Kabatzagļi Ventspils autoostā

Arnis | 15.01.2020, 20:34:59 | 4779

Vēlos brīdināt par melnīgsnēja izskata kabatzagļu rosīšanos Ventspils autoostā. Šodien laimīgā kārtā vienu izdevās noķert, kurš vecāka gadagājuma sievietei, kura tobrīd kāpa autobusā, no somas izzaga naudasmaku. Šoreiz sieviete naudu atguva, bet , esiet uzmanīgi!

Komentāri (51)

  • -20
    mammamuuu 24.02.2020, 12:58:43

    Minimuss- Spriežot pēc jūsu rakstītā, esat viens no tiem Latviešu cilvēciniem kuri tālāk pār savu degunu neredz! Sapulcējās stulbo cilvēku bariņš un apspriež vienu un to pašu! ( Pie visa vainīgi Romi) Latviešiem nav nē zagļu nedz laupītāji tikai godīgi cilvēki! Ha Ha Ha smieklīgi! Nu bet patiesi jūs tiem Romiem neesat vērti....jo spiežat tīk nepareizi! Visi nav vienādi! Katrā tautā ir savs "URODS" UN LATVIEŠIEM VAI KRIEVIEM VIŅU ARĪ NETRŪKST!!!!

  • -1
    MG 24.02.2020, 13:11:28

    Ādolfonkulis gan zināja,kas jādara un kā...

  • -1
    Nif nifs 24.02.2020, 16:29:52

    mammamuuu, izlasi vēlreiz Brīvā Latvija komentāru, par to laimi dzīvot kaimiņos

  • -21
    GANG RAPER 24.02.2020, 13:18:24

    JAa esmu cigans.un kas. ko kads grib manus grekus saskaitiit vai macit man kko. katrs dzivo kaa grib cits cietuma cits brazilija un pat antarktiida katrs iet savu celju cigans latvietis vai krievs katrs atbild tikai par sevi tapeec neradi ar pirkstu uz citiem ja negribu lai to pirkstu tev nocirst.redz statistiku vinji sagribeejas redzeet vai cigani vairaak zog laupa vai nogalina ...taatad nevajag nekadu statistiku es tev tapataas pateikwu cig ciganu ir pedofili cietumaa cik slepkavas veru deret ka uz viena rokas pirkstiem saskaitit var. bet jusu baltie latinji....minimus tev tik daudz mati uz galvas nav sac macit savejos pec tam naac pie mums

  • -21
    GANG RAPER 24.02.2020, 13:28:16

    adolfs nu un ko vinw panaca xaxa ... sekojiet jusu adolfonkulim un beiksiet tapat ka vinw stulbie noslepumainie rasisti baidaties no savas melnaas eenas kabataa kulaku raada.butu es 1943jaa liktu adolfu uz wawliku lai juus paeestu

  • -20
    GANG RAPER 24.02.2020, 13:32:54

    labiem civekiem RESPECT vienmer gatavs esmu palidzeet neatkariba no izskata naacijas vai darbavietas vai naudas. dariju labu un dariwu ...un jums iesaku darit to pawu redz bus miers pasaulee

  • -17
    Tas pats 24.02.2020, 17:32:04

    Vis sākās ar kabatzagļiem un aizgāja līdz čigāniem. Ne jau visi ir tādi kā te daži raksta. Katrā tautībā ir savi analfabēti, zagļi un liekēži. Un nevajag tādēļ pazemot citus. Ar ko mēs Latvieši esam labāki. Vai tad mums nav liekēžu (tā saucamie bomži) vai tad nav zagļu u. t. t. Var būt ka man tā sanācis bet savā dzīvē ne reizi neesmu redzējis čigānu rokāmies miskastē. Tā kā beidziet pazemot citus. Ja paši neko labāki neesam.

  • -1
    Zyklon B 24.02.2020, 19:04:11

    Bet konkrētajā gadījumā tak tas zaglis bija čigāns!
    Tā ka nekādas novirzīšanās no tēmas nav bijis.

  • -20
    GANG RAPER 24.02.2020, 17:37:42

    66... ventspils.tas demons tevi ar dakwu dur pa naktiim laikam. interesanti ka tad jus to nodrowinasiet.balti berni ka to saprast jaa protams balti vinji ir jo vinji negreko .bet ja tas ir domaats taisnaa noziime tad tas ir iists rasisms.un ko tad darisiet ar latviewu melnajiem berniem kas jusu maasam uztaisiija afroangli vai vienkarwi negeri cigani un veel citi...hitlers jums vienalga nepalidzes ... lai ari kaa vinw tur kapa juus uzrunaa. jaa vienigais kaa tikwanos ar vinju jums kads sakaartos.

  • -20
    GANG RAPER 24.02.2020, 17:54:57

    esmu cigans un ir cigani kas var ari man kko nozagt un apmelot , taapatas ari ir latviewi kas var to izdariit .tamdeelj mums ir acis lai redzetu pratu un sirdi lai justu ,cilveks ir cilveeks un zveers ir zveers .vaitad no katra cigaana ir jaabaidas juus jou pawi kraapniemkiem dodas rokaas bet citi vienkarwi nepieverw uzmaniibu un ir laimiigi taalak .viena meitene negrib miilet cigaanu otra grib es jou abus nenoburwu lai mani abas gribeetu taa buus vinju izveele un nazi pie rikles ari nevienam neliek un kas ari pieliks nazi tad katram parsavu darbu un sevi buus jaatbild

  • -18
    Tas pats 24.02.2020, 21:09:47

    Ja tas zaglis būtu latvietis. Es nedomāju ka te būtu tēma par tautību. Bet kā redzams šeit daudziem ir nacisma slimība. Un tā ir nopietna diagnoze. Jāārstējas.

  • -19
    GANG RAPER 24.02.2020, 22:16:12

    nu ja tema bija par ciganu zagli kuru ka jus sakaat aiztureja ka jeb kuru kas parkap likumu un tt....umanities vajag no visiem ne tikaj no ciganiem kamer tu busi uzmanijies no nabaga cigana tikmeer juris un janka buss aptirijuwi tavu maju.. un nozags tavu auto un atstas tevi ar pliku pakalju. panems no tevim visu un paldies vel pateiksi ka dzivs paliki .jaa atrada teemu ...lnt zinjas paradiis driiz cigans nozaga stikla konfeti ...bet ta konfete bija razota nelegalajaa fabrikaa no plastmasas..pieder miljonaram no latvijas---piemeers--- ..ko uz melniem kirsiem augstu jaakaap....tur jou nu jus neesat nekas 0.

  • -1
    Uzraugs 29.02.2020, 09:37:06

    "Degpunktā"nesen bija sižets par čigānmātītēm,kas Zemgalē braukā apkārt un aplaupa vecus cilvēkus.
    Tieši aplaupa,nevis apzog...

  • 0
    Uzraugs 29.02.2020, 12:00:06

    https://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/pec-vienas-metodes-aplaupa-sirmgalvjus-svitene-un-barbele-nozagti-11-900-eiro-184110

  • -15
    GANG RAPER 29.02.2020, 20:03:50

    nu jacer ka policija notjjers un zagli dabus to ko pelnijushi ...vienalga ...cigans krievs vai kas ...jaa un kas tad vel bus par ciganiem .ta jou driz degpunkata redzesim vai ne?zel protams vecukus labi ka vis kartiba vinjjiem un cerams ka policija naudu atguus ...nu bet ta ir dzive vai kkaa savadak?

  • -14
    GANG RAPER 29.02.2020, 20:08:29

    latvijai nekad nepietrukst zagli un visadi urodi....

  • -1
    jānis 25.03.2020, 13:15:32

    Tu čigāņu papīrs,iemācies uz ielas uzvesties,nevis aurot un bļaut kā kurlie!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: