Jauniešu māja

Ventspilnieceventspili | 14.08.2019, 19:02:42 | 1086

Sveiki. Jauniešiem Ventspilī nav daudz iespēju kvalitatīvi pavadīt laiku. Lasīju par jauniešu māju, bet informāciju atradu tikai par senākiem gadiem. Vai vel ir šādas iespējas, kā piemēram “Random republika”?

Komentāri (7)

 • 0
  Kalējs . Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  :) brīva vieta jūsu reklāmai (:

 • -1
  ne Pirms 6 dienām, 3 stundām

  Ventspilī vieta ir tikai bērniem un pensionāriem.

 • 0
  krustmateflorence. Pirms 3 dienām

  Un Mazulim,neaizmirstiet!

 • 0
  Inga Pozdejeva Pirms 3 dienām

  http://jauniesi.ventspils.lv/

 • 0
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 11 stundām, 7 minūtēm

  Labdien!
  Ventspils jauniešiem aktīvi un izglītojoši pavadīt brīvo laiku piedāvā vairākas pilsētas iestādes – Ventspils Jaunrades nams, Ventspils Mākslas skola, Ventspils Mūzikas skola, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Sporta skola “Spars”, kā arī Ventspils Jauniešu māja.
  Ventspils Jauniešu mājā notiek aktīva darbība, nodrošinot konsultatīvu un resursu atbalstu jauniešiem iniciatīvu veidošanā un īstenošanā. Jauniešu mājas informācijas punktā iespējams uzzināt par jauniešiem aktuālām tēmām, piemēram, izglītības un karjeras iespējām, brīvā laika pavadīšanas iespējām, kā arī noskaidrot, kādas organizācijas vai speciālisti var palīdzēt dažādās citās situācijās. Tāpat brīvā laika pavadīšanai Jauniešu mājā pieejama tējnīca un dažādas galda spēles. Iepriekš to saskaņojot, jauniešiem, jauniešu grupām un organizācijām bez maksas pieejamas telpas slēgtu vai atvērtu pasākumu organizēšanai.

 • 0
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 11 stundām, 7 minūtēm

  Vēl būtiski piebilst, ka Ventspils ieguvusi statusu “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020”, kas nozīmē, ka 2020. gadā Ventspilī tiks organizēti jauniešiem nozīmīgi pasākumi, piemēram, Starptautiskās Jaunatnes diena, konkursa “Labākais darbā ar jaunatni” godināšanas pasākums un citas Latvijas jaunatnes politikas aktivitātes un jauniešu pasākumi.
  Interesentus aicinām apmeklēt Ventspils jauniešu portālu, kurā apkopota aktuālākā informācija: www.jauniesi.ventspils.lv. Tāpat aicinām seko līdzi Jauniešu mājas sociālo tīklu profiliem vietnēs Facebook, Twitter un Instagram.

 • 0
  Arnis Junge Pirms 5 stundām, 9 minūtēm

  Ja vien tie bērni mūsdienās gribētu kaut kur iet - tāds sīkums. Tik telefonus un datorus vien grib spaidīt. Briesmīgi, cik viņi daudz laika pavada ieurbušies telefonos - vienalga kur - kafejnīca, veikals, skola vai kur citur.
  Tā kā es domāju, ka nav problēma piedāvājumā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: