Veikali Ventspilī

Grizelda | 19.06.2016, 21:30:58 | 6826

Kāpēc Ventspilī nav veikalu, kur nopirkt drēbes sev un ģimenei?
Kāpēc gandrīz uz katra stūra ir "Humpali" , kam ir tendence vairoties + kuri atveras gandrīz visos slēgtajos veikalos un Ventspilī neienāk ne H&M ne C&A utml. ? Pat Liepājā ir daudz vairāk iespēju..
Sanāk tā, ka ja vēlies nopirkt normālas drēbes ir jābrauc uz citu pilsētu vai Valsti..
Labprāt dzirdētu A.Lemberga kunga viedokli.

Komentāri (17)

  • -1
    Es 19.06.2016, 21:37:15

    Vai lietotas drēbes neskaitās normālas???
    Kāpēc pirkt jaunu par daudz augstākām cenām,ja tas apģērbs nav izturīgs un drīz vien nolietojas?

  • -7
    Grizelda 19.06.2016, 21:43:05

    Paklau, kāpēc man būtu jāvelk mugurā drēbe vai drēbes, kurās ir dzīvojis un svīdis nezināmas izcelsmes dzīva būtne?
    Piekrītu, ka iešanai uz garažu var nopirkt lietotas džinsas un arī tikai tad ja mājās ir tāda nabadzība, ka nav nevienas drēbes, kas būtu vecāka un kuru nav žēl notaisīt..
    Runa ir par jaunu apģērbu pietiekamu izvēli saprātīgās cenās, jo ar Lee Cooper, kas nav nemaz lēts un Rimi lupatām + tirgu ir stipri par maz, tas mans viedoklis.

  • -2
    šašliks 19.06.2016, 22:09:56

    uh šitie snobi, riebīgāki cilvēki uz pasaules neeksistē. :) ja tev ir par ko, tad brauc un pērc kur un ko gribi. ne visiem Ventspilī tik daudz tās naudas, lai visu pirktu 100% svaigu. un "humpalās" bieži vien apģērbi ir daudz kvalitatīvāki un izturīgāki nekā tavās "krutajās" bodēs, kur to pašu Ķīnu vien tirgo, tikai ar dažu tūkstošu procentu uzcenojumu. :)

  • -1
    FONTESS 20.06.2016, 00:30:53

    Piekritu saslikam! Pie tam Raimond paskaties cig te Ventspili cilveku cig te iespeju stradat kadas izmaksas te un kadas algas! tapec jau nau tadi veikali kadus gribetu jo vadiba visu reali izverte un te ja tadu atvertu tapat pirktspeja butu LJOTI maza un atri tada bode bankrotetu! Skumji bet ta tas ir!

  • -3
    Victor Def 20.06.2016, 01:03:00

    Autorei: Kad pie mums ienāca RIMI? Pareizi - 2003. mēs LV bijām pēdējie, kpc ir tāda pretestība pret normālu Maxima kreisajā krastā, tad dizains nepatīk, tad krāsa, tad vēl kkas.. Tgd izdomājuši - cels maximu ar propelleriem uz jumta, lai no Pārventas var redzēt.. Kpc mums joprojām nav JYSK, bet tiek uzspiests vietējā Bergmaņa dārgais «Mājai un dārzam»? Kpc ventspilnieki brauc pirkties uz Kuldīgu - saimn. preces, stādus, jo te nekā nav! Kpc auto brauc labot uz Talsiem? Kpc ģērbties brauc uz Rīgu? Jo te humpalu bodes uz katra stūra.. Pa visu Ventspili tikai Fans un Sportland.. Pārējie visi humpaļi. R.D.A.- vien skaits ir nojucis cik jau ir centrā..
    P.S. Šašlik, soreiz (-), tieši par pēdējiem teikumiem, atvaino...

  • -2
    vai man dieniņ!!! 20.06.2016, 21:22:12

    Autors laikam ir tālu no elementāru tirgus ekonomikas pamatprincipu saprašanas... un dzīvo vēl kolhoza atmiņās. :)

  • -1
    TK 20.06.2016, 22:20:32

    Apģērbi C&A, H&M un tamlīdzīgos veikalos, maksā gandrīz tikpat cik visas tās piepirstās lupatas R.D.A un citās humpalās. Vai tad tiešām nevar atvērt kaut 2 vai 3 normālus veikalus, kur nopirkt normālas drēbes?
    Pats personīgi pat neatceros, kad Ventspilī pēdējo reizi vispār sev drēbes pirku, jo te nav neviena veikala, kur ko pirkt (par ''ekskluzīvo'' Šokolādi un tamlīdzīgām aliexpress drazu noliktavām nerunājot).
    Un arī piekrītu par Mājai un Dārzam. Tiešām viss jābrauc pirkt uz tuvākajām blakus pilsētām vai Rīgu.

  • -1
    Grizelda 20.06.2016, 22:58:10

    Tā gan, piekrītu Ziedonim, vai tik pilsēta ar rītdienu nav jāpārdēvē par pilsētu ar cerību..

  • -1
    DaceDucite 20.06.2016, 23:18:06

    Ventspili vispar nav veikalu

  • -2
    Anita 21.06.2016, 08:37:03

    Nu kāds pieprasījums ,tāds piedāvājums, bet humpalās tiešām daudzreiz kvalitāte augstāka nekā jauniem apģērbiem , jo humpalas izgājušas pārbaudi pie iepriekšējā valkātāja ,kurš to apģērbu pircis firmas veikalā , bet Latvijā firmas bodē var būt arī Ķīnā vai Turcijā ražots apģērba gabals,kas pēc pirmās mazgāšanas izjūk vai maina krāsu vai formu.

  • -1
    Pedāāālis 21.06.2016, 09:41:14

    Paskatieties apkārt, šī pilsēta ir izmirusi. Citas atīstas un aug,bet te nekā. Ventspils sen jau nau pilsēta ar rīdienu. Par veikaliem,cenām, vispār nau ko runāt.

  • 0
    DaceDucite 21.06.2016, 09:52:38

    nau nau te neviena,veikalu ari nau

  • -2
    Argo 21.06.2016, 11:52:34

    Mūsu pilsētā vairāki cilvēki nemeklē , es uzskatu ka vairāk nesaprot, kur ir kvalitāte. Jā pilsētas centrā būtu kāds labs veikals, tad tur apģērbs bus vēl par dārgāku cenu, nekā citur. Tāpēc es arī meklēju info kas Ventspilī organizē kopīgus braucienus uz Balastoku Polijā pec apģērbiem un apaviem.

  • 0
    Rasma 21.06.2016, 13:41:43

    Tāpēc, ka nabagi. Otra galējība galīgos ķīniešu mēslus tirgo par nenormāli dārgām cenām. Labprāt atstātu naudu Ventspilī, tā darbojas mafijas likums, atstāj naudu ģimenē, bet es nevaru atļauties, nopirkt vienu ādas naudas, maku, ja no ķīnieša netā, par to pašu naudu, 3 ādas maki, soma un vēl visādi štrunti sanāk.

  • -1
    Lainese 23.06.2016, 22:05:36

    Ventspilī ir ļoti labs veikals apģērbu-lieli izmēri un mazi, gultas veļa un daudz kas.. tas ir Betas veikalā ieejā pa labi. Ļoti plaša izvēle, laba kvalitāte..

  • 0
    Lainese 23.06.2016, 22:07:51

    Piebildīšu, ja kāds nezin-Veikals Beta ir Pārventā -no Maksimas veikala mazā ielā ....

  • 0
    DaceDucite 24.06.2016, 22:01:18

    Paldies ilvinj ka pateici.tu mani nomierinaji.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: