Kanalizācijas smaka Pārventā.

DzimusiVentspilī | 15.06.2016, 09:38:48 | 1151

Dzīvoju Pārventā,viesnīcas '' Vilnis'' rajonā,kur regulāri jūtama ļoti nepatīkama kanalizācijas notekūdeņiem līdzīga smaka.Sajūta,ka dzīvojam laukos pie kūts. Tieši tāda nepatīkama smaka jūtama Muitas ielā pie notekūdeņu pārsūknēšanas stacijas.Vai kāds varētu paskaidrot no kurienes tā rodas un kāpēc mums tas būtu jāelpo?

Komentāri (11)

  • 0
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 15.06.2016, 14:53:14

    Vakar, kad no Notekūdeņu attīrīšanas ietaisēm (NAI) tika izvestas notekūdeņu attīrīšanas rezultātā radušās dūņas, NAI apkārtnē dzīvojošie tik tiešām īslaicīgi varēja sajust nepatīkamu smaku, kas rodas dienās, kad pūš Z, ZA vējš (vēja virziens vērsts no jūras puses uz pilsētu). Konstatējot šo nelabvēlīgo vēja virzienu, dūņu izvešana tika nekavējoties pārtraukta, līdz ar ko nepatīkamā aromāta izplatīšanās tika ierobežota.

    Savukārt, kas attiecas uz Muitas ielā 2 atrodošos kanalizācijas sūkņu staciju, caur kuru pilsētas ūdeņi no centralizētās kanalizācijas sistēmas tiek pārsūknēti uz NAI, informējam, ka šīs sūkņu stacijas darbības procesu ierobežot nav iespējams, un pie attiecīgiem laika apstākļiem un atmosfēras spiediena dabīgā gaisa apmaiņa notiek lēnāk, tādēļ dažkārt īslaicīgi arī sūkņu stacijas apkārtnē var būt jūtama nepatīkama smaka. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, sūkņu stacija tiks apsekota klātienē, lai pārliecinātos, vai nav radušies kādi traucējumi notekūdeņu pārsūknēšanas tehnoloģiskajā procesā, kaut gan automātiskā vadības sistēma, ar kuru nepārtraukti tiek kontrolēta sūkņus stacijas darbība, nekādas nobīdes no normas neuzrāda.

    Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  • 0
    šašliks 15.06.2016, 15:46:50

    kad tad pārventā nesmird

  • -1
    reku 16.06.2016, 14:50:32

    Kas dabisks,nav nejēdzīgs.Varbūt,ka sūdzības autores s*di arī tiek pārpumpēti Muitas ielā 2.

  • -1
    DzimusiVentspilī 16.06.2016, 23:32:04

    to reku
    Tev varbūt arī neinteresē,ko Tu elpo,bet man gan.
    Neviens nesūdzas,bet gan interesējas! Jauku Tev dienu.

  • -1
    žipčiks 17.06.2016, 23:33:48

    Parventas struklaka pie biblotekas labs piemers ,ka elpo parventnieki.

  • -1
    Ilga 18.06.2016, 21:45:10

    Es kad jaunaks bij ta tā nesmirdej, tagac tehnoloģijs attīstas bet smird aizvien vairak! Rūdztak iela pie Galiņciem tekoš smird pec sūdiem, Pārvenkts tālais gals pie devenem a mūždien smird pec sūdiem, tagac aiz Ļeņiņ tilkt ka nobrauc leja stancijs puse vislaik smird pec sūdiem. Nu tā nebij, es jaunibzdienas to tilkt cēl un tā nebij! Jūs varbut gribiet teikt ka krievlaika cilvek nedirs???
    Ilgas tankte no Miķeļa ielas.

  • -1
    DaceDucite 19.06.2016, 20:03:32

    ilgas tant iedod man ar uzpipet

  • -1
    Ilga 19.06.2016, 21:42:26

    Reiz bij tād anegdot pa ezit kas iemācijas a pakaļ elpot, apsēdas uz celm un nosmak! Es tāpatiņ iesak visiem mācities elpot tagac caur pakaļ, jo tā vismaz neko nesaodis nekāds smaks!!! Bed tā cenktrs smird, šovakar ap četriem a bij sajūtams sūdsmaks, es no tīrg nes mājas tomāts tekoš, es dzīvoj Galiņciema, kamēr es tiek lidz mājam, tie jau pievilkušies a sūdsmak, es vairs nevar ieēst, sūd piegarš i salātiem i zupai, adod putniem vai suņiem parast jo žēl mest lauka...

  • -1
    Ilga 19.06.2016, 21:43:06

    Tās dūņs i huiņ... Putn iznēsa pa viss pilset

  • 0
    Ventis 21.06.2016, 06:24:19

    To ,,Dzimusiventspilī''. Ja Tu būtu pabijusi laukos pie kūts, tad Tu zinātu, kad govs sūdi smird savādāk, nekā cilvēka izveidotā kanalizācijas smaka. Nenoliegšu kad pie lielajām fermām gan smird ka elpu nevar ievilkt, jo tur govis baro ar skābbarību, un govs iz..rni..jumi tur smird daudz savādāk kā pie kūts laukos, cūku fermās vēl trakāk, nu teiksim līdzīgi, vai tomēr biški mazāk kā tavējie, kas izraisa pārventā smaku (tas neatiecās tikai uz ,,dzimusiventspilī'', bet uz mums visiem Ventspilniekiem, kas izraisa šo smaku). Bet tomēr kad atbildīgajām iestādēm ir jāparūpējās lai novērstu šo smaku, jo par to arī mēs maksājam.

  • 0
    DzimusiVentspilī 21.06.2016, 09:41:06

    To Ventis. Nu nav jau tā,ka neesmu laukos bijusi,un neuzskatīju par vajadzību tik detalizēti aprakstīt,dažādu lopu s**u smaku,bet vispārējo domu attiecīgā iestāde saprata.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: