UZMINI NU

Tas pats | 14.03.2020, 12:43:17 | 1383

Kariņa kungs atradis veselu miljardu valsts kasē. No kurienes tas uzradies mūsu nabadzīgajā valstī. Kur naudu nevar atrast ne skolotājiem, ne mediķiem, ne policijai, ne arī ugunsdzēsējiem. Par citiem nemaz nerunājot. Pēkšņi vesels miljards. Piektdienas pārraidē PRESES KLUBS dalībnieki arī minēja no kurienes tāda nauda.

Komentāri (11)

  • -6
    Tas pats 14.03.2020, 13:55:31

    Skatos nevienam nav pat mazākā nojausma. Man gan ir. Bet jādod Kariņa kungam pirmam par to pateikt. Līdz pirmdienai laiks ir izdomāt ko teikt. Lai ko viņš arī neteiktu. Es personīgi neticu nevienam viņa vārdam.

  • -3
    Pilsēta 14.03.2020, 14:08:59

    Tankiem nauda jau arī atrodas.
    Ķipa nepaēdušai tautai būs lielāks niknums un motivācija cīņai pret potenciālo ienaidnieku.

  • -2
    gg65 14.03.2020, 14:53:51

    autoram - Kariņa kungs arī skaidri un gaiši pateica, ka tā nav kabatās atrasta nauda. To miljardu AIZŅEMSIES valsts un vēlāk tai nāksies to atdot. Vienīgais labums ir tāds, ka šis miljards netiks ieskaitīts kopējā valsts parādā, kas parasti tiek rēķināts visās shēmās uz formulās. Tas ir AIZŅEMTS miljards no eiropas.
    Nekur nekas netiek slēpts!

  • -2
    krustmateflorence 14.03.2020, 15:11:47

    Man kā miljonārei -ir zināms no saviem aģentiem, no kuras naudas lādes tas miljards nāks.
    Kā reiz -2. miljardus paņēma no pensiju naudas, tā šoreiz no citai kategorijai paredzētās naudas lādes.
    Vienmēr atcerēsimies, arī šī nav liberāla valdība, un plus-mēs esam vēl joprojām nabadzīgāki -pa kaimiņiem Igauņiem -jau laicīgi savilksim jostas, jo uz VĪRUSA rēķina-vēl visādi lēmumi un likumu grozījumi mūs nākotnē sagaida.

  • -9
    Tas pats 14.03.2020, 18:10:14

    Kaut kā no Kariņa teiktā nedzirdēju ka nauda tiks aizņemta no ES. Varbūt viņš tev personīgi to pateica. Tika tur rakstā pieminēta kaut kāda banka vai firma. Īsti neatceros. Bet to ka tur nekāda ES netika pieminēta tas točna. Bet lai ko viņš neteiktu. Neticēšu tam divpilsonim nekad.

  • -10
    Tas pats 14.03.2020, 18:50:43

    Par miljardu tika runāts jau 2019 gada 15 aprīlī DIENA LV
    Vakar LSM. LV ir raksts kur skaidri rakstīts. Ka tas miļjons esot iekrāts valsts kasē. Un turpat ir arī video. Katram viņš saka savādāk. Paskatieties to video ar Kariņu. Divpilsonim nevar ticēt. No kurienes tā nauda nākusi īstenībā mēs neuzzināsim taisnību. Te pat var padomāt ko citu. Atlaida finanšu ministru un uzradās miļjons valsts kasē. Nu te pat ēzelim būtu jāsmejas. Kā visam tam var ticēt.

  • 0
    nomaļnieks 14.03.2020, 21:37:56

    Nauda visu laiku bija deguna priekšā - laiks bija bez sala, un tāpēc bija iespēja izkāst vietas, kur tūristi meta ,dažādās ūdens tilpnēs, monētas laimei. Nu tā laime ir pienākusi.

  • -5
    Tas pats 15.03.2020, 07:41:31

    Ja reiz atradās tas miļjons. Piemaksā tiem ārstiem, skolotājiem. Vai tikai biznesmeņiem naudu vajag. Itsevišķi tūrisma biznesam naudas maz.

  • 0
    Puckāns 15.03.2020, 16:37:12

    To: Tas pats. Noskaidrojies sevī. Tur miljards vai miljons atradās?

  • 0
    JD1070 15.03.2020, 22:12:14

    Es tak aizdevu! Kāpēc viņi par to neko nestasta?

  • -1
    Bruns Svilis 15.03.2020, 23:45:06

    Papam nezināmu iemeslu dēļ uznāca sirdsapziņas pārmetumi par dzīvē sadarīto, ka nelielu daļu no laupījuma atvēlēja krīzes pārvarēšanai. Ta teikt - mūsdienu Robins Huds

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: