5G Ventspilī

Parko | 27.05.2020, 20:51:20 | 1577

Kurš gudrinieks deva atļauju uzstādīt 5G antenu uz Mego jumta???

Komentāri (40)

  • -5
    Pilsēta 27.05.2020, 21:01:04

    Mego folijai šobrīd akcija.
    Var uztaisīt īpaši biezu cepuri.

  • -7
    Beshenij Karasj 27.05.2020, 23:13:07

    Vai to antenu neviens nevar nolauzt??Vējš piemēram...........

  • -7
    peace 28.05.2020, 01:38:41

    5g ne ar ko neatšķiras no 4g! , 4g masti tiek pārsvarā pārtaisīti par 5g un īpašnieks saņem lielu naudu par to, ka uz viņa jumta tāds atrodas. Šur tur ārzemēs pie 10'000euro mēnesī

  • -8
    yolo 28.05.2020, 07:45:36

    Pseidozinātnieku salidojums.

    Iesaku ar krītiņu uzvilkt apli ap Mego un virs durvīm izkarināt pilnmēnes naktī plūktas nātres. Tas uzliks bloku 5g starojumam.
    Paši varam dzert strukturēto ūdeni, lai esam aizsargāti no radiācijas, kas tiek raidīta no torņiem, kuri ir paslēptu pazemes bunkurā Jūras ielas galā

  • -6
    Alberts koks 28.05.2020, 08:31:50

    No 5G labi pasargā smēre zvaigznīte. Var deniņos, vai padusēs vai ... iesmērēt un 5G vairs Jūs neskars.

  • -1
    Nah Nahs XI 28.05.2020, 12:57:59

    Iesmērē varbūt pats sev pēcpusē.

  • -10
    Latvija pāri visām! 28.05.2020, 10:09:54

    Doma jau ir tāda, ka ātrais 5G būs derīgs nočipoto kontrolei.
    Vai tā ir - kas zina?
    Bet cilvēki ir palikuši aizdomīgi un neuzticīgi.
    Kā var ticēt valdībām, kas vīrusa uzliesmojumu uztaisa par baiso pandēmiju?

  • -5
    Gunārs Pētersons 28.05.2020, 14:50:08

    Kremļa pīkstulīt, neaizmirsti tikai follija apenītes uzvilkt, lai pasargātu savu mazo čipiņu :D

  • -2
    Parko 28.05.2020, 10:29:17

    Te dažiem labiem smadzenes aug no pakaļas!

  • -6
    Gunārs Pētersons 28.05.2020, 14:51:57

    Jā, kā tu dabūji savas smadzenes pakaļā? No 5G tevi pasargās māras krusts, kas vismaz 3kg smags no dzelzs kalts būs pakārts kaklā. Un sāli vajag vienmēr kaisīt uz galvas. Un ar galvu gulēt pret rietumiem. Tad 5G neķers un valdība nekontrolēs :D :D :D

  • -1
    <>^<> 28.05.2020, 13:46:35

    Nav skaidrs fakts-kādēļ muļķi jāčipo divreiz?
    Vai tad nepietiek ar vienu "muļķa" čipu?!

  • -1
    nomaļnieks 28.05.2020, 14:33:20

    Forumā no daža laba tas negatīvais starojums ir kaitīgāks, nekā no 5G antenas.

  • -4
    Beshenij Karasj 28.05.2020, 19:25:03

    Daudzviet pasaulē aktīvi cilveki nakts aizsegā iznīcina tās sūda antenas a pie mums tik forumā vaimanāt māk un pa naktīm māju/garažu sienas apķēpāt krāniņus un šķībus burtus zīmējot.

  • -4
    peace 28.05.2020, 21:55:03

    Iznīcināt māk tikai tādi kā tu, tpt kā vērpt teorijas par to ka vīrusa nav etc. Es nesaprotu kā Tevi zeme nes

  • 0
    ventspilnieks 36,7 28.05.2020, 20:02:36

    Nē, nepareizi, ko jūs te visi rakstat :D
    LV viss sākas un beidzas ar valsts un pašvaldību pasūtījumiem. Līdzko tiek piegriezta naudas rene tā bizness ir bankrotējis. Runāju vispārīgi, kaut vai par Airbaltik.
    Bij mums 90-tajos dažādi pārvadātāji, VR ar pašvaldības naudu tos pārējos aizsūtīja pa skuju taku. Man naida nav, nebraucu ar VR, pat šokēts nedaudz, ka tā.

  • -1
    ventspilnieks 36,7 28.05.2020, 20:03:45

    Laikam jau ir 5G ietekme uz mani :DDD

  • -4
    Soross 28.05.2020, 21:55:36

    Es ar Gilu Beitsu kopīgi taisām 5G antenas, lai visiem iešūtu čipu zem ādas, un tad jūs man nekur visi neliksieties!

    Taisnību sakot, man nav skaidrs, priekš kam man tas būtu vajadzīgs, bet nu taisām tik augšā!

  • -1
    еs 28.05.2020, 22:13:18

    Vai domes ekonomikas departaments izsniedza atļauju 5G antenas uzstādīšanai?

  • -11
    Latvija pāri visām! 28.05.2020, 22:34:50

    Nav tā ka vīruss nav.
    Ir mazs sds - kāds gripas paveids,
    kuru vispasaules afēristu kovidioti pasludināja par pandēmiju.
    ( Nekas, ka tādas pat gripas "pandēmijas" visā pasaulē katru gadu.)
    Un vietējie kovidioti kā Gunča Pētersons padevīgi piebalsoja.

    Ja valdīšana liks, Gunča ņems pasi, uzliks masku un
    vilksies uz čipošanas punktu.
    Ieliks šim čipu, tad varēs saņemt paikas paciņu. Verga dvēsele.

  • -4
    Gunārs Pētersons 28.05.2020, 23:01:29

    Gripas paveids tas ir tādām amēbām follija apenītēs kā tev - kremļa laumiņai :) Ne tu jēdz kaut ko no sars, ne tu jēdz kaut ko no 5g. Kā tev pasūta mūziku, tā tu liec trompeti pie **** taisi savu pūt un palaid. Taču savu bezjēdzīgo kremļa retoriku, konspiracijas idiotismu un absolūtu deģenerātismu tak sen tev laiks paturēt pie sevis. Ne pilnīgs čuriņš, bet pilnīgs kurzemnieks tagad saka.

  • -3
    Parko 29.05.2020, 00:12:49

    Gunār acīm redzot māte tevi izmetusi no šūpuļa. Ehh kam paveicas, kam nepaveicas, jādzīvo atlikušo dzīvi ar tādām smadzenītēm.

  • -2
    Gunārs Pētersons 29.05.2020, 07:44:25

    Vpils - ja jau draudi lieli, tad aiziet studijā pierādījumi (reāli un pamatoti). Mēs visi gaidām! Izglīto mūs, viedais follija profesor!

  • -9
    Latvija pāri visām! 29.05.2020, 10:31:13

    Taisnību sakot, man nav skaidrs, priekš kam man tas būtu vajadzīgs
    ---------------------
    Man arī nav skaidrs no veselā saprāta viedokļa.
    Bet cilvēki ( paskatās tepat uz murgotāju Pētersonu Gunču ar biedriem ) nav apveltīti ar pārmērīgām veselā saprāta izpausmēm.
    Tāda ir totalitārisma būtība. Kad kāds cilvēks vai cilvēku grupa iedomājas ka aplaimos visus pārējos, ja izdosies īstenot viņu murgus.
    Komunisms, nacisms - nacionālisma galēji konsekventā izpausme - tiem visiem piemīt šis aspekts.
    Tāpat kā tie "labdari", kas izdomājuši, ka vajagot samazināt zemes iedzīvotāju skaitu. Viņiem kāds no iedzīvotājiem to prasa?
    Vnk šie t.s. sociāli aktīvie miljardieri un politiķu klani - sorosi, geitsi, klintoni u.c. ir apsēsti ar slimīgu lielum māniju un varaskāri.
    Kas nevar neizpausties.
    Agri vai vēlu vispārējās čipošanas ("zvēra zīmes") uzspiešanas mēģinājums būs.
    Pat ja to neizdosies uzspiest tik drīz.

  • -9
    Latvija pāri visām! 29.05.2020, 10:57:29

    Pamodelēsim kā hipotētiski tālāk lietas varētu risināties - uzturēt visu laiku pseido pandēmijas draudus, ar visādiem tupiem, bet spriedzi uzturošiem aizliegumiem jau pat pēc tās izčākstēšanas beigām.
    Jau tās laikā centās murgot par to, cik bīstama esot skaidrā nauda.
    Paralēli turpinātu murgot par baisajiem nodokļu nemaksātājiem
    un to, cik ērti esot bezskaidras naudas norēķini.
    Un, tiklīdz skaidras naudas aprite tiek aizliegta, totalitārisma slazds ir aizcirties.
    Tikai šoreiz ir vēl papildu aspektiņš - tie, kas ļaujas čipoties ( t.i.pieņem "zvēra zīmi") , noraida Dievu un automātiski ir pazudināšanas kandidāti. Jo tas, kas atraida Dieva doto brīvību vispār par labu šādam totalitārismam, saņem pēc paša izvēles.
    Par to Kristus apustuļa Jāņa pravietots jau pirms divtūkstoš gadiem, bet tikai tagad pasaules tehniskās iespējas ir pietuvinājušās šo lietu īstenošanai.
    Laiks rādīs, vai ar to ir pietiekami...

  • -3
    Gunārs Pētersons 29.05.2020, 12:14:43

    Dārgais Apustuli, savas zvēra zīmes vari iedomāties un aprakstīt cik vēlies. Tā arī nekādus šokējošus pierādījumus nesagaidīju šim visam tevis minētajam farsam. Kristus moceklis atradies :)

  • -8
    Normunds Birkhans 29.05.2020, 11:12:27

    Gunārs Pētersons Pultenes bataljona virsleitnant,Jūs sajēdzat nop 5 G? PAskaidrojiet tad ,lūdzu. Esmu darbojies mobilajos sakaros ļoti daudzus gadus un esmu testējis i pirmo mobilo internetu šajā valstī i pirmos 3 G i pirmos smartfonus tapat.Es pārzinu sistēmas.Davai spereit vaļā .Sen nebūšu labi pasmējies dzirdot aplamības. Un vēl neiesaku skatīt info internetā,JO tur nekad nebūs kā ir īstenībā.Pielec?

  • -1
    Gunārs Pētersons 29.05.2020, 12:19:55

    Jā jā, uz priekšu! Ko tu te muldi par sevi vispār kā par kaut kādu pseido ekspertu? Baigais smējējs atradies. Tad sāksim vispirms ar tēmu par "no 1g līdz 5g standartiem". Ko tie nozīmē. Un kādēļ pēkšņi 5g kā nejonizējošs starojums palicis TIK bīstams, ka visa pasaule to slēpj? Pirmo reizi startējot radio pārraidi cilvēki arī kliedza un spiedza kā tu, fake ekspert :) Bet redz kā, laiki mainās un tādi kā tu atradīs ar vien jaunas lietas, par kurām spiegt.

  • -2
    gg65 29.05.2020, 12:32:39

    Eu nu beidz. Ja cilvēks ir turējis rokās pirmos smārtfōnus, tad tas nozīmē, ka viņš automātiski zin visu par 5G, kuram tuvumā nav bijis un jau savā blociņā ir sazīmējis 7G aprises :D
    Laipni lūgti fantāziju klubiņā.
    Es esmu braucis ar vecu 80to gadu audi quattro. Tas viennozīmīgi laikam nozīmē to, ka esmu speciālists arī 2020. gada Audi modeļos un to niansēs :D

  • -6
    Normunds Birkhans 29.05.2020, 16:57:53

    Redzams Guņča nav kultūru arī iemācījies joprojām.Uz tu vari ar saviem sabutiļņikiem.Lauķu pāķi.Personīgi es nespiedzu jo es pārzinu to sfēru,kurā Jūs noteikti esat nulle.Jums ar redzi nav kārtība tapat kā ar galvu un domāšanu.Atšķirība no Jums es neesmu feiks un nedzīvoju forumos ikdienā ka Jūs .Tāpēc sēdiet klušak par ūdeni un zemāk par zāli.
    Kru57nk9 Ir lietas kuras nemainās nekad.Mainās tikai nosaukumi vai cenas,taču sistēmas darbojas tāpat ka pašā sākumā.Ja nezinat tādas lietas tad neizlieciet sevi par apkaunojumu.Personīgi ,ja es nezinu kādas sfēras vai lietas tad vispār labāk paklūsēsu un paklausīsos ko stasta tie kuri pārzin,līdz ar to zināšu loks plašāks. Ta braukājiet tālāk ar savu ķerru pa kartupeļu laukiem.Jums to kāds neatļauj?

  • -1
    Gunārs Pētersons 31.05.2020, 19:54:09

    Neko vairāk par prastu "tu" gan neesi pelnījis ar savu nepatieso veidoto tēlu. Tukša muca tālu skan. Tā arī līdz šim nekādu apgaismību no tava tupā "it kā tehnoloģiju" pārzinēja tēla neviens nav smēlies. Tik apzināti esi izplatījis maldīgu priekšstatu par tehnoloģiju kaitīgumu nebalstoties ne uz kādiem faktiem. Tad automātiski savu klukstēšanu paturi pie sevis, vista. Punkts.

  • -2
    nomaļnieks 29.05.2020, 14:41:09

    Ja skatāmies pozitīvi uz sazvērestības teoriju, tad tie čipi, ko taisās šūt zem ādas nav nemaz tik peļami. Ja tos lielā daudzumā iešuj pareizajam orgānam zem ādas, tad sanāk labu labā kukurūzas vālīte un ar to jau var darīt brīnumu lietas:)

  • -8
    Latvija pāri visām! 29.05.2020, 15:02:51

    Pētersons Gunča, tavai vienvirziena rievas pierītei acīmredzot nav zināms, ko nozīmē situāciju modelēšana? :)

    Ideāli, protams, būtu, ja izdotos apstādināt virzību uz priekšu pēc šāda scenārija pēc iespējas ilgāku laiku.
    Bet cilvēki paliek cilvēki, tiem var iestāstīt un uzspiest visu ko. Izmantojot administratīvo resursu mūsdienu visai nosacīti demokrātiskā pasaulē.
    Jo cilvēki tālāk no Dieva, jo vairāk pakļauti visam šim.

  • -4
    Gunārs Pētersons 29.05.2020, 15:25:50

    Izbeidz te kverkšķēt "par un ap" un iedod sabiedrībai kārtīgu apgaismību ar pierādījumiem (bez visādām zvēra zīmēm un mistiskas modelēšanas bez reālas modelēšanas). Ja vervelē tad ar pierādījumiem. Ja nē, tad izmanto savu anonimitāti, lai pastāvētu klusu un atrastu reālu darbu, nevis te ļerksti pa kremļa spalvai, apustuli svētais.

  • -1
    -_- 29.05.2020, 16:32:44

    Nevar iedot to,kas neeksistē! Saslimis ar savu jēzuliņa slimību un aiz tās neko vairs neredz. Bioloģiju un fiziku droši vien skolā vēlētos aizliegt mācīt! Tipisks konspirāciju teoriju piekritējs.

  • -9
    Latvija pāri visām! 29.05.2020, 16:27:10

    Esi kāda sabiedrība, kam kaut kas jādod?
    Vairāk izklausies pēc āža vientuļnieka ar stukača gājieniem pa dzīvi.)))
    Es nenodarbojos ar pajoliņu mūžizglītību.

  • -2
    -_- 29.05.2020, 16:52:13

    Neeksistējošas lietas neatstāj pierādījumus par savu eksistenci, tāpēc nevienam nevajadzētu ticēt ,kamēr netiek uzrādīti pierādījumi, nevis otrādi. Neticība ir standarts!
    Ticība kaut kam nepadara to par patiesību.
    Kurzemnieks un neticīgais ir gandrīz tas pats,proti, neticīgie netic nevienam dievam,bet Kurzemnieks netic visiem dieviem izņemot vienu. Tā kā viņš netic tikai par vienu dievu mazāk kā neticīgie. Kur paliek Mars,Zevs,Rā,romiešu dievi,grieķu dievi,ēģiptiešu dievi utt.


    Ja pieaudzis cilvēks tic dievam,tad tas ir normāli,bet ja pieaudzis cilvēks tic ziemassvētku vecītim vai zobu fejai,tad viņš tiek uzskatīts par dīvainu lai gan pierādījumi abiem NAV!

    Kurzemniek,zinu,ka centīsies te atspēkot savu reliģiju ar nepatiesiem argumentiem un dzeju,bet necenties!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: