par bardaku bērnu hokejā

Laps | 31.08.2020, 07:13:28 | 1782

Labdien, vēlējos uzzināt A. Lemberga viedokli par Ventspils hokejā bērniem notiekošo. Vai tiks izvērtēta Sporta pārvaldes un viņu izvēlētā komersanta Ventspils hokeja savienība darbība, bezdarbība un neslavas celšana visai Ventspils pilsētai. Paziņu bērni nodarbojas ar hokeju un bija dzirdēti nostāsti par Kristiņa kluba darbu kas bija vērsts uz viņa dēla bīdīšanu. Šobrīd Sporta pārvaldes atrastais komersants VHS sasolījis bērniem un vecākiem zelta kalnus, bet rezultātā nevar iegūt biedra kandidāta statusu LHF, nespēj piesaistīt trenerus un bērnus sporta veida atīstībai.

Komentāri (28)

 • -2
  Laps Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  11. augustā https://www.ventasbalss.lv/zinas/sports/41982-hokejistus-trenes-ronalds-ozolins bija reklāmas raksta par piesaistīto treneri kurš pildīs Junioru līgas trenera pienākumus, bet https://lhf.lv/lv/subtournament/385 redzams ka VHS komandas JAHL čempionāta pieteikumā nav, ko darīt vecākiem kuru bērni pārgājuši uz hokeja klubu Ventspils un vadības neizdarības dēļ nevarēs piedalīties sacensībās, jālūdzas hokeja federācijai un Kristņam lai pieņem atpakaļ, kas notiks ar izslavēto treneri?

 • -3
  Laps Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kluba vadītāji ir nokārtojuši bērniem pārejas uz hokeja klubu Mārupe un samaksājuši hokeja klubam Venta vairāk par 20000 EUR pilsētas naudas un nākamsezon ( ja turpinās strādāt) atkal maksās Kristiņam par pārejām savas neizdarības dēļ. Kā solīja VHS ir pasūtīti hokeja kluba Ventspils spēļu krekli, ko apmaksā no pilsētas budžeta, bet tiesības uz zīmolu hokeja klubs Ventspils nepieder VHS, kas nozīmē ka būs jāpasūta cita krekli vai jāmaksā preču zīmes- hokeja klubs Ventspils īpašniekiem par zīmola izmantošanu. Kad šīs neizdarības vai ļaunprātība tiks pārtraukta?

 • -2
  Cibiņš Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Dēls, tu esi stulbs vai tikai izliecies?

 • -1
  еs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ventspils pilsētas pašvaldībai nebija (un, acīmredzot, nav) stratēģiska plāna par hokeja attīstību pilsētā.

 • -8
  Sporta pārvalde Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ventspilī, tāpat kā visā Latvijā, sporta veidi attīstās divos virzienos: sporta skolā (Ventspils sporta skolā “Spars” ir attīstīti 10 sporta veidi) un sporta klubos (Ventspilī šobrīd darbojas 34 privāti sporta klubi).
  Izvērtējot hokeja attīstības iespējas un šī sporta veida izmaksas, pašvaldības atbalsts hokejam kā sporta veidam no tā pirmsākumiem un joprojām šobrīd tiek sniegts sporta klubu sistēmā.
  Savukārt, izvērtējot iespēju hokeja treniņu programmas nodrošināšanai sporta skolas sistēmā, tika saņemta Izglītības un zinātnes ministrijas vēstule, kurā ministrija informēja, ka valsts finansējums pedagogu darba samaksai jaunas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas “Hokejs” īstenošanai sporta skolā 2020./2021.gada sezonā netiks nodrošināts.
  Šobrīd biedrība “Ventspils Hokeja Savienība” ir uzsākusi darbu pie nākamajiem dokumentiem, lai izveidotu izglītības iestādi, kura īstenotu profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu.

 • -11
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tas, ka VHS nevar iegūt biedra statusu ir pateicoties Venta 2002, kas visai LHF valdei sapūderēja smadzenes.

 • -2
  Kuzmičš Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kā zini, ka kāds kaut ko sapūdrēja? Šeit izlasīji? Vai biji kongresā?

 • 0
  еs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Primāri būtu jāiestājas biedru kandidātos?

  https://lhf.lv/lv/biedri

 • -5
  Jānis91 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Iespējams tur kāds L. 2002. atriebās?

 • -6
  McGaivers Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kristiņš sagrābies sev amatus un pienākumus tā, ka nevienā jomā tos nevar pilnvērtīgi izpildīt, ne hokejā, ne kureksā, labi ka paša viesnīcas bizness iet uz urā!
  Gribot vēl politikā iet :)) nekas, tādus sliņķus atkožam kā semkas.

 • -5
  Kuzmičš Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Nu loģiski, ka Kristiņš nav tāds ģēnijs, kā hūte. Visās jomās būt neaizstājams.

 • -7
  keda Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Jaa , jaa paziņu dēls viņam interesē :)

 • -7
  keda Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Vispār apbrīnojami, ka šis te parādās tagad, kad daudz par šo jau rakstīs, lasīts un dzirdēts. Pēdējais darvas piliens vai kas tas ir?
  Interesanti, kāds būs Ventspils derbijs U17? :D

 • -6
  Soross Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Tātad drusciņa ar faktiem: kā man redzams no Ņujorkas, tad "vecais" hokeja klubs riebj "jaunajam" un cenšas ieriebt "jaunā" kluba uzņemšanu LHF. Bet uzreiz palīgā pieteicās Mārupes klubs, kurā atbildīgais par halles uzcelšanu ir bijušais ventspilnieks. Tas cilvēks nokārtoja, ka Ventspils bērni varēs piedalīties mačos it kā no Mārupes kluba. Problem? Solved!

 • 0
  еs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Cik audzēkņu šajā sezonā trenējas ''Ventā 2002'', cik - HK ''Ventspils''?

 • -6
  keda Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Venta spēlēs JAHL un U17 sadarbībā ar Tukumu. Ir arī sadarbība ar Olimpu, kurā vecāko grupu čaļi varēs kādu virslīgas pieredzi dabūt. HKV ir bērnu un junioru čempionātā, bet JAHL vēl neredz, tomēr it kā būšot.

 • -5
  Cibiņš Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Svētdien 15:15 OC Ledus hallē Latvijas čempionāta JAHL spēle hokejā HK Ventspils: Baltie Vilki, pirms tam 13;00 U-15 spēle HK Ventspils: Klaipēda. Kādam vēl kas ir neskaidrs?

 • -3
  Laps Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Cibiņ vai Pēterīt kā tevi tur... Aizej Svetdien 15:15 līdz ledus hallei, apskati kā piesmies Ventspilniekus (bērnus) un pilsētu ar rītdienu. Analfabētu klubs Hokejistu savienība nevarēja nokārtot kluba dalību, to sakārtoja sankcionētais mērs, bet jāspēlē jau būs bērniem ne mērim. Nedaudz žēl bērnus un viņu vecākus pēc iespējams viņu pazemojuma. Cibiņ noskatīsie uzraksti, varbūt kļūdos...

 • -6
  Cibiņš Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Pamuļķīt, pastāsti labāk, kādēļ OHL līgā Olimpam piekabināts Venta 2002 nosaukums? Cik ventspilnieki spēlē tai komandā? Ko tad tik švaki, vajadzēja uzreiz teiksim ACSK-Venta 2002 un KHL! Bet vispār jau Olimpam labi- būs, kas nes somas un nūjas uz spēlēm.

 • -2
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Cibiņš. Tu esi idiots

 • -4
  Cibiņš Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Tikko HK Ventspils: Klaipēda U-15 grupā 4;2! Ak šie nabaga "pazemotie Ventspils bērni". Bet tiesnesis jau, protams, bija Lemberga nopirkts, vai ne, Kuzmič?

 • 0
  macro-x Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Skaidrs ka Venta 2002 pec sesonas nebus

 • 0
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Cibiņš! Lai arī esmu par venta 2002, spēlēs,kur spēlē HK Ventspils, atbalstīšu ventspils komandu, jo esmu dzimis un izaudzis Ventspilī. Bet tebv to, laikam, nesaprast.

 • -2
  keda Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  JAHL komanda ir ļoti nepieredzējusi un vairākiem tā vienkārši ir atgriešanās hokejā. Neko diži daudz nevarēja un nevar cerēt, bet gan jau ieskriesies un kādu punktu paņems. Venta Tukumā vinnēja Dpili, hettriks Cgojevam, vārtos Baranovs un vispār jau +/- saspēlēta komanda, tā kā tai ir drusku cits starta punkts. Bet, lai kur arī šie čaļi spēlētu, galvenais, lai viņiem iet labumā un kāds arī pāraugtu JAHL līmeni

 • -3
  keda Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Fuj bļin :) Bergmanis vārtos nevis Baranovs :)

 • -2
  Laps Pirms 2 nedēļām

  Cibiņ neraksti blēņas, U15 grupu trenē treneris, kas ar šiem puišiem strādā vairākus gadus un ir Ventas treneris no 2002 gada , un savu līmeni tur.
  SVĒTDIEN 15:15 hk Ventspils JAHL komanda zaudēja 0:7 un šo sastāvu zaudēs vairums spēļu un diez vai izaudzinās uzvarētājus un nesīs kluba vārdu, vien apsmieklu. Bērni tur nav vainojami vien pedagogi Galuboviči un viņu atbalstītāji Cibiņi.

 • -1
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām

  Kaut arī esmu par Venta 2002, nevajag tik traki noniecināt HK Ventspils JAHL komandu, jo tomēr tie ir mūsu Ventspils bērni, jaunieši. Jā, sastāvs ,pagaidām, ir pašvaks, bet jāsaprot viena lieta, ka liela daļa no esošiem džekiem netiktu sastāvā, ja viss būtu palicis pa vecam.

 • 0
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Varbūt vēlies atklāt savu seju, patiesībās cīnītāj? Laps tu točna nav :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: