Nesakartoti novada autoceli!

Tīģeris | 11.02.2020, 08:44:10 | 701

Mans jautājums ir sekojoš .Kāpēc tāda neatbildība par ceļmalu stāvokli?Piemērs runa iet par posmu, Ventspils- Zlēkas ,sakaltusī zāle metrs no ceņa malas ,krūmi pilni grāvji ,vai tiešām par to nevienam nav atbildība ,ja kaut vai 5 m būtu no ceļa malas atīrīts tomēr zvēru varētu viegāk pamanīt un reaģēt,Vai PSRS laikos tā bija visi grāvi bija iztīrīti no krūmiem, un tt, vai tiešām nevienam nav atbildība?????
Un otrais man jautājums ir par bedrīšu lāpīšanu.Izbraucot no Pilteni uz Zlēkām vienu bedri jau lāpa ar itkā saka ātro dārgo asfaltu ja šoziem 6 reizes un atkal ir bedre ,vai nebūtu lētāk izgriezt bojāto vietu un sataisīt vienreiz kārtīgi, kā normālās valstīs to dara, ja neprot tad brauciet pamācīties! Bet laikam vajag tā lai būtu darbs .

Komentāri (6)

  • -2
    Cibiņš 11.02.2020, 11:56:29

    Braucot no Piltenes uz Zlēkām vispār nav saprotams, ko darīt: smieties vai raudāt. Nezcik miljonus tur pavisam nesen izgāza par itkā ceļa remontu, bet rezultāts briesmīgs: Kuldīgas ceļš līdz Ziru pagriezienam pirms remonta uzsākšanas ar saviem tūkstoš ielāpiem tad bija tŗīs reizes labāks nekā šis kapitāli atremontētais posms. Normālā valstī kāds ceļu "būvnieks" jau labu laiku sēdētu uz apsūdzēto sola.

  • -2
    Tīģeris 11.02.2020, 13:00:32

    Un Piltene -Zlēka ir smagā tehnika sabendējusi, zīmes ir bet, cik naktī esu braucis vienmēr kādu baļķinieku satiek ,nezin kapēc nekontrolē un nesoda??????

  • 0
    Tīģeris 11.02.2020, 12:16:03

    Es domaju par ceļa posmu Ventspils- Piltene- Zlēkas

  • 0
    Reptīlis 11.02.2020, 14:06:57

    Ceļu vajag tādu, pa kuru var braukt gan skolnieku autobuss, gan normāls kokvedējs. Norvēģijā lielās baļķvedēju mašīnas krānu līdzi nevadā ( dēļ svara). Tas, ka Ostas celtnieks nav nekāds ceļu būvētājs, pat ezītim ir skaidrs, bet iepirkumu veicējiem gan nē.

  • -1
    Tīģeris 11.02.2020, 16:33:46

    Protams ka vajag, ja taisa tad taisa kartīgu ceļu,bet ja reiz ir tāds dan nedrīkst bojat ja ir uzliktas zīmes

  • 0
    Puckāns 11.02.2020, 16:53:03

    Man LVC (Latvijas valsts ceļi) paskaidroja, ka ceļam Piltene-Zlēkas ko būvēja Ostas Celtnieks ir trīs gadu garantija. Garantijas laikā remontus veic OC. Kas notiks pēc garantijas laika nav prognozējams. Jācer, ka būvnieks savu vainu atzīs un šovasar ceļu kārtīgi saremontēs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: