildus ''pateicību'' ? Klaunu duets.

 • -11
  Miers Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Bleķis kkāds.
  Šito var uztvert tikai ar veselīgu cinismu, jo lasām vienigi anonīma personāža fantastiskus apgalvojumus.
  Vēl vajag piedzejot, ka personāls ar spilvenu mēģināja šo nosmacēt, un tikai radinieka ierašanās iztraucēja.)

  Kad sirmgalvis, kuram laiks aiziet, aiziet,
  daļa tuvinieku reaģē normāli,
  bet daļa sāk izdomāt visādas pretenzijas.
  No tās pašas 'operas', kad dakteri cenšas par varītēm reanimēt deviņdesmitgadīgus potenciālos dārzeņus.
  Vienreiz taču viņam ir jānomirst, vai ne?
  Vecos labos laikos cilvēki aizgāja mūžībā ar lūgšanu,
  tagad līdz pēdējam cenšas palikt šai pusē.
  Jo tajā, acīmredzot, viņus nesagaida nekas labs.

 • -10
  Guntis6060 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Man ar līdzīg doma .Anonīms ņaudētājs sūdzas bez kādiem pierādījumie.Laikam kaut kas personīgi nav paticis un asi visu uztvēra.Nu bļa pārved uz citu slimnīcu ja nepatīk tādā aprūpe. Varbūt būs ne sviests bet kŗejums ar ?!

 • -1
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Labdien,
  Mūsu pacientu viedoklis un gūtā pieredze mums ir ļoti svarīga. Ikviena sūdzība un atsauksme tiek ņemta vērā un izskatīta individuāli. Kā tas būs arī šajā gadījumā.
  Mēs vienmēr aicinām informēt slimnīcas administrāciju, rakstot slimnīcas vadībai adresētu iesniegumu, konkrēti raksturojot situāciju. Tikai saņemot situācijas detalizētu aprakstu, mēs varam maksimāli objektīvi izvērtēt konkrēto gadījumu un attiecīgi rīkoties.

 • -10
  Miers Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vēl logiem infai.
  Medmāsas nevienu nečubina.
  Tam ir sanitāres, pa mūsdienīgam sauktas - māsu palīdzes.

 • -8
  Miers Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  t.i. lohiem

 • -2
  Info centrs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Labdien,
  Lūdzam minēt precīzu datumu un laiku, kad šāda situācija ir notikusi, lai varam precizēt notikušā apstākļus!

 • -2
  Jānis91 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Nabadzība - nenozīmē bardaks un nekārtība!

 • -4
  Ardis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Info centrs ar pamodäs? Tiešām jābrīnās, ka patreizējos apstākļos tāds ar vēl vajadzīgs, droši vien, ka algu ar saņem, ko?

 • 0
  Vents Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ventspilī ir vel viena liela problēma- nav daudzu specialistu ( piemēram reimatologs), katru reizi kad vajadzīgs specialists ir jäbrauc uz Rīgu, vai jāgaida kad käds atbrauc uz Ventspili ( kas ir diezgan dārgs prieks) Šī apstākļa dēļ, cilvėki atliek vizīti pie ārsta līdz pēdējam( jo vienkārši nevar sev to atļauties), kā rezultātā parādäs daudz cilvēku ar ielaistām hroniskajām slimībām...

 • -1
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Labdien,
  Pretēji Jūsu apgalvojumam,Ventspilī ir pieejami daudzu nozaru medicīnas speciālisti un nav pieejami tikai atsevišķi speciālisti (tajā skaitā reimatologs), pēc kuriem pieprasījums ir salīdzinoši mazs un līdz ar to nav racionāli tos piesaistīt darbam Ventspilī. Reimatologu Latvijā ir ļoti maz un arī rezidentūrā šajā specialitātē gadā uzņem ne vairāk kā vienu cilvēku. Vēlamies atzīmēt, ka slimnīca analizē un aktīvi strādā pie tā, lai uzlabotu ambulatorās aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Šajā gadā slimnīcas pakalpojumi papildināti ar ambulatorām pieņemšanām pie neirologa, kardiologa, fizoterapeita, audiologopēda, klīniskā psihologa, infektologa hepatologa, urologa un nefrologa. Darbs ar šo speciālistu piesaisti nebeidzas, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadībai ir iestrādes un izvērtējot nepieciešamību, tiek turpināts darbs pie jaunu speciālistu piesaistes.

 • -4
  AN Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Sarosījās pašvaldības aizstāvji.

  Šajā tēmā - ar segvārdiem ''Karls'', ''Guntis6060'', ''^^—^^'',
  bet https://www.ventspils.lv/lat/jautajumi/pasvaldiba/10381 - ''Margo'', ''Iedzīvotājs''.

 • -8
  Guntis6060 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ko tu dīš ? Es nevienu neaizstāvu.Riebjas tie nīdekļi,kuri uzskata ka izgāžot savu negāciju te forumā kaut kas mainīsies. Narkoiestāde jau atbildēja ,ka vajad giesties pie viņiem,ar konkrētu sūdzību,taču lielākā daļa tādi krupji ka tu izdomājuši ka te visu var atrisināt.

 • -7
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kārtējā reize, kad mēģina sacept foruma lietotājus ar "viss slikti", jo viena tante teica, ka citas tantes tantei bija tā! Foruma lasītājiem būtu jāiemācas atšķirt fake komentāri no patiesām sūdzībām. Turklāt būtu jāiemācas arī par problēmām ziņot atbildīgajiem dienestiem vai iestādēm, nevis citiem foruma lietotājiem. Tieciet man, viņi jūsu problēmas nerisinās un neatrisinās.

 • -3
  nomaļnieks Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Bet forūmā visi uzreiz uzcepās! Ja jāgriežas pie iestādes individuāli, tad tur vairs nedarbojas princips: paziņa teica. Lūdzu konkrēti kas, kur kad, pie kādiem apstākļiem. A forumā var ļurināt da jebko, tāpēc rodas šādas tēmas.

 • -2
  Dajūsko Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Šīs tēmas galvenaiss notikums ir tas, ka kurzemnieks akal uzradies, jēē

 • -1
  juris700 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Cienītā SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca..biju uzņemts 25 jūnijā,,ievērot datumu,, kardioloģijas nodaļā..spiediens 210,100,100...māsiņas atļāvās sievas klātbūtnē pateikt ka esu vēl pillā..lai dzēris nebiju...super....tad gribēju spiedienu lai pārbauda..šitās jautā vai protu ar aparātu pats apieties....tas iz dzīves....toties mugurkaulu ķirurģijā-paldies viņām par aprūpi un attieksmi,it sevišķi virsmāsai...paldies liels

 • -1
  juris700 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca un runājot par karģioloģiju....stāstīja Jūsu bijušie darbinieki,ka šīs māsiņas ir ļoti augstās domās par sevi,kā jau iepriekš minēju...dod mājienu uz ,,,konfektēm,,,tas reāli....šitās pensionāres vajag iznīdēt...tas tik mans viedoklis,bet otro reizi nevēlos tajā nodaļā būt..tad labāk meža kapi

 • -10
  Guntis6060 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tev nīdekli nebūtu patīkami ,ja par savu darbu saņem kaut ko pa virsu kā pateicību? Laikam ne.Tad ieņem vietu kapsētā labāk,jo šitādus čīkstekļus pensionārus arī vajag iznīdēt.

 • -1
  juris700 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Guntis6060
  Kad tur nokļūsi redzēsi kādu dziesmu dziedāsi

 • -11
  Guntis6060 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Man tur problēmu nav bijis.Arī mamma bija un bija viss lieliski.Acīmredzot tev mūlis tāds un attieksme pret narkoiestādes darbiniekiem,ka pats uzprasies uz tādu lietu, prasa samaksu pa virss. Nevajag mēslot visur sušķi.Zinu es tādus kā tu, sad_rš apkārt un tad bola savas ačeles nesaprašanā - kāpēc tāda attieksme no personāla.Tev un tamlīdzīgiem narkoiestāde deva atbildi jau.Ja kas neapmierina tad ko darīt ? Te gaidīt risinājumu forumā ,čikstekl?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: