Vai nav apnicis?

Novadnieks | 13.06.2016, 08:54:31 | 3423

Visā Latvijā visos forumos cilvēki iztirzā interesantas un visiem noderīgas tēmas,bet šeit Ventspilī regulāri pļerkst pa tukšo.Tad kaut kādi koferu rokturi,tad Ventspils augstskola.Vai tiešām jums,ventspilnieki,intereses ir dārzeņa līmenī?

Komentāri (25)

  • -2
    Def@ult 13.06.2016, 10:15:00

    Šeit uz pirkstiem var saskaitīt, cik cilvēki veido tēmas un komentē rakstus. Iespējams, nepieciešamās reģistrācijas dēļ, kas, manuprāt, ir lieka. Piemēram, rakstam 700 skatījumi, taču 4 komentāri.
    Kādas tēmas tu sagaidi no 10 cilvēkiem, no kuriem puse vēl pamatskolā mācās?

  • -1
    Novadnieks 13.06.2016, 19:55:47

    Def@ult,
    varu tev tikai piekrist.

  • -5
    Kuršu skaistule 14.06.2016, 12:46:59

    Ir teiciens "klusēšana - zelts, bet runāšana sudrabs". :)

    Šeit forumā tik bieži tiek šauts ar lielgabaliem pa zvirbuļiem, skaldīti mati un visādi citādi bezjēdzīgi tērēts laiks par jautājumiem, kas daudz maz audzinātam un izglītotam cilvēkam ir pašsaprotami.

    Otrkārt, ir sākusies vasara un par laimi daudzi laiku pavada laukā, nevis pie datora. To arī novēlu.

  • 0
    Santa 14.06.2016, 13:02:28

    hmm ..... krievu VB foruma gandrīz visas tēmas raksta tikai viens - "mnenije"!

  • 0
    scooter 14.06.2016, 21:59:09

    vot sis ir kaut kas kur sava zina varu piekrist novadniekam.. bet tas ari tikai tapec ka tai pilseta jau neka nenotiek tur dzivo varbut 14000 tukstosi cilveki no kuriem puse nezin ka lietot internetu... tatad paliek tikai 7000 tukistosi un no tiem atkal puse ir tadi kas datoru nelieto tam lai komentetu forumu... tatad no pari palikusajiem 3500 tukstosiem 3400 vienkarsi palasa temas un tas ir viss un tad ludzu ir rezultats ikdienas komentesanai paliek 100 cilveku.. bet ta ka saja pilseta neka jauna nav un seit var runat tikai par sikumiem tad tas ari ir tas ko no si foruma var sagaidit... un ja ta godigi tad citos forumos par cilvekiem intresantam teman pec 10 minutem neierodas cenzors un hujakt tema nav izdzesta bet seit tas notiek visai biezi...

  • 0
    šašliks 17.06.2016, 00:23:26

    protams, ka apnicis, tieši tāpēc arī reti kāds raksta kaut ko jēdzīgu.

  • -1
    žipčiks 17.06.2016, 20:42:44

    Ja VB butu neatkariga , tad :) vismaz butu savadaka ,es ta domaju.

  • 0
    DaceDucite 20.06.2016, 23:20:41

    viss ir apnicis

  • -4
    Kate 22.06.2016, 16:24:22

    Novadnieks, viss atkarīgs no publikas. Pēc savas pieredzes redzu - lai ko es publicētu vai teiktu, viss beidzas ar vienu - citi aprej par to ka vispaŗ esi ko teicis. Neesmu tā arī atkodusi vai to tikai es redzu vai arī citiem tā ir, bet vismaz man tas ir galvenais iemesls kādēļ te diendienā neiegriežos, j ote nav cilvēku ar kuriem kontaktēties - kas sniegtu padomu, ieteiktumu proble'mu risināšanai, kas dotu padomu vai padalītos ar savu pieredzi. Arī šī it kā reģistrēšanās neko nav devusi, ja tā ir anonīma. Kaut gan no otras puses - cik daudz ir problēmu ko ne-anonīmi kāds paustu ņemot vērā ka tam visticamāk būtu sekas no visuvarošajiem kas prot aizvērt mutes ja nerunā šiem pa spalvai un nelikumības piemini.

  • -5
    Kate 22.06.2016, 16:26:58

    Un vēl viens iemesls - cik var būt atklātas sarunas, ja pat VB ir apgriezti spārni - tas redzams kā tēmu dzēšana, ja raksti par ko tādu, kas nevienam nebūtu jāzin.

  • -7
    Anita 22.06.2016, 16:53:15

    Var tikai piekrist gan tēmas autoram ,gan Katei - ja kādu tēmu ,kas būtu apspriežama uzsāk ,tad ir tādi kadri ,kas cenšas otru aizvainot un tad apskrienas dūša kaut ko rakstīt un par tēmu dažkārt vairs nerunā, bet rejas savā starpā kā suņi ,lai piedod man suņi par salīdzinājumu ,tie ir daudzkārt labāki par dažu labu cilvēku.ir taču daudz tēmu ,kuras būtu vērts apspriest , bet nekas tāds nenotiek un vēl vai tad VB jau šodien līgo ,ka nekādu jaunu ziņu nav no vakardienas.

  • -4
    Victor Def 22.06.2016, 19:24:32

    klau, tu gadījumā ar novadnieku neesi rados? tam arī tekoši ir ieradums visus salīdzināt ar suņiem! Tad varbūt ej dzīvot suņbūdā pie ķēdes un rej savā sētā, nevis šeit tik daudz?...

  • -7
    Anita 22.06.2016, 19:44:40

    Es vēlreiz tev varu ieteikt - nesatraucies tik ļoti , tā vien izskatās ,ka pats neesi kā suns pie ķēdes ,un beidz mani saistīt ar novadnieku , Ilga jau centās ,protams , ja pats arī tā Ilga neesi, vēlreiz priecīgus svētkus un mieru tikai mieru, puisīt.

  • -1
    scooter 25.06.2016, 01:05:24

    godigi sakot palasu cauri visas tas temas un maz seit komenteju jo tiesam liekas ka seit daudzi saostiusies sava starpa ka tadi setas kranci...

  • -5
    Novadnieks 26.06.2016, 17:48:00

    Nu tad, kā tad būs ar tiem suņiem,Viktoriem,Ilgām un svētiem autiņiem?Vau vau,cui!

  • -1
    Riebīgais 26.06.2016, 20:01:41

    Vai nu daudzi raustās no šīs reģistrācijas,vai arī pirms tam tie paši 10 cilvēki,rakstīja tupības pa labi un pa kreisi.

  • -1
    666.lv 26.06.2016, 20:35:33

    Nesaprotu,kā var uztraukties dēļ ŗeģistrācijas.Lietojot pareizo interneta pārlūku,var izveidot desmitiem profilu ar atšķirīgām e-pasta adresēm un praktiski neizsekojamu IP atrašanās vietu.
    https://www.torproject.org/

  • 0
    karlito 26.06.2016, 20:09:59

    Šis ir visgarlaicīgākais,visvairāk ''guļošais'' portāls LV,..vispār nekāda aktivitāte(izņemot izdzēst valdošai varai nepatīkamas tēmas),portāls,kurš strādā tikai darbadienās no 9-17,portāls kur visus notikumus publicē ar vismaz 2dienu nokavēšanos,portāls,kurš man liekas tiem portāla vadītajiem vispār neinteresē.Ja gribi zināt,kas notiek Ventspilī,tad jāpalasa Apollo,Tv net,vai citi portāli,un gan jau tad kaut kad tas tiks ''pārdrukāts'' uz VB..
    Agrāk,kad nebija obligātā reģistrācija,arī forumā bija šad tad pa normālai tēmai,bet tagad kaut kā nekā...nezinu,cilvēki laikam vienkārši ignorē šo VB portālu,un domāju,ka pamatoti..Slinks,ļoti slinks portāls...

  • 0
    žipčiks 27.06.2016, 10:36:40

    :) karlito! Tūlīt politkas sadaļā viss būs....

  • -2
    Dominiks 27.06.2016, 14:16:58

    Cienījamais Novadniek, Jūs rakstāt vai neapnīk,bet vai tas neesat Jūs kas foruma tēmā ..par suņiem pie velonovietnēm.. visādām rupjībām apmainieties ar Sašliku. Ko tad Jūs gaidāt no citiem?

  • -5
    Novadnieks 27.06.2016, 15:28:23

    Daiga, no tevis es negaidu neko,bet kā var noprast,no manis tu gan sagaidīji.Varēji mazliet pakomentēt.Vai tad manā iepriekšējā komentārā ir kāda rupjība.Viss taču kārtībā,pat vienu īkšķi uz augšu esi nopelnījusi.Tas gan tika uzklikšķināts tā automātiski,jo tavs komentārs ir pret manu.Un tie pieci aiz mana komentāra arī neliecina par to klikškinātāju prāta spējām.

  • -3
    Dominiks 27.06.2016, 20:58:24

    Vai tad te var normāli komentēt par ko,labi gribēdams tiksi nolīdzināts ar zemi.

  • -3
    Dominiks 27.06.2016, 20:59:43

    Man negribas izpausties,nesaprotu ,kur problēma.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: