udens kvaitate

ttt | 26.05.2019, 14:54:23 | 595

velejos pajautat kada udens valitate ir jusu rajonos . gribeju zinat vai tikai mums klkkis peld 1 reizi udeni novarot?

Komentāri (9)

 • 0
  Margrieta123 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kas tas klkkis tāds ir?
  Nevar saprast.
  Pārrakstīšanās kļūda vai vienkārši tāds rakstības stils?

 • 0
  ayk Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Variantu jau nav īpaši daudz - kaļķis.

 • -3
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ko var gribēt ja ūdeni izvaro, tad tā arī ir - klkkis. Nu tēmu rakstot jau vajadzētu pārlasīt un labot kļūdas.

 • -4
  arcus Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ir pilnīgi normāli, ka ūdens sastāvā ir kaļķis!!! Ūdens kvalitāte Ventspilī ir ļoooti laba. Kā, tavuprāt, notiek ūdens izvarošana, kas ar to tiek darīts. Ja saki A, tad jāpasaka arī B!

 • 0
  Nah Nahs VI Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ūdens nav izvarots ,bet novarots.Tā tēmas aizsācēja tekstā.Jaunvārds?

 • 0
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Izsmējos! Arcus, netver tik nopietni, Anita tikai par autora rakstības kļūdām pasmējās (ja pareizi sapratu)

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Nu jā, runā ir par tēmas tekstu ne pašu ūdeni. Ūdens sastāvā ir normāli, ja ir gan kaļķis gan dzelzs nelielās devās, citādi tas ir miris ūdens.

 • 0
  PSIA_UDEKA Pirms 3 nedēļām

  Informējam, ka kaļķa klātbūtne centralizētajā ūdenī nav kaitīga un ir pat nepieciešama, jo tas nodrošina aizsargrobežu starp ūdeni un cauruļmateriālu un būtībā norāda arī uz to, ka ūdens ir attīrīts dabiskā veidā. Ūdeni atkaļķot, to ķīmiski neapstrādājot, nav iespējams. Tiklīdz pasaules praksē būs atrasta pilnīgi nekaitīga atkaļķošanas metode, arī pašvaldības SIA “ŪDEKA” apsvērs iespēju ūdeni atkaļķot.

  Latvijā dzeramo ūdeni galvenokārt iegūst no pazemes ūdens avotiem, un mūsu valstī nav tādu pazemes ūdeņu, kuri nebūtu jāattīra, tajos parasti ir paaugstināts dzelzs, mangāna, amonija, sulfātu un hlorīdu savienojumu saturs. Arī Ventspilī dzeramo ūdeni iegūst no pazemes un to attīra Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijā, izmantojot intensīvu skābekļa padevi. Šāda attīrīšanas metode ir videi draudzīga un pilnīgi nekaitīga cilvēkam. Attīrīšanas process ir pilnībā dabisks, kurā netiek pielietota nekāda veida ķīmija.

 • 0
  PSIA_UDEKA Pirms 3 nedēļām

  Pašvaldības SIA „ŪDEKA” ventspilniekiem nodrošina tīra un kvalitatīva ūdens piegādi, un savās atbildības robežās tā kvalitāti kontrolē un regulāri pārbauda. Ūdens analīžu rādītāji atbilst normām un ir pat labāki par tām, to apliecina veiktās analīzes.

  Dzeramā ūdens tehnoloģiskā procesa kontroles rādītāju pārbaude Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas ekspreslaboratorijā tiek veikta katru dienu, paplašināta testēšana tiek veikta 1 reizi nedēļā. Pārbaužu rezultāti (t.sk. pirms atdzelžošanas stacijas, pēc atdzelžošanas stacijas, pirms padeves uz pilsētu) tiek apkopoti un katras nedēļas piektdienā publicēti pašvaldības SIA „ŪDEKA” mājas lapā www.udeka.lv.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: