Tevi = Mūs visus indē :)

Vpils | 23.05.2019, 12:28:04 | 2328

Nakts. 03:40. Kā jau vasara, istabā karsti, domāju - ielaidīšu vēsu, svaigu gaisu lai var normāli gulēt pa nakti. Bet kas ārā darās? Kapitālākā smirdoņa klasiskā no ostas - nafta/degviela/ķimikālijas, sauc kā gribi.
Beigās esi sprukās - ne ielaist svaigu gaisu, ne paglābties no karstuma.
Nezinu kā jūs, bet varat turpināt indēties, bet ilgermiņā mana ģimene te nepaliks dzīvot.
Gudrie tipiskie komentētāji, par to, - brauc tad arī - varat iet ieskrieties!
Bet lai mani bērni uzaugtu samierinoties ar šīm smirdoņām un veselības problēmām - uz to neparakstos!

Komentāri (43)

 • -2
  sherloks 2 Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tā smirdēšana jau aizsākās padomju laikos,pat tad šausminājās kā var pilsētā iecelt ķīmiskās rūpnīcas.Nekas jau nav mainījies un neskatoties uz puķītēm un gotiņām,gaiss tīrāks nepaliks jo tie avīžu pasākumi ir 0 vērtība,ja nepasāk ko radikālāku.

 • -3
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tas ir stabili. Atver logus un paskaties kā viss pārklājās ar tiem mēsliem,kas virmo gaisā. :)

 • -3
  ne Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Drīz jau būs jāsāk pa ielu staigāt ar respiratoriem, kā Ķīnā

 • -5
  LapinsA Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Ja nedrīkst novēlēt tev labu ceļavēju, tad ko tu sagaidi? Lai lūdzamies tev, kaut tu nebrauktu prom?

 • -1
  Kārlis_ Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Jā, nekas labs nav! Arī novēroju, kad pārkrau ogles, un it kā mēģina ar ūdens strūklu kaut ko glābt (ogļu putekļus), visa tā draza kas tur mitrinās pa taisno Ventā tecēja iekšā.... Promenādei vajadzētu citu nosaukumu... :) Melnā Promenāde!

 • -1
  Skeptiķis no malas Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Vakaros ap plkst.21 savu uzvaras gājienu sāk BIO Venta šķebinošā smaka.

 • -3
  keda Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Indē ar mums, indē kā mēs , indē labāk par mums!

 • -8
  Bruns Svilis Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Mīļie Ventiņi!
  Piržat dīvānā, sūdzaties forumā, mīlat papu un izdzīvojiet savu nožēlojamo dzīvi!
  Tā teikt - ko sēsi, to pļausi!

 • -5
  keda Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Paldies, centīsimies, nīdētāja kungs :)

 • -2
  Info centrs Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Labdien! Lūdzam precizēt datumu, laiku un vietu komentāros aprakstītajām situācijām.

 • -1
  Vpils Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  23.05.2019 03:40 Rimi poruka ielas rajons

 • -2
  g11 Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kā vispār pilsētā var nesmirdēt? Smird ūdens, smird gaiss, smird pārtika, smird kaimiņš, kurš pīpē uz balkona un smirdi arī pats, jo lieto ķīmiskos dezodorantus, smaržas un vēl citus mēslus. Uz laukiem, mīļie, uz laukiem! Nav ko līst pilsētā pēc ērtībām!

 • -2
  Tīģeris Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Uz laukiem dzīvot ir super,visapkārt smirdīgie rapšu lauki ,tos miglo pastāvīgi ,tad vel mēslus vai vircu lej, kā acis cērtas ,ceļus nelabo,dzīve super. Brauciet uz laukiem!

 • -2
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Oi, brīžam šķiet, ka cilvēki vēlas lielpilsētā mazpilsētas dzīvi. Bet tieši tāpēc jau arī tā ir liela pilsēta (nosacīti, protams), jo šeit bāzējas gan cilvēki, gan uzņēmēji, kas nodrošina darba vietas un reizē piesaista cilvēkus pilsētai. Ja nebūs uzņēmēji, nebūs cilvēki (kur gan viņi strādās). Protams, ka mēs varam vēlēties labāku gaisa kvalitāti pilsētā, bet neviens mūs nevar ar varu piespiest dzīvot vidē, kas mums ir kaitīga. Lauki, mazpilsētas ir tukšas - domāju, ka atrast dzīvesvietu citur, mūsdienās galīgi nav problēma.

 • -5
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Un ko tad tas cilvēks mazpilsētā- laukos darīs? Tikai dzīvos vai arī strādāt tomēr kaut ko vajadzēs?

 • -3
  yolo Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Jautājums ielu būvētājiem un to uzraugiem mūsu paraugpilsētā- vai tiešàm zāģējot bruģi vai citus ielu būves elementus nevajadzētu par pienākumu uzlikt ūdens lietošanu? Vai tas ir normāli elpot tos putekļus? Jebkuram spēka zāģim ūdens padevi var pielikt un tas maksā dažus simtus eiro.

 • -2
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 3 nedēļām

  Lūgums informēt, kurā objektā tieši ir konstatēti putekļi. Šādi putekļi nedrīkst rasties un tas ir pārkāpums.

 • -1
  yolo Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Precīzu dienu vairs neatceros, bet tas bija 21-24. maijā, darba laikā uz Zvaigžņu un Durbes krustojuma. Vairākas reizes braucu garām un visas reizes bija putekļu mākonis no tā, ka tika zāģēti betona elementi ar spēka zāģi

 • 0
  g11 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Dievs, Daba ieliek mūsu rokās baltu lapu un krāsu zīmuļus, lai zīmējam savu likteni. Šo dz;ives bildi zīmējam ar savas brīvās gribas izdarītajām izvēlēm. Visi un ikviens esam atnākuši ar savu individuālo potenciālu, tas ir, ar spējām, prasmēm un talantiem. Mums var būt viskolosālākais horoskops, bet neviens nav vainīgs pie tā, ja neliekam to visu lietā, ja sēžam, gaidām rīkojumus, norādes, atbalstus, pabalstus u.tt. Mēs izdarām it kā apzinātas izvēles, bet neesam ar mieru ar sekām, ko tās nes līdzi.

 • 0
  g11 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Pilsēta nav dabas veidojums, tā ir mākslīgi radīta vide, tā ir iluzora vide. Darba ņēmējs izliekas, ka strādā, darba devējs izliekas, ka maksā, cilvēki uzliek maskas un pirmdienas rītā plkst. 8.00 kā zaldātiņi stāv ierindā, Laimīgi sagaidījuši piektdienas vakaru iziet pastaigā, lepojamies ar ko un cik lielā mērā esam slimi un smakām tur vismazākā nozīme, jo bērns no dzimšanas tiek pakļauts stresam, jo ir atrauts no strādājušas un nomocījušās mātes un nerealizējušos un neapmierināta tēva. Neviens nav atbildīgs par mūsu izvēlēm, pašiem ir jāuzņemas atbildība par savu dzīvi.

 • -2
  Ventspils pilsētas dome Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Atbild Ventspils pilsētas domes Vides uzraudzības nodaļa:

  Kā jau vairakkārt esam informējuši, pašvaldībai nav iespēju ietekmēt uzņēmumu piesārņojošo darbību. Uzņēmumiem atļaujas piesārņojošos darbību veikšanai un šo atļauju nosacījumu izpildes kontroli veic valsts iestāde – Valsts vides dienesta Ventspils reģionālā vides pārvalde. Lai operatīvi reaģētu uz sūdzībām par vides problēmām, aicinām konkrētu sūdzību gadījumā vērsties kontrolējošajā iestādē - Valsts vides dienesta Ventspils reģionālajā vides pārvaldē: tel. 63626903 (darba laikā), mob. 25749231 (24 h diennaktī).

 • -2
  Jānis ... Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ventspils pilsētas domes Vides uzraudzības nodaļa- nevajadzīgs veidojums, kurš neko nevar ietekmēt??? Kādas ta ir jūsu nodaļas pamatfunkcijas?

 • 0
  Norijs Puteklee Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Rīgā esot šādi ar tiem putekļiem. Kas ir ventspilī? Ja promenādē apsēžas uz soliņa ,tad drēbes netīrasar ogļu putekļiem! https://lat.bb.lv/raksts/sabiedriba/2019/05/23/rgas-brvosta-piedv-rdziniekiem-paiem-novrot-ogu-putanu?utm_source=grf-eng&utm_medium=partner&utm_campaign=giraff.io

 • -1
  Elviss22 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Laukos arī nespēsi pagulēt, vismaz es aizbraucot ciemos, kaimiņu suns rej gandrīz visu nakti, gailis ar savu dziesmu uzcels tevi jau četros no rīta un piedevām daudzi spēlē mūziku tik skaļi līdz pusnaktij, jo tur laikam var darīt visu bez ierobežojumiem.

 • -2
  kalējs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Skatoties,kādos laukos. Pa piemēram,mans cietuma biedrs,tagad dzīvo Puzē.Tur esot klusi un mierīgi.Ceļš asfaltēts, kamiņi labi un visu turot zem kontroles..

 • 0
  Bozij Oduvancik Pirms 3 nedēļām

  kalējs...ha-ha-ha....mans kaimiņš tavu kaimiņu centrālā redzēja...esot bijis bēdīgs paskats...un vel viens jautājums Ventspils pilsētas domei...kapēc visas kraušanas VN, Bio, bunkers veic nakts stundās....IZSKATĀS KA JŪS , UZRAUGA KUNGI, SALDI GUĻAT ŠAJĀ LAIKĀ....un izskatās ka visi draudzīgi puzniekos....

 • -2
  kalējs Pirms 3 nedēļām

  Bozij Oduvancik
  Nelien bikšu aizmugurējā vīlē
  Manos džinsos blusu nav!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: