MUZONS BĒRNU PILSĒTIŅĀ.

Daina Ramane | 26.05.2019, 13:32:05 | 1811

Kauns "kultūras pasākuma" organizētājiem. No muzona basiem slimnīcai logu stikli vibrē. Par skaļumu vispār nerunājot. Slimnīca guļ smagi slimi cilvēki, vai tiešām par to ir tik grūti aizdomāties?! Kur ir elementāra cilvēcība pret smagi slimajiem cilvēkiem. KAUNS!

Komentāri (16)

 • -2
  ttt Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  piekritu , nakamreiz tiesam jaapdoma .

 • -1
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Daudzi pasākumi ir ar tādu uzbāzīgu troksni. Man ar nepatīk.

 • 0
  Bella Pirms 3 nedēļām

  Esot pasākumā "troksnis" netraucēja. Tādā gadījumā Cilvēcīgi neviens arī neaizdomājas par nakts pasākumiem Reņķu dārzā, Getto games utt. Diemžēl tāda ir pilsētas infrastruktūra: dzīvojamie rajoni centrā, slimnīca pilsētā, "estrādē" (Reņķu dārzs) blakus dzīvojamiem rajoniem, osta pretī daudzdzīvokļu mājām... Nekad nebūs labi visiem.

 • -1
  Zelts Pirms 3 nedēļām

  Jā, man arī vakar traucēja tas nenormālais bungotājs futbola spēles laikā, kaut arī nedzīvoju blakus stadionam. Bija skaļi, bet ko lai dara, ja bez slimiem cilvēkiem pilsētā dzīvo arī bērni, kuriem ir svētki un sportisti, kuriem ir līdzjutēji.

 • -3
  Pilsēta Pirms 3 nedēļām

  Man arī traucē.
  Traucē ... tulīt izdomāšu kas.
  Galvenais jāpiesauc, ka maksāju nodokļus un jāpadraud ar bez tabu.
  Ā izdomāju man traucē, ka tik bieži pārbauda trauksmes sirēnas. Vairākas reizes gadā ir daudz par daudz.

 • -4
  g11 Pirms 3 nedēļām

  Man jautājums tiem, kam viss un visi traucē: vai Jums šķiet, ka Jūs nevienu netraucējat? Šī "traucēšana" saucas mijiedarbība, ko esat labprātīgi izvēlējušies apmeklējot pasākumus vai dzīvojot pilsētā. Pagaidām neesam ēteriskas būtnes, atrodamies šeit uz mūsu mīļās zemītes. Varbūt padomāsim: cik un kam mēs maisāmies pa kājām?

 • -4
  VentspilsKC Pirms 3 nedēļām

  Svētdien, 26.maijā Lielajā laukumā, Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā "Fantāzija" notika ikgadējie Bērnu svētki. Spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, tie kopā pulcēja vairākus tūkstošus dziedāt un dejot gribošus Ventspils bērnus un viņu vecākus. Atvainojamies, ja kādam sagādāja neērtības svētku gājiens vai mūzika norišu vietās!

 • 0
  Vpils Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Protams- ja jums kautkas nepatīk, mums žēl, bet mēs turpināsim kā līdz šim. Nenovēlu nevienam no Jums KC darbiniekiem/organizatoriem, sastapties ar situāciju kad kāds radinieks guļ paliatīvā nodaļā, un smagā brīdī esot līdzās, viss ko dzird ir logu vibrēšana un muļķīgā klaigāšana pa mikrofoniem.
  Lūdzu taisiet pasākumus, bet nevajag jau tik narsistiski uzspiest visiem pārējiem ar savu pārspīlēto mūziku un aurošanu.
  Lūgums turpmāk to ņemt vērā. Kas būs uz vietas pasākuma laikā- tāpat jūs sadzirdēs. Nav nepieciešamības savest rūpnīcu ar tumbām un bliezt vaļā, tā ka pat deviņstāvenēs viss atskan.

 • -1
  Maksis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu nav tā pasaule ideāla. Ir prieki, un ir bēdas. Skumji, protams, par smagi slimajiem, bet vai tāpēc citiem pārstāt rīkot svētkus? Man liekas, ka sašutums ir krietni pārspīlēts.

 • -4
  g11 Pirms 3 nedēļām

  Tā vienkārši par vienkāršo. Neiecietība, kas rodas no nerealizēšanās, nes sev līdzi neapmierinātību. Neapmierinātība nes sev līdzi dusmas. Dusmas nes sev līdzi sāpes un slimību. Slimība ir nepareiza attieksme pret dzīvi un dažādām lietām. Tā ir mācība, kas jāapgūst. Ja neapgūstam, tad slimnīcas pilnas, slimo rindas nebeidzamas, par ko, savukārt, mūsu veselības sistēma priecīga un ārsti laimīgi. Tā nav nekāda goda lieta, ja esi slims, kur nu vēl smagi slims. Tas norāda uz hronisku neiecietību, pirmkārt, pret sevi, otrkārt, pret visu apkārtējo. Pilsētu un kārtību tajā neizmainīsi, ir jāmaina attieksme!

 • -2
  kalējs Pirms 3 nedēļām

  g11

  ziņojums tieši Tev-https://www.youtube.com/watch?v=rgmQ6biB8IY
  noskaties,un liec aiz auss!

 • 0
  g11 Pirms 3 nedēļām

  Paldies, es noskatījos. Mazliet nesaprasts no Jūsu puses. Man nav pilnīgi nekāda prieka, ja cilvēki, dzīvnieki slimo. Es atkārtoju vēlreiz: ja ar mani, ja ar kādu no mums kas notiek, no tā ir jāmācās. Paldies, Kalēj!

 • -2
  karlito Pirms 3 nedēļām

  g11
  Visam jābūt līdzsvarā..Var mainīt gan pilsētu gan kārtību tajā..Vienkarši jābūt konkrētam pamatojumam,iemeslam...neesam vairs padomju savienībā,ka tikai ar partijas atļauju,kaut ko varēja ierosināt..esam tagad demokratiska valsts! Bet bērnu svētki ir skaisti,un bērniem,viņu vecākiem tie ir svētki,un tas ka blakus atrodas slimnīca...nu vai tad tāpēc nevar blakus parkā kādu reizi mūziku uzspēlēt....??
  Bet par to pārejo jūsu rakstīto...korekti pateikšu...kaut kādi murgi...

 • 0
  Reptīlis Pirms 3 nedēļām

  Apskaņot var dažādi. Īsti profi prot izvietot skaļruņus tā, lai svētku dalībnieki visu dzirdētu un vienlaicīgi nebojātu dzirdi. Dažas reizes esmu klausījies un skatījies "Jūras Akmentiņu " uzstāšanos. Visu labo bojāja skaņotājs, kuram laikam lācis uz ausīm uzkāpis. Pat nedzird, ka iekārta pārslogota un kropļo skaņu, bet šis tik griež kloķus skaļāk un skaļāk. Tā teikt kvalitāti kompensē ar kvantitāti.

 • -2
  g11 Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Cilvēki, ja kaut ko nesaprot, parasti saka: "Kaut kādi murgi..." Tā ir normāla reakcija. Šodien murgi, bet rīt jau dzīves īstenība. Mācīsimies uzklausīt dažādus viedokļus, jo tāda taču bija foruma sākotnējā ideja un piesauktās demokrātijas būtība. Ar cieņu pašiem pret sevi un pārējiem foruma dalībniekiem.

 • -4
  Karīna Sleja Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Man jau šķiet, ka te kāds ir nopietni pārspīlējis. Tie ir Bērnu svētki. Arī jaunā paaudze vēlas jestrus, jā, dažreiz varbūt mazliet skaļākus svētkus, nekā ierastā ikdienas rutīna. Jāsaka, ka esam kļuvuši patiešām neiecietīgi. Dzīvojam taču pilsētā. Tas ir normāli, ka apkārt notiek pasākumi dažādām auditorijām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: